Dziś jest
PL EN DE UK LT

VIII Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej

VIII Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej

 

I Liga

Mecze

Pkt.

G+

G-

Bilans

1

Bomir

10

28

68

15

53

2

ESM Pato Team

10

22

44

25

19

3

Aviva

10

15

40

34

6

4

Kaliber-122

10

12

27

43

-16

5

Orkan Drygały Junior

10

9

18

42

-24

6

Śniardwy Grupa Avista

10

3

18

56

-38

 

II Liga

Mecze

Pkt.

G+

G-

Bilans

1

Pat-Rol Biała Piska

11

31

75

15

60

2

15 Batalion Saperów

11

26

57

24

33

3

Bomir Junior

11

25

85

43

42

4

Bomirzercy

11

24

39

23

16

5

Dekada 70

11

18

46

36

10

6

Polonez

11

17

53

51

2

7

Gaudynki

11

16

33

32

1

8

Makro Team

11

12

29

55

-26

9

Monar Gaudynki

11

9

45

70

-25

10

Zmechole

11

8

25

54

-29

11

AB Foto

11

6

24

52

-28

12

Dąbrówka*

11

0

0

51

-51

 

* zespół wykluczony z rozgrywek wskutek przyznanych dwóch walkowerów

Król Strzelców:

I Liga - 15 - Artur Kropiewnicki (Bomir)
II Liga - 27 - Kamil Minda (Polonez) 

Najlepszy Zawodnik:
I Liga - Bartosz Tomaszewski (ESM Pato Team)
II Liga - Paweł Kowalczyk (Bomir Junior) 

Najlepszy Bramkarz:
I Liga - Adrian Kobryński (Bomir)
II Liga - Paweł Pszczółkowski (Bomir Junior) 

Nagroda Fair Play - Polonez

1 kolejka – 05.12.2015

15:00

Dekada 70
Marek Makarewicz



1:4




Pat-Rol Biała Piska
Krzysztof Świderski 2
Krystian Siedlecki
Karol Melka

15:30


Gaudynki
Radosław Osiecki 2
Marek Osiecki 2
Kamil Dubliński
Grzegorz Wereszczyński
Łukasz Gajownik
sam.

 

8:1







Makro Team
Mateusz Świderski






16:00

Bomir
Piotr Kowalczyk 3
Artur Kropiewnicki
Jacek Szulc
Karol Szymanowski
Paweł Adamiec
Konrad Radzikowski
sam.

9:0








Orkan Drygały Junior
ż.k. Łukasz Święszkowski







16:30

Zmechole
Grzegorz Trochim
Krystian Grosfeld

Grzegorz Markuszewski

3:3




Polonez
Radosław Pieloch 2
Maciej Gołębiowski


17:00

Bomirzercy
Łukasz Nikołajuk 5
Michał Pyć

6:3



Monar Gaudynki
Paweł Więsyk 3


17:30

ESM Pato Team
Mariusz Łapiński 2
ż.k. Mariusz Łapiński


2:3




Aviva
Michał Świderski 2
Daniel Świderski
ż.k. Daniel Świderski

18:00

AB Foto
Paweł Pieloch 2
Adrian Ogonowski
Jakub Ośka
ż.k. Krystian Serowik
ż.k. Piotr Bogdański

4:6






Bomir Junior
Miłosz Sztachański 3
Paweł Kowalczyk 2
Konrad Tyszka



18:30

Dąbrówka




0:6




15 Batalion Saperów
Artur Jasiński 4
Marcin Dąbrowski
Tomasz Borchet

19:00

Kaliber-122
Hubert Molski
Patryk Koszycki
Aleksander Popławski

3:2



Śniardwy Grupa Avista
Bartłomiej Arnista
Jacek Modzelewski

 

 

 

 

