Dziś jest
PL EN DE UK LT

Gospodarstwo agroturystyczne "Tyrkło" - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Przedsiębiorstwa » Baza Noclegowa » Gospodarstwa Agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne "Tyrkło"

Mikosze Osada 11, 12 - 250 Orzysz
+ 48 509 652 611
krystyna.aleszczyk@gmail.com

Gospodarstwo agroturystyczne "Tyrkło" leży wśród mazurskich łąk i lasów w pobliżu jeziora o tej samej nazwie. Z okien rozciąga się widok na malownicze pagórki oraz stada koni arabskich hodowanych w pobliskiej stadninie. Agroturystyka "Tyrkło" to idealna propozycja dla osób szukających mazurskiej ciszy, lubiących piesze i rowerowe wycieczki oraz atmosferę ogniska w ciepłe, gwiaździste noce.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.tyrklo.pl

WYPOCZYNEK, KTÓREGO POTRZEBUJESZ
Na skraju wsi Mikosze – Osada, ok. 3 km od miasta Orzysz, położona jest agroturystyka "Tyrkło". Naszym gościom oferujemy miłe i przestronne pokoje z łazienkami. Do dyspozycji jest pokój z dobrą lekturą oraz jadalnia z wyjściem na werandę, na której można powitać dzień dobrą kawą. Jest też w pełni wyposażona kuchnia.

Dla naszych gości przygotowaliśmy chatę grillową, taras przy małym domku oraz miejsce na ognisko, gdzie można biesiadować w ciepłe mazurskie noce przy blasku rozgwieżdżonego nieba. W ogrodzie jest wygodna polanka do opalania, a przy pergoli „świątynia dumania”.

W bezpośrednim sąsiedztwie domu przebiega trasa rowerowa, położone są dwa boiska do gier zespołowych (siatkówka, piłka nożna), a 200 m dalej stadnina pięknych koni.
Ponadto zapewniamy parking oraz przechowalnię dla rowerów.
Z urokliwych plaż można korzystać nad Jeziorem Tyrkło (1,5 km), Jeziorem Orzysz (3 km) oraz Jeziorem Śniardwy (10 km). W Orzyszu oraz w Nowych Gutach (Jez. Śniardwy) jest możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe, żaglówki, windsurfing).

WYBIERZ POKÓJ ODPOWIEDNI DLA TWOICH POTRZEB
Naszym gościom oferujemy pokoje 2-3 osobowe z własną łazienką i pokoje 2-4 osobowe ze wspólną łazienką (łazienka wspólna leży bezpośrednio przy pokoju i przypada max na 2 pokoje).

Wszystkie nasze pokoje są przestronne i funkcjonalnie urządzone. Wyposażyliśmy je w bardzo wygodne meble: łóżka o standardzie hotelowym, biurka, krzesła i szafy. Dodatkowo pokoje trzyosobowe posiadają balkony z widokiem na okolicę.

 

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2015-06-18 14:56 | Admin

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24