Dziś jest
PL EN DE UK LT

VII Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej

VII Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej

 

Nazwa drużyny

Mecze

Pkt.

G+

G-

Bilans

1

Bomir

9

25

70

17

+53

2

ESM Pato Team

9

22

51

11

+40

3

Orkan Drygały

9

21

53

24

+29

4

Kaliber-122

9

21

43

19

+24

5

Śniardwy Vision art

9

13

32

33

-1

6

Dekada 70

9

9

24

41

-17

7

Bomirzercy

9

7

16

51

-35

8

Gaudynki

9

7

28

39

-11

9

1 Bateria

9

7

32

59

-27

10

Dąbrówka*

9

0

8

68

-60

* zespół wykluczony z rozgrywek wskutek przyznania dwóch walkowerów

Mała tabela o miejsca 7-9

1

2

3

Pkt.

Bramki

M-sce

1. Bomirzercy

X

4:3

3:3

4

7:6

7

2. Gaudynki

3:4

X

3:1

3

6:5

8

3. 1 Bateria

3:3

1:3

X

1

4:4

9

Najlepszy zawodnik:
Wojciech Ślęzak (Kaliber-122) 

Najlepszy bramkarz:
Przemysław Cyran (Dekada 70) 

Najlepszy zawodnik młodego pokolenia:
Wojciech Modzelewski (Śniardwy Vision art) 

Król strzelców:
Artur Kropiewnicki (Bomir) - 25 goli

Nagroda Fair Play: Gaudynki

* ze względu na imprezy odbywające się w Sali widowiskowo-sportowej, terminy rozgrywania poszczególnych kolejek mogą ulec zmianie

1 kolejka – 29.11.2014

16:00

ESM Pato Team
Paweł Dymiński 2
Bartosz Tomaszewski 2
Andrzej Kulesza

 

5:0

Śniardwy Vision art

16:40

Kaliber-122
Wojciech Ślęzak 4
Marek Charkiewicz 3
Szymon Mróz 2
Adam Wielowiejski
Kacper Wysocki

11:5

1 Bateria
Marek Adamski 2
Dariusz Stańczykowski
Patryk Jakubczyk
sam.


17:20

Bomir
Artur Kropiewnicki 3
Paweł Adamiec 2
Kamil Radzikowski
Piotr Kowalczyk

 

7:1

Dekada 70
Marek Bączek

18:00

Gaudynki
Radosław Osiecki 2
Michał Wójcik



3:4





Bomirzercy
Łukasz Duchnowski 3
Wiesław Kosiorek
ż.k. Adam Rusielewicz

18:40

Dąbrówka
Jacek Garbowski

1:14

Orkan Drygały
Karol Szymanowski 4
Mateusz Jakubowski 3
Krzysztof Szymanowski 2
Mariusz Szymanowski 2
Jakub Giza 2
Konrad Olszewski

 

 

 

 

2 kolejka – 06.12.2014

16:00

Dekada 70
Marek Bączek 2
Krzysztof Kozicki 2
Tomasz Zezula 2
Łukasz Lubelski
Marek Makarewicz

8:1

Dąbrówka
Mariusz Rostek
ż.k. Paweł Ozygała
ż.k. Mateusz Jaworski

16:40

1 Bateria
Adam Kotowski 2
ż.k. Tomasz Prusaczyk





2:16

Bomir
Artur Kropiewnicki 6
Paweł Adamiec 4
Jacek Szulc 2

Karol Rubin 2
Adam Sztachański
sam.

17:20

Bomirzercy
Łukasz Nikołajuk
ż.k. Adam Rusielewicz




1:8






Orkan Drygały
Karol Szymanowski 2
Krzysztof Szymanowski 2
Konrad Olszewski 2
Krystian Wojsław 2
2 ż.k. Mateusz Jakubowski

18:00

Gaudynki
Radosław Osiecki 2

2:7

ESM Pato Team
Bartosz Tomaszewski 3
Adam Marcinkiewicz
Tomasz Jarosz
Andrzej Kulesza
Szymon Rzodkiewicz

18:40

Śniardwy Vision art
Krzysztof Ogórek
Jacek Modzelewski
Michał Oleksiński

3:5

Kaliber-122
Hubert Molski 2
Piotr Urbański
Wojciech Ślęzak
Marek Charkiewicz

 

 

 

 

3 kolejka – 13.12.2014

16:00

Kaliber-122
Wojciech Ślęzak 2
Piotr Urbański
Marek Charkiewicz
Hubert Molski
sam.