2 kolejka – 12.12.2015

17:00

Kaliber-122




0:5




ESM Pato Team
Dawid Skalski 2
Mariusz Łapiński 2
Bartosz Tomaszewski

17:30

Bomir Junior
Paweł Kowalczyk
Konrad Tyszka





3:9







Pat-Rol Biała Piska
Krzysztof Romanowski 3
Kamil Makowski 2
Karol Melka 2
Marek Melka
Kamil Świderski

ż.k. Michał Mieczkowski

18:00

Monar Gaudynki
Paweł Więsyk 4
Dariusz Żernaczuk 3

7:1



AB Foto
Jakub Ośka


18:30

Polonez
Kamil Minda 3
Artur Mikołajczyk



4:4





Bomirzercy
Bogdan Golonka
Kamil Radzikowski
Łukasz Nikołajuk
Paweł Saletra

19:00

Makro Team
Michał Staniszewski 2

2:1


Zmechole
Grzegorz Markuszewski

19:30

Śniardwy Grupa Avista



0:2



Orkan Drygały Junior
Dawid Ekstowicz
Łukasz Święszkowski

20:00

15 Batalion Saperów
Artur Jasiński
Piotr Kalinowski
Tomasz Borchet
Krzysztof Szymanowski

4:0





Gaudynki
ż.k. Kamil Dubliński




20:30

Dekada 70
Adrian Zubrzycki
Marek Bączek
Krzysztof Kozicki
Sebastian Jastrzębski
sam.

5:0






Dąbrówka






21:00

Aviva
Michał Świderski 2
Paweł Kolator
Łukasz Ormanowski

4:7




Bomir
Konrad Radzikowski 4
Radosław Laszkowski
Karol Szymanowski
Paweł Adamiec

 

 

 

 

3 kolejka – 02.01.2016

15:00

Gaudynki
Tomasz Najda
Radosław Osiecki
ż.k. Kamil Dubliński

2:1




Dekada 70
Przemysław Cyran



15:30

AB Foto
Mateusz Woźniak
Krystian Serowik
ż.k. Dariusz Kleczkowski

2:6




Polonez
Kamil Minda 6



16:00

ESM Pato Team
Mariusz Łapiński 3
Dawid Skalski 3
Krzysztof Czaplicki 2
Paweł Dymiński 2
Damian Kozicki

11:3






Śniardwy Grupa Avista
Bartłomiej Arnista 2
Łukasz Oleksiński




16:30

Bomirzercy
Jarosław Gacioch
Łukasz Nikołajuk

2:1



Makro Team
Mateusz Świderski


17:00

Zmechole

0:5 wo.

15 Batalion Saperów

17:30

Bomir
Artur Kropiewnicki
Piotr Kowalczyk
Karol Szymanowski
Konrad Radzikowski

4:1





Kaliber-122
Hubert Zaczkowski
ż.k. Aleksander Popławski



18:00

Pat-Rol Biała Piska

5:0 wo.

Dąbrówka

18:30

Bomir Junior
Paweł Kowalczyk 4
Kacper Załęska 3
Miłosz Sztachański 2
Dawid Grądziel 2
Dawid Kleczkowski
Konrad Tyszka

13:5







Monar Gaudynki
Paweł Więsyk 4
Wojciech Budnicki





19:00

Orkan Drygały Junior
Dawid Ekstowicz

1:3


Aviva
Maciej Kierznowski 2
Tomasz Pampuch

 

 

 

 

4 kolejka – 09.01.2016

15:00

Dąbrówka

0:5 wo.

