Dziś jest
PL EN DE UK LT

XII Orzyska Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej

XII Orzyska Liga Piłki Nożnej

 

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Gole +

Gole -

Bilans

1

Dekada 70

8

19

21

9

11

2

Bomir Orzysz

8

19

32

17

15

3

FC Mieszanka

8

13

26

21

5

4

Mikosze Osada

8

11

17

16

1

5

Dąbrówka

8

11

25

26

-1

6

Zmechole

8

10

15

22

-7

7

Mixed Team

8

9

20

19

1

8

Gaudynki

8

9

21

24

-3

9

Afera Cierzpięty*

8

3

1

23

-22

* zespół wycofany z rozgrywek

Najlepszy Zawodnik: Adrian Żaboklicki (FC Mieszanka)
Najlepszy Bramkarz: Artur Kosiński (Mixed Team)
Król Strzelców: Mariusz Rostek - 11 goli (Dąbrówka)

Kolejka 1 – 15.05 (piątek)

18:00


Dekada 70
cz.k. Adam Pogorzelski

0-1


Afera Cierzpięty
Dawid Wanago

18:30





Dąbrówka
Patryk Żmuda 2
Mariusz Rostek



3-5





Gaudynki

Arkadiusz Osiecki 2
Sławomir Kosiorek
Radosław Osiecki
Adam Krajnik

19:00





Bomir Orzysz
Michał Pyć
Gabriel Zajkowski
Filip Tomaszewski
Adam Sztachański

4-1





Mikosze Osada
Bartłomiej Kubrowski
ż.k. Patryk Adamowski
ż.k. Dawid Bogdański


19:30





Mixed Team
Dawid Kleczkowski
Rafał Gogołowski
ż.k. Dawid Kleczkowski
ż.k. Krzysztof Niksa

2-4





FC Mieszanka
Adrian Żaboklicki 2
Wojciech Modzelewski
Kamil Dubliński


pauza

Zmechole

 

 

Kolejka 2 – 22.05 (piątek)

18:00




Mikosze Osada
Bartłomiej Kubrowski
Damian Stachelek
sam.

 

3-1




Mixed Team
Dawid Kleczkowski



18:30




Gaudynki
Arkadiusz Osiecki 2



2-5




Bomir Orzysz
Adam Sztachański 2
Filip Tomaszewski 2
Gabriel Zajkowski

19:00


Afera Cierzpięty


0-2


Dąbrówka
Patryk Żmuda 2

19:30





Zmechole

Rafał Sagatowski




1-5





Dekada 70
Marek Bączek 2
Adrian Zubrzycki
Wojciech Górecki
Piotr Kalinowski

pauza

FC Mieszanka

 

 

Kolejka 3 – 29.05 (piątek)

18:00



Dąbrówka
Tomasz Żmuda
Piotr Neumann

2-2



Zmechole
Krystian Grosfeld
sam.

18:30

Bomir Orzysz

3-0 wo

Afera Cierzpięty

19:00




Mixed Team
Krystian Serowik 2
Dawid Kleczkowski
Rafał Gogołowski

4-1




Gaudynki
Michał Wójcik



19:30



FC Mieszanka
Adrian Żaboklicki 2


2-2



Mikosze Osada
Dawid Bogdański
Karol Oleksiński

pauza

Dekada 70

 

 

Kolejka 4 – 03.06 (środa)

18:00






Gaudynki
Kamil Konert 2
Marek Osiecki
Michał Wójcik
Arkadiusz Osiecki


5-6






FC Mieszanka
Konrad Tyszka 2
Patryk Pilarczyk
Miłosz Stzachański
Adrian Żaboklicki
sam.