6:3

Gaudynki
Radosław Osiecki
Kamil Konert
Tomasz Najda

16:40

Bomir
Artur Kropiewnicki 3
Piotr Kowalczyk 3
Karol Rubin
Adam Sztachański
ż.k. Adam Sztachański

8:4

Śniardwy Vision art
Damian Stachelek
Jacek Modzelewski
Wojciech Modzelewski
Dawid Doroszko
2 ż.k. Jacek Modzelewski
ż.k. Adrian Żaboklicki
ż.k. Michał Oleksiński

17:20

Dąbrówka
Kamil Olbryś 2
Patryk Żmuda
Tomasz Żmuda
ż.k. Adam Ozygała

4:10

1 Bateria
Dariusz Stańczykowski 5
Adam Kotowski 5

18:00

Orkan Drygały
Radosław Laszkowski 2
Karol Szymanowski
Piotr Karwowski
Konrad Olszewski
ż.k. Mariusz Szymanowski

5:1

Dekada 70
Marek Bączek

18:40

ESM Pato Team
Bartosz Tomaszewski 2
Paweł Dymiński 2
Piotr Talaga
Damian Kozicki

6:0




Bomirzercy




 

 

 

 

4 kolejka – 11.01.2014 (przełożona)

11:00

1 Bateria
Dariusz Stańczykowski
ż.k. Paweł Fruba

1:10

Orkan Drygały
Konrad Olszewski 3
Radosław Laszkowski 2
Krystian Wojsław
Karol Szymanowski
Jakub Giza
Mateusz Jakubowski
Dariusz Jabłoński

11:40

Dekada 70
Marek Bączek 3
Przemysław Cyran

4:2



Bomirzercy
Marcin Zych 2


12:20

Śniardwy Vision art

3:0 wo *1

Dąbrówka

13:00

ESM Pato Team

0:4 wo *2

Kaliber-122
Damian Turżonek 2
Hubert Molski
Wojciech Ślęzak
cz.k. Hubert Molski

13:40

Gaudynki
Radosław Osiecki 2

2:9

Bomir
Artur Kropiewnicki 3
Paweł Adamiec 2
Piotr Kowalczyk 2
Adam Sztachański
Karol Rubin

*1 Dąbrówka nie przystąpiła do meczu

*2 mecz przerwany przy stanie 3:4 z powodu zejścia z boiska zawodników
ESM Pato Team i braku chęci kontynuacji przez nich gry

 

 

 

 

5 kolejka – 3.01.2015

16:00

Bomirzercy




0:6




Kaliber-122
Damian Turżonek 3
Kacper Wysocki 2
Wojciech Ślęzak

16:40

Dąbrówka
Mariusz Rostek 2
ż.k. Mariusz Rostek

2:8

Gaudynki
Radosław Osiecki 3
Marek Osiecki 3
Rafał Sawicz
Michał Wójcik

17:20

Orkan Drygały
Karol Szymanowski 3
Jakub Giza 3
Radosław Laszkowski

7:5

Śniardwy Vision art.
Dawid Doroszko 3
Patryk Koszycki
Adrian Żaboklicki

18:00

Dekada 70
Tomasz Zezula 2
Andrzej Mandrek 2
Dariusz Klimaszewski

5:7

1 Bateria
Tomasz Kotowski 4
Adam Kotowski 2
Tomasz Prusaczyk

18:40

Bomir
Adam Sztachański
Paweł Adamiec
Łukasz Ormanowski

3:3

ESM Pato Team
Bartosz Tomaszewski
Damian Kozicki
Adam Marcinkiewicz

 

 

 

 

6 kolejka – 10.01.2015

16:00

Śniardwy Vision art.
Adrian Żaboklicki 2
Jacek Modzelewski 2
Wojciech Modzelewski
Kamil Dubliński
 

6:1

Dekada 70
Dariusz Klimaszewski

16:40

Gaudynki
Radosław Osiecki 3

3:5

Orkan Drygały
Jakub Giza 2
Krzysztof Szymanowski
Krystian Wojsław
Karol Szymanowski

17:20

ESM Pato Team
Szymon Rzodkiewicz 6
Damian Andruszko 3
Bartosz Tomaszewski 2
Damian Kozicki 2
Tomasz Jarosz
Krzysztof Czaplicki

sam.