Gaudynki

15:30

Polonez
Kamil Minda 4
Radosław Pieloch
Artur Mikołajczyk
Łukasz Gutowski


7:12






Bomir Junior
Miłosz Sztachański 5
Konrad Tyszka 3
Paweł Kowalczyk 2
Dawid Kleczkowski
Gabriel Zajkowski

16:00

ESM Pato Team
Paweł Dymiński 2
ż.k. Bartosz Tomaszewski


2:3




Bomir
Artur Kropiewnicki
Piotr Kowalczyk
Konrad Radzikowski

16:30

Makro Team
ż.k. Michał Staniszewski



0:3




AB Foto
Paweł Pieloch 2
Jakub Ośka
ż.k. Andrzej Pieloch

17:00

15 Batalion Saperów
Marcin Dąbrowski
Artur Jasiński
Hubert Lotko

3:3




Bomirzercy
Paweł Owczarczyk 2

Jacek Krawczyk


17:30

Śniardwy Grupa Avista







0:7







Aviva
Michał Rutkowski 2
Tomasz Krugły
Łukasz Ormanowski
Maciej Kierznowski
Michał Świderski
Tomasz Pampuch

18:00

Dekada 70
Marek Bączek 2
Krzysztof Kozicki
 

3:2



Zmechole
Sylwester Bastek
Grzegorz Markuszewski

18:30

Pat-Rol Biała Piska
Konrad Makowski 4
Kamil Świderski 2
Marek Melka
Krystian Siedlecki

8:1





Monar Gaudynki
Paweł Więcyk




19:00

Kaliber-122
Wojciech Ślęzak

1:2


Orkan Drygały Junior
Jakub Giza
Daniel Stachelski

 

 

 

 

5 kolejka – 16.01.2016

 

Zmechole

5:0 wo.

Dąbrówka

14:30

Gaudynki



0:3



Pat-Rol Biała Piska
Konrad Makowski 2
Kamil Świderski

15:00

Aviva
Michał Świderski 5
Michał Rutkowski
Łukasz Ormanowski
sam.

8:2





Kaliber-122
Wojciech Ślęzak
Hubert Molski



15:30

Bomirzercy
Jacek Krawczyk 2
sam.

3:2



Dekada 70
Łukasz Lubelski
Tomasz Zezula

16:00

Orkan Drygały Junior
Jakub Giza
Łukasz Święszkowski
Daniel Stachelski
Krystian Kondracki
Robert Jabłoński

5:6



ESM Pato Team
Krzysztof Czaplicki 2
Mariusz Łapiński 2
Bartosz Tomaszewski
Paweł Dymiński

16:30

AB Foto
Krystian Serowik




1:6





15 Batalion Saperów
Karol Suchecki 2
Hubert Lotko 2
Kamil Lubelski
Tomasz Borchet

17:00

Bomir
Piotr Kowalczyk 6
Paweł Adamiec 3
Artur Kropiewnicki 3
Konrad Radzikowski 2
Aleksander Lipowski

15:0






Śniardwy Grupa Avista






17:30

Bomir Junior
Gabriel Zajkowski 4
Konrad Tyszka 2
Paweł Kowalczyk 2
Miłosz Sztachański
Dawid Grądziel

10:5






Makro Team
Michał Staniszewski 4
Patryk Łatacz




18:00

Monar Gaudynki
Paweł Więsyk 4
Tomasz Drucis
Dariusz Żernaczuk

6:8




Polonez

Kamil Minda 5
Michał Kowalewski
Radosław Pieloch
Łukasz Gutowski

 

 

 

 

6 kolejka – 23.01.2016

 

Dąbrówka

0:5 wo.

Bomirzercy

15:00

15 Batalion Saperów
Hubert Lotko 2
Kamil Lubelski
Marcin Dąbrowski



4:7






Bomir Junior
Damian Kazimierski 2
Konrad Tyszka 2
Paweł Kowalczyk
Dawid Kleczkowski
Miłosz Sztachański

15:30

Makro Team
Mateusz Świderski 4
Dominik Koszewski
Michał Boryszko
Michał Staniszewski

7:0





Monar Gaudynki





16:00

Śniardwy Grupa Avista
Bartłomiej Arnista



1:4




Kaliber-122
Hubert Molski 2
Hubert Zaczkowski
Marek Charkiewicz

16:30

Pat-Rol Biała Piska
Kamil Świderski 3
Konrad Makowski 3
Karol Melka
Krzysztof Świderski

8:2





Polonez
Kamil Minda
Maciej Gołębiowski



17:00

Dekada 70
Marek Bączek 2
Łukasz Lubelski 2
Dariusz Klimaszewski
Krzysztof Kozicki

6:2





AB Foto
Patryk Pilarczyk 2




17:30

Aviva
Łukasz Ormanowski
Maciej Kierznowski

2:3



ESM Pato Team
Paweł Dymiński 2
Bartosz Tomaszewski

18:00

Gaudynki
Radosław Osiecki 2


2:2



Zmechole
Sylwester Bastek
Grzegorz Trochim

18:30

Orkan Drygały Junior

0:5 wo.

Bomir

 

 

 

 

7 kolejka – 24.01.2016

 

AB Foto

5:0 wo.

Dąbrówka

10:00

Zmechole
Sylwester Bastek 2





2:9






Pat-Rol Biała Piska
Kamil Świderski 3
Konrad Makowski 3
Krzysztof Świderski
Marek Melka
Karol Melka

10:30

Bomirzercy
Łukasz Nikołajuk 2
Jarosław Gacioch

3:1



Gaudynki
Radosław Osiecki


11:00

Orkan Drygały Junior
Krystian Kondracki
Robert Jabłoński

2:1



Śniardwy Grupa Avista
Bartłomiej Arnista


11:30

Bomir Junior
Miłosz Sztachański
Paweł Kowalczyk
Damian Kazimierski

ż.k. Paweł Kowalczyk
 

3:4





Dekada 70
Łukasz Lubelski 3
Marek Bączek



12:00

Bomir
Piotr Kowalczyk 2
Konrad Radzikowski 2
Jacek Szulc
Paweł Adamiec

6:2





Aviva
Wojciech Strychalski
Maciej Kierznowski
ż.k. Wojciech Strychalski


12:30

Monar Gaudynki
Dariusz Żernaczuk 2
Paweł Więsyk

3:7



15 Batalion Saperów
Krzysztof Szymanowski 5
Rafał Szymanowski 2

13:00

Polonez
Łukasz Gutowski
Kamil Minda

2:5



Makro Team
Dominik Koszewski 3
Mateusz Świderski 2

13:30

ESM Pato Team
Bartosz Tomaszewski 2
Adam Marcinkiewicz
sam.

4:3



Kaliber-122
Wojciech Ślęzak 2
Paweł Jakuć

 

 

 

 

8 kolejka – 06.02.2016

 

Dąbrówka

0:5 wo.

Bomir Junior

15:00

15 Batalion Saperów
Krzysztof Szymanowski 2
Marcin Dąbrowski 2
Artur Jasiński 2
Rafał Szymanowski

7:3





Polonez
Kamil Minda
Łukasz Gutowski
Radosław Pieloch


15:30

Aviva
Paweł Kolator 2
Łukasz Ormanowski
Maciej Kierznowski
sam.

5:1





Orkan Drygały Junior
Krystian Kondracki




16:00

Dekada 70
Łukasz Lubelski 2
Tomasz Zezula 2
Marek Bączek
Krzysztof Kozicki
Wojciech Górecki

7:5






Monar Gaudynki
Paweł Więsyk 3
Dariusz Żernaczuk 2
ż.k. Dariusz Żernaczuk



16:30

Pat-Rol Biała Piska
Konrad Makowski 4
Kamil Świderski 4
Krzysztof Świderski 2
Karol Melka 2
Marek Melka
Kamil Makowski

14:0







Makro Team







17:00

Kaliber-122
Marek Charkiewicz 2






2:10







Bomir
Artur Kropiewnicki 4
Radosław Laszkowski 2
Adam Sztachański
Jacek Szulc
Karol Szymanowski
sam.

