Dziś jest
PL EN DE UK LT

Happening z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu » Projekty » Szkoła Promująca Zdrowie
reklama

Happening z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem

Z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem – Dnia Walki z Hałasem zorganizowaliśmy happening, którego celem było uświadomienie uczniom szkodliwości hałasu na zdrowie człowieka i środowisko.

Uczniowie korzystając z własnoręcznie przygotowanych transparentów i plakatów propagowali wśród młodszych i starszych kolegów wiadomości o zgubnym wpływie hałasu na samopoczucie i wydajność człowieka.
Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem obchodzony 25 kwietnia ma na celu zwrócenia uwagi na powszechne występowanie hałasu w życiu ludzi, jego wpływu na zdrowie i zwiększanie świadomości występowania tego szkodliwego zjawiska. Należy pamiętać, że walka z hałasem w szkole to jednocześnie walka o zdrowie psychiczne dziecka i jego dobre samopoczucie. Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem po raz pierwszy był obchodzony w roku 1995 przez Ligę Niedosłyszących. Obchody tego dnia w Polsce zapoczątkowało Towarzystwo Higieny Akustycznej w roku 2000.

 

Zespół ds. promocji zdrowia

Drukuj | Wyślij znajomym | 2015-04-27 17:01 | Bogdan Kraszewski

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too