Dziś jest
PL EN DE UK LT

" Uśmiech dziecka" - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu
reklama

Wiadomość archiwalna

Archiwum

" Uśmiech dziecka"

" Uśmiech dziecka"
Dnia 23.05.2006 roku, w ramach programu współpracy wychowawczej z Domem Dziecka w Ełku nauczycielki Krystyna Kodas, Elżbieta Kaniowska – Hawryłyszyn, Agata Wójtowicz, Jolanta Słuchocka zorganizowały dzień integracji uczniów Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Orzyszy z dziećmi z Domu Dziecka w Ełku.

Dyrektor Szkoły D. Kizling powitał serdecznie uczniów, a szczególnie naszych gości z Ełku. Przedstawił założenia i cele programu oraz życzył wszystkim miłego spędzenia czasu a organizatorom podziękował za zorganizowanie akcji.
Dzień rozpoczął się spektaklem teatralnym pt. „Brzydkie Kaczątko” przygotowanym przez E. Kaniowską – Hawryłyszyn z uczniami klasy III c. Młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania i wzbudzili w widzach ogromny zachwyt. Spektakl został nagrodzony gromkimi brawami. Po spektaklu część uczniów wraz z gośćmi udała się na teren Przedszkola Miejskiego, gdzie zostały zorganizowane warsztaty plastyczne w plenerze, poprowadzone przez A. Wójtowicz i K. Kodas. Uczestnicy warsztatów mogli zaprezentować swój talent i wyobraźnię. Następnie uczestnicy akcji, autobusem szkolnym udali się do leśniczówki Wierzbiny, w której bardzo miło powitał ich Pan A. Myka. Zorganizował wystawę dotyczącą ochrony lasu i środowiska, rozpalił ognisko, przy którym mogli upiec kiełbaski. Poczęstunkiem na świeżym powietrzu zajęła się J. Słuchocka. Wspaniałe miejsce, miła atmosfera sprzyjała integracji, zabawom i grom w piłkę. Wszyscy mile spędzili czas, utrwaliły się znajomości. Wychowawczynie wraz z dziećmi serdecznie podziękowały za zorganizowanie dnia i wyraziły chęć dalszej współpracy. Podziękowanie w formie pracy plastycznej, wykonanej własnoręcznie przez wychowanka Domu Dziecka zostało złożone na ręce Dyrektora Szkoły.
Organizatorzy dziękują za pomoc w przeprowadzeniu akcji Burmistrzowi Orzysza Panu Janowi Aleszczykowi, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Orzyszu Panu Dariuszowi Kizling, Dyrektorowi Domu Dziecka w Ełku Pani Dorocie Wieczorek, Leśniczemu Panu Adamowi Myka. Dziękujemy również wychowawcom i dzieciom z Ełku za zaszczycenie nas swoją obecnością.

Napisały:

Krystyna Kodas
Elżbieta Kaniowska - Hawryłyszyn
Drukuj | Wyślij znajomym | 2006-05-25 14:33 | Joanna Kosiorek

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too