 

17:30

Gaudynki
Marek Osiecki 3
Michał Wójcik
ż.k. Kamil Dubliński

4:0




AB Foto
ż.k. Piotr Bogdański



18:00

Zmechole
Sylwester Bastek
Michał Rutkowski

2:6



Bomirzercy
Łukasz Nikołajuk 4
Michał Pyć 2

18:30

Śniardwy Grupa Avista
Adrian Żaboklicki
Bartłomiej Arnista

2:3


ESM Pato Team
Dawid Skalski 2

 

 

 

 

9 kolejka – 07.02.2016

 

Makro Team

5:0 wo.

Dąbrówka

10:00

AB Foto
Krystian Serowik 2


2:10



Pat-Rol Biała Piska
Kamil Świderski 5
Konrad Makowski 4

10:30

Bomir Junior
Dawid Grądziel
Konrad Tyszka

2:2



Bomirzercy
Bogdan Golonka
Kamil Radzikowski

11:00

Monar Gaudynki
Dariusz Żernaczuk 4
Paweł Więsyk 3
Remigiusz Wiereszko
ż.k. Dariusz Żernaczuk

8:4





Zmechole
Grzegorz Trochim 3
Sylwester Bastek
Paweł Żywulski


11:30

Polonez
Kamil Minda 3
Radosław Pieloch 2
Łukasz Gutowski
Michał Kowalewski

7:0 wo.





Gaudynki





12:00

15 Batalion Saperów
Krzysztof Szymanowski 3
Rafał Szymanowski
Hubert Lotko
Karol Suchecki
Tomasz Borchet
Krzysztof Kudelski

7:3






Dekada 70
Łukasz Lubelski
Krzysztof Kozicki
Wojciech Górecki



 

 

 

 

10 kolejka – 13.02.2016

 

Monar Gaudynki

5:0 wo.

Dąbrówka

14:30

Bomir
Piotr Kowalczyk
Paweł Adamiec

2:2



ESM Pato Team
Paweł Dymiński
Rafał Puczydłowski

15:00

Polonez
Kamil Minda 3
Radosław Pieloch 2
Łukasz Gutowski


6:4





Dekada 70
Marek Bączek
Dariusz Klimaszewski
Łukasz Lubelski
Adam Pogorzelski

15:30

AB Foto
Dominik Pilarczyk
ż.k. Krzysztof Sochaczewski

1:3



Zmechole
Radosław Krysiuk 2
Krzysztof Kosiorek

16:00

Aviva
Bartłomiej Kubrowski
Maciej Kierznowski





2:7







Śniardwy Grupa Avista
Bartłomiej Arnista 4
Maciej Rakowski
Karol Rubin
Jakub Kawecki
ż.k. Bartłomiej Arnista
ż.k. Dawid Bogdański

16:30

Bomir Junior
Konrad Tyszka 3
Kacper Załęska 2
Paweł Kowalczyk 2
Dawid Grądziel
Miłosz Sztachański

9:2






Gaudynki
Radosław Osiecki
Marek Osiecki
cz.k. Tomasz Najda



17:00

Orkan Drygały Junior
Krystian Kondracki 2
Tomasz Jarosz


3:6




Kaliber-122
Hubert Molski 3
Wojciech Ślęzak 2
Marek Charkiewicz

17:30

Pat-Rol Biała Piska
Kamil Makowski
Krzysztof Świderski

2:1



Bomirzercy
Mirosław Grądziel


18:00

Makro Team
Rafał Węgrzynowicz


1:5



15 Batalion Saperów
Artur Jasiński 2
Adam Suchecki 2
Rafał Szymanowski

 

 

 

 

11 kolejka – 20.02.2016

 

Dąbrówka

0:5 wo.

Polonez

14:30

Bomirzercy
Mirosław Grądziel
Marcin Zych
Kamil Radzikowski
Adam Rusielewicz
ż.k. JarosławGacioch

4:3






AB Foto
Krystian Serowik 2
sam.




