Dziś jest
PL EN DE UK LT

XIII Orzyska Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej

XIII Orzyska Liga Piłki Nożnej

 

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Gole +

Gole -

Bilans

1

Bomir

7

19

29

7

22

2

15 Batalion Saperów

7

14

16

9

7

3

Gaudyniaki

7

11

20

12

8

4

Dekada 70

7

11

22

15

7

5

Makro Team

7

9

18

15

3

6

Złoty Team

7

9

11

26

-15

7

Green Team

7

7

12

18

-6

8

Gaudynki*

7

0

1

27

-26

 

*zespół wykluczony z rozgrywek wskutek dwóch walkowerów

Najlepsi strzelcy:

11 - Radosław Osiecki (Gaudynki)
9 - Adam Sztachański (Bomir), Paweł Witkowski (Makro Team)
7 - Wojciech Ślęzak (Bomir) 

Najlepszy zawodnik: Wojciech Ślęzak (Bomir)

Najlepszy bramkarz: Adrian Kobryński (Bomir)

Kolejka 1 – 20.05 (piątek)

18:00




Bomir
Adam Wielowiejski 2
Wojciech Ślęzak
Łukasz Nikołajuk

4:1

Green Team
Bartłomiej Arnista

18:30


Makro Team
ż.k. Patryk Łatacz

0:1

15 Batalion Saperów
Artur Jasiński

19:00




Gaudyniaki
Jacek Skrzypczak 2
Radosław Osiecki
Marek Osiecki

4:0

Złoty Team

19:30






Dekada 70
Marek Bączek 2
Marek Makarewicz
Wojciech Górecki
Wiesław Kosiorek
Krzysztof Kozicki

6:0

Gaudynki

Kolejka 2 – 25.05 (środa)

18:00


Złoty Team
Mateusz Święs

1:0

15 Batalion Saperów

18:30

Bomir

3:0 wo.

Gaudynki

19:00




Makro Team

0:2

Dekada 70
Paweł Kubrowski
Łukasz Lubelski
ż.k. Adam Pogorzelski

19:30


Green Team
Bartłomiej Arnista

1:1

Gaudyniaki
Radosław Osiecki

Kolejka 3 – 03.06 (piątek)

18:00




15 Batalion Saperów
Marcin Dąbrowski 3
Artur Jasiński


4:4

Dekada 70
Adam Pogorzelski 2
Wiesław Kosiorek
Łukasz Lubelski

18:30



Green Team
Kamil Dubliński

1:5

Makro Team
Paweł Witkowski 3
Mateusz Świderski 2

19:00





Złoty Team

0:7

Bomir
Adam Sztachański 3
Jacek Szulc 2
Wojciech Ślęzak
Adam Wielowiejski

19:30





Gaudynki
Bartłomiej Sawicz

1:6

Gaudyniaki
Radosław Osiecki 2
Michał Wójcik 2
Marek Osiecki
sam.

Kolejka 4 – 10.06 (piątek)

18:00



Gaudyniaki
Radosław Osiecki

1:3

Bomir
Wojciech Ślęzak 2
Adam Wielowiejski
ż.k. Kamil Radzikowski

18:30





Makro Team
Paweł Witkowski 2
Konrad Tyszka
Dominik Koszewski
Mateusz Świderski
ż.k. Piotr Łukasik

5:1

Złoty Team
Tomasz Najda

19:00



Dekada 70
Marek Bączek

1:3

Green Team
Bartłomiej Arnista
Patryk Pilarczyk
Dawid Bogdański

19:30

Gaudynki

0:3 wo.

15 Batalion Saperów

Kolejka 5 – 17.06 (piątek)

18:00

Green Team

3:0 wo.

Gaudynki

18:30


Złoty Team
Dawid Kleczkowski
Gabriel Zajkowski

2:7

Dekada 70
Paweł Kubrowski 4
Adam Pogorzelski
Marek Bączek
Łukasz Lubelski

19:30




Bomir
Adam Sztachański 3
Jacek Szulc
Maciej Orłowski

5:2

Makro Team
Paweł Witkowski 2

Kolejka 6 – 24.06 (piątek)

 

Gaudynki

0:3 wo.

Makro Team

18:00

Dekada 70
Artur Kosiński

1:1

Gaudyniaki
Michał Wójcik

18:30

15 Batalion Saperów
Artur Jasiński
sam.

2:2

Bomir
Adam Sztachański 2

19:00

Green Team
Damian Stachelek
Bartłomiej Arnista
Dawid Bogdański

3:4

Złoty Team
Dariusz Kleczkowski 2
Gabriel Zajkowski
Miłosz Sztachański
ż.k. Gabriel Zajkowski
ż.k. Miłosz Sztachański

Kolejka 7 –01.07 (piątek)

 

Gaudynki

0:3 wo.

Złoty Team

18:00



Gaudyniaki
Radosław Osiecki 4
Jacek Skrzypczak

5:3

Makro Team
Paweł Witkowski 2
Mateusz Świderski

18:30




Dekada 70
Łukasz Lubelski

1:5

Bomir
Wojciech Ślęzak 3
Mirososław Grądziel

Adam Sztachański

19:00

15 Batalion Saperów

3:0 wo.

Green Team

19:30



15 Batalion Saperów
Artur Jasiński
Krzysztof Szymanowski
Tomasz Borchet

3:2

Gaudyniaki
Radosław Osiecki 2

Załączniki

  1. Regulamin
Drukuj | Wyślij znajomym | 2016-05-17 09:34 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too