16:0

Dąbrówka
2 ż.k. Mariusz Rostek

18:00

Kaliber-122
Damian Turżonek 3
Wojciech Ślęzak

4:5

Bomir
Piotr Kowalczyk 2
Jan Sidorowicz
Artur Kropiewnicki
Robert Maniurski
ż.k. Piotr Kowalczyk

18:40

1 Bateria
Adam Kotowski 3


3:3



Bomirzercy
Mirosław Grądziel
Dominik Lipiński
Łukasz Dochnowski

 

 

 

 

7 kolejka – 17.01.2015

16:00

Dąbrówka

0:3 wo.

Kaliber-122

16:40

Orkan Drygały
Karol Szymanowski

1:3

ESM Pato Team
Bartosz Tomaszewski
Krzysztof Czaplicki
Damian Kozicki

17:20

Bomir
Artur Kropiewnicki 8
Piotr Kowalczyk 3

11:1



Bomirzercy
Hubert Lotko


18:00

1 Bateria
Dariusz Stańczykowski 2
Sławomir Kosiorek

3:4

Śniardwy Vision art
Adrian Żaboklicki 2
Dawid Bogdański 2

18:40

Dekada 70
Marek Bączek 2
Łukasz Lubelski

3:2

Gaudynki
Tomasz Najda
Arkadiusz Osiecki

 

 

 

 

8 kolejka – 24.01.2015

16:00

Gaudynki
Radosław Osiecki 2
Kamil Konert

3:1

1 Bateria
Sławomir Kosiorek

16:40

Bomirzercy
Łukasz Duchnowski 2

2:5


Śniardwy Vision art
Wojciech Modzelewski 2
Bartłomiej Kubrowski
sam. 2

17:20

Kaliber-122
Hubert Molski

1:3

Orkan Drygały
Radosław Laszkowski 2
Konrad Olszewski
ż.k. Adam Radzikowski

18:00

ESM Pato Team
Bartosz Tomaszewski 2
Damian Kozicki 2
Tomasz Jarosz 2
Paweł Dymiński
Filip Tomaszewski

8:1

Dekada 70
Wojciech Górecki

 

Bomir

3:0 wo

Dąbrówka

 

 

 

 

9 kolejka – 31.01.2015

16:00

Dekada 70

0:3

Kaliber-122
Damian Turżonek 2
Hubert Molski

16:40

1 Bateria

0:3 wo

ESM Pato Team

17:20

Orkan Drygały
ż.k. Konrad Olszewski
ż.k. Piotr Karwowski

0:8

Bomir
Piotr Kowalczyk 3
Łukasz Ormanowski 2
Kamil Radzikowski
Jan Sidorowicz
Artur Kropiewnicki

18:00

Śniardwy Vision art
Paweł Kubrowski
Adrian Żaboklicki

2:2

Gaudynki
Radosław Osiecki
Marek Osiecki

 

Dąbrówka

0:3 wo

Bomirzercy

         

Składy drużyn:

1 Bateria: 1. Robert Lesisz, 2. Piotr Zieliński, 3. Paweł Fruba, 4. Tomasz Prusaczyk, 5. Łukasz Salik, 6. Marek Adamski, 7. Piotr Smagała, 8. Tomasz Mućka, 9. Dariusz Stańczykowski, 10. Sławomir Kosiorek, 11. Patryk Jakubczyk, 12. Łukasz Chmura, 13. Michał Konopka, 14. Adam Kotowski, 15. Tomasz Kotowski

Dąbrówka: 1. Piotr Olbryś, 2. Mariusz Rostek, 3. Tomasz Żmuda, 4. Patryk Żmuda, 5. Adam Ozygała, 6. Kamil Olbryś, 7. Paweł Ozygała, 8. Mateusz Jaworski, 9. Tomasz Ozygała, 10. Grzegorz Nowicki, 11. Marcin Krawczyk, 12. Emil Krawczyk, 13. Ireneusz Kozak, 14. Szymon Hajdukowski, 15. Jacek Garbowski

Kaliber-122: 1. Adam Wielowiejski, 2. Piotr Urbański, 3. Paweł Urbański, 4. Wojciech Ślęzak, 5. Marek Charkiewicz, 6. Rafał Połuszańczyk, 7. Piotr Babiński, 8. Szymon Mróz, 9. Kacper Wysocki, 10. Paweł Jakuć, 11. Hubert Molski (Z), 12. Daniel Turżonek (Z)

ESM Pato Team: 1. Patryk Kleczkowski, 2. Bartosz Tomaszewski, 3. Krzysztof Czaplicki, 4. Damian Kozicki, 5. Damian Andruszko, 6. Piotr Talaga, 7. Paweł Dymiński, 8. Adam