15:00

Gaudynki
Radosław Osiecki 4
Kamil Dubliński 2
Marek Osiecki 2
Sławomir Kosiorek

9:2

Monar Gaudynki
Remigiusz Wiereszko
Paweł Więsyk

15:30

Dekada 70
Łukasz Lubelski 2
Marcin Święc 2
Wojciech Górecki 2
Marek Bączek
Dariusz Klimaszewski
Krzysztof Kozicki
Adam Pogorzelski

10:2








Makro Team
Patryk Łatacz
Piotr Neuman






16:00

Zmechole
Radosław Krysiuk
ż.k. Krzysztof Kosiorek




1:15






Bomir Junior
Damian Kazimierski 4
Paweł Kowalczyk 4
Konrad Tyszka 4
Miłosz Sztachański 2
Dawid Grądziel

16:30

15 Batalion Saperów
Marcin Dąbrowski
Tomasz Borchet
Rafał Szymanowski

3:3




Pat-Rol Biała Piska
Kamil Świderski 3



17:00

ESM Pato Team
Bartosz Tomaszewski 2
Paweł Dymiński 2
Krzysztof Czaplicki
Adam Marcinkiewicz

6:2





Orkan Drygały Junior
Krystian Kondracki
Mateusz Jakubowski



17:30

Śniardwy Grupa Avista
Bartłomiej Arnista 2



2:7




Bomir
Artur Kropiewnicki 5
Jacek Szulc
Radosław Laszkowski

18:00

Kaliber-122
Hubert Molski 2
Kacper Wysocki
Wojciech Ślęzak
Hubert Zaczkowski

5:4




Aviva
Maciej Kierznowski 3
Łukasz Ormanowski


 

 

 

 

Puchar Ligi – 27.02.2016

1 ćw.

ESM Pato Team

0:5 wo

Bomir Junior

2 ćw.

Aviva

5:1

15 Batalion Saperów

3 ćw.

Kaliber-122

1:0

Pat-Rol Biała Piska

4 ćw.

Bomir

9:5

Bomirzercy

1 pł.

Bomir Junior

3:5

Aviva

2 pł.

Kaliber-122

4:9

Bomir

finał

Aviva

3:4

Bomir

Składy drużyn

I Liga

Kaliber-122: 1. Adam Wielowiejski, 2. Piotr Urbański, 3. Wojciech Ślęzak, 4. Marek Charkiewicz, 5. Szymon Mróz, 6. Kacper Wysocki, 7. Hubert Molski (Z), 8. Patryk Koszycki (Z), 9. Aleksander Popławski (Z). 10. Łukasz Zaniewski, 11. Hubert Zaczkowski, 12. Dominik Mróz, 13. Paweł Jakuć

Śniardwy Grupa Avista: 1. Damian Stachelek, 2. Łukasz Duchnowski, 3. Jakub Kawecki, 4. Adrian Żaboklicki, 5. Bartłomiej Arnista, 6. Adrian Sawicz, 7. Jacek Modzelewski, 8. Maciej Dąbrowski, 9. Dawid Bogdański, 10. Łukasz Oleksiński, 11. Maciej Rakowski, 12. Karol Rubin

Aviva: 1. Paweł Kubrowski, 2. Łukasz Ormanowski, 3. Bartłomiej Kubrowski, 4. Michał Rutkowski, 5. Tomasz Krugły, 6. Marek Gałaszewski, 7. Wojciech Strychalski, 8. Paweł Kolator, 9. Maciej Kierznowski (Z), 10. Michał Świderski (Z), 11. Daniel Świderski (Z), 12. Paweł Konopka, 13. Adrian Zyśk, 14. Tomasz Pampuch, 15. Michał Zawalich