18:30




Afera Cierzpięty
ż.k. Mateusz Karwowski



0-6




Mixed Team
Adam Ogonowski 3
Dawid Kleczkowski 2
Dominik Pilarczyk

19:00





Zmechole
Krystian Grosfeld
Michał Rutkowski



2-6





Bomir Orzysz
Marcin Zych 2
Adam Sztachański 2
Andrzej Kulesza
Michał Pyć

19:30





Dekada 70
Wojciech Górecki 2
Marcin Święs
Łukasz Lubelski
ż.k. Marek Bączek

4-2





Dąbrówka
Mariusz Rostek
Tomasz Żmuda
ż.k. Tomasz Ozygała


pauza

Mikosze Osada

 

 

Kolejka 5 – 10.06 (środa)

18:00



Bomir Orzysz
Hubert Lotko
ż.k. Wiesław Kosiorek

1-2



Dekada 70
Adam Pogorzelski 2


18:30


Mixed Team
Dawid Kleczkowski

1-0


Zmechole


19:00

FC Mieszanka

3-0 wo

Afera Cierzpięty

19:30




Mikosze Osada
Michał Oleksiński



1-3




Gaudynki
Arkadiusz Osiecki 2
Marek Osiecki
ż.k. Kamil Konert

pauza

Dąbrówka

 

 

Kolejka 6 – 12.06 (piątek)

18:00

Afera Cierzpięty

0-3 wo

Mikosze Osada

18:30



Zmechole
Rafał Sagatowski
ż.k. Rafał Sagatowski

1-6



FC Mieszanka
Adrian Żaboklicki 5
Jacek Modzelewski

19:00


Dekada 70
Marek Bączek 2

2-1


Mixed Team
Dawid Kleczkowski

19:30



 

 

Dąbrówka
Patryk Żmuda 3
Mariusz Rostek
Piotr Neuman
Mateusz Jaworski

6-6





Bomir Orzysz
Radosław Bałobański 3
Adam Sztachański
Marcin Zych
Mirosław Grądziel

pauza

Gaudynki

 

 

Kolejka 7 – przełożona na 01.07 (środa)

18:00



Mixed Team
Dominik Pilarczyk
Adam Ogonowski

2-4



Dąbrówka
Mariusz Rostek 3
sam.

18:30





FC Mieszanka
Bartłomiej Arnista
ż.k. Kamil Dubliński



1-4





Dekada 70
Paweł Kubrowski
Wojciech Górecki
Tomasz Zezula
Marek Bączek

19:00





Mikosze Osada
Dawid Bogdański
ż.k. Damian Stachelek
ż.k. Łukasz Oleksiński


1-3





Zmechole
Daniel Kondracki 2
Artur Mikołajczyk
ż.k. Sylwester Bastek
ż.k. Michał Rutkowski

 

Gaudynki

3-0 wo

Afera Cierzpięty

pauza

Bomir Orzysz

 

 

Kolejka 8 – 26.06 (piątek)

18:00



Zmechole
Artur Mikołajczyk 2
Michał Rutkowski

3-2



Gaudynki
Arkadiusz Osiecki 2
ż.k. Sławomir Kosiorek

18:30



Dekada 70
Adam Pogorzelski
sam

2-2



Mikosze Osada
Damian Stachelek
Rafał Połuszańczyk

19:00



Dąbrówka
Mariusz Rostek 4
Emil Krawczyk

5-3



FC Mieszanka
Mateusz Woźniak 2
Bartłomiej Arnista

19:30



Bomir Orzysz
Andrzej Kulesza 4
Dawid Grądziel

5-3



Mixed Team
Krystian Serowik
Dominik Pilarczyk

pauza

Afera Cierzpięty

 

 

Kolejka 9 – 03.07 (piątek)

18:00


FC Mieszanka
Kamil Dubliński

1-2


Bomir Orzysz
Andrzej Kulesza 2

18:30





Mikosze Osada
Rafał Połuszańczyk
Damian Stachelek
Łukasz Oleksiński
Karol Oleksiński

4-1





Dąbrówka
Mariusz Rostek




19:00



Gaudynki
ż.k. Arkadiusz Osiecki


0-2



Dekada 70
Marek Bączek
Tomasz Zezula

 

Afera Cierzpięty

0-3 wo

Zmechole

pauza

Mixed Team

 

 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2015-05-07 12:58 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too