Bomir: 1. Adam Sztachański, 2. Artur Kropiewnicki, 3. Piotr Kowalczyk, 4. Adrian Kobryński, 5. Jacek Szulc, 6. Radosław Laszkowski, 7. Karol Szymanowski, 8. Konrad Olszewski, 9. Jan Sidorowicz, 10. Aleksander Lipowski (Z) 11. Paweł Adamiec (Z), 12. Konrad Radzikowski (Z), 13. Robert Maniurski

ESM Pato Team: 1. Patryk Kleczkowski, 2. Bartosz Tomaszewski, 3. Krzysztof Czaplicki, 4. Damian Kozicki, 5. Damian Andruszko, 6. Piotr Talaga, 7. Paweł Dymiński, 8. Adam Marcinkiewicz, 9. Mariusz Łapiński, 10. Dawid Skalski, 11. Szymon Rzodkiewicz, 12. Filip Tomaszewski, 13. Rafał Puczydłowski, 14. Kamil Mulewski

Orkan Drygały Junior: 1. Jakub Giza (Z), 2. Adam Radzikowski (Z), 3. Dawid Ekstowicz (Z), 4. Łukasz Święszkowki , 5. Daniel Stachelski, 6. Krystian Kondracki, 7. Filip Zarzycki, 8. Marcin Czajkowski, 9. Piotr Salik, 10. Robert Jabłoński, 11. Krystian Wojsław, 12. Rafał Jackiewicz, 13. Tomasz Bilewicz, 14. Tomasz Jarosz, 15. Mateusz Jakubowski

II Liga

Polonez: 1. Artur Mikołajczyk, 2. Michał Kowalewski, 3. Radosław Pieloch, 4. Bogusław Suchorski, 5. Maciej Gołębiowski, 6. Grzegorz Różnowski, 7. Wojciech Jagaczewski, 8. Łukasz Gutowski, 9. Łykasz Grycmacher, 10. Kamil Minda, 11. Bartłomiej Bruliński, 12. Karol Zarzycki, 13. Leszek Ukleja, 14. Mateusz Ejsmont, 15. Zbigniew Łabanowski

Makro Team: 1. Patryk Łatacz, 2. Karol Sosnowski, 3. Dawid Wanago, 4. Kacper Wołyniec, 5. Kamil Oleksiński, 6. Marek Sokołowski, 7. Michał Orłowski, 8. Dominik Koszewski, 9. Arkadiusz Samosieńko, 10. Rafał Węgrzynowicz, 11. Michał Boryszko, 12. Mateusz Świderski, 13. Piotr Neuman, 14. Michał Staniszewski, 15. Mateusz Karwowski

Bomir Junior: 1. Gabriel Zajkowski, 2. Dawid Grądziel, 3. Miłosz Sztachański, 4. Oliwer Andrasiak, 5. Paweł Pszczółkowski, 6. Dawid Kleczkowski, 7. Konrad Tyszka, 8. Kacper Załęska, 9. Paweł Kowalczyk, 10. Oliwier Zaczkowski, 11. Damian Kazimierski

Monar Gaudynki: 1. Remigiusz Wiereszko, 2. Damian Makarewicz, 3. Wojciech Budnicki, 4. Paweł Więsyk, 5. Bartłomiej Maurer, 6. Krzysztof Pasek, 7. Adam Sołodowczuk, 8. Tomasz Drucis, 9. Sebastian Snarski, 10. Mateusz Rusinek, 11. Dariusz Żernaczuk, 12. Leszek Piątkowski, 13. Patryk Asiński, 14. Rafał Kucharski, 15. Sandro Muawad

Zmechole: 1. Piotr Tański, 2. Sylwester Bastek, 3. Rafał Sagatowski, 4. Arkadiusz Biszewski, 5. Krzysztof Kosiorek, 6. Grzegorz Trochim, 7. Krystian Grosfeld, 8. Michał Rutkowski, 9. Paweł Żywulski, 10. Robert Duchnowski, 11. Damian Drążkiewicz, 12. Grzegorz Markuszewski, 13. Dariusz Jaskuła, 14. Damian Gephard, 15. Radosław Krysiuk

Pat-Rol Biała Piska: 1. Krzysztof Świderski, 2. Damian Brodowski, 3. Krystian Siedlecki, 4. Kamil Świderski, 5. Marek Melka, 6. Karol Melka, 7. Sebastian Siedlecki, 8. Michał Mieczkowski, 9. Kamil Makowski, 10. Krystian Melka, 11. Krzysztof Romanowski, 12. Konrad Makowski

15 Batalion Saperów: 1. Krzysztof Domagała, 2. Marcin Dąbrowski, 3. Daniel Romaniuk, 4. Artur Jasiński, 5. Piotr Kalinowski, 6. Krzysztof Kudelski, 7. Tomasz Borchet, 8. Karol Suchecki, 9. Adam Suchecki, 10. Kamil Lubelski, 11. Hubert Lotko, 12. Rafał Szymanowski, 13. Krzysztof Szymanowski, 14. Krzysztof Wiszniewski, 15. Marek Randzio

Dekada 70: 1. Przemysław Cyran, 2. Krystian Michalak, 3. Marek Bączek, 4. Dariusz Klimaszewski, 5. Łukasz Lubelski, 6. Adrian Zubrzycki, 7. Krzysztof Kozicki, 8. Tomasz Zezula, 9. Sebastian Jastrzębski, 10. Marcin Święc, 11. Marek Makarewicz, 12. Wojciech Górecki, 13. Rafał Połuszańczyk, 14. Adam Pogorzelski

Bomirzercy: 1. Bogdan Golonka, 2. Mirosław Grądziel, 3. Jarosław Gacioch, 4. Marcin Zych, 5. Kamil Radzikowski, 6. Łukasz Nikołajuk, 7. Adam Rusielewicz, 8. Paweł Dubliński, 9. Paweł Saletra, 10. Michał Pyć, 11. Tomasz Stawarz, 12. Jacek Krawczyk, 13. Marcin Andrzejczyk, 14. Paweł Owczarczyk

AB Foto: 1. Krzysztof Sochaczewski, 2. Adrian Ogonowski, 3. Dominik Pilarczyk, 4. Damian Zach, 5. Sebastian Waszkiewicz, 6. Mateusz Woźniak, 7. Piotr Bogdański, 8. Artur Kosiński, 9. Krystian Serowik, 10. Dariusz Kleczkowski, 11. Paweł Pieloch, 12. Jakub Ośka, 13. Andrzej Pieloch, 14. Patryk Pilarczyk, 15. Mateusz Reducha

Dąbrówka: 1. Adam Ozygala, 2. Paweł Ozygala, 3. Tomasz Ozygala, 4. Mateusz Jaworski, 5. Tomasz Żmuda, 6. Kamil Olbryś, 7. Piotr Olbryś, 8. Marcin Krawczyk, 9. Szymon Hajdukowski, 10. Patryk Żmuda, 11. Mariusz Rostek, 12. Konrad Grunwald, 13. Marcin Wilczyński, 14. Jacek Grabowski

Gaudynki: 1. Radosław Osiecki, 2. Rafał Sawicz, 3. Kamil Dubliński, 4. Marek Osiecki, 5. Grzegorz Wereszczyński, 6. Paweł Stodulski, 7. Sławomir Kosiorek, 8. Łukasz Gajownik, 9. Michał Wójcik, 10. Grzegorz Zadroga, 11. Arkadiusz Osiecki, 12. Patryk Kulesza, 13. Tomasz Najda, 14. Mateusz Borzymowski, 15. Gabriel Wójcik

Załączniki

  1. Regulamin - wersja ostateczna
  2. Regulamin losowania nagród
Drukuj | Wyślij znajomym | 2015-11-23 12:34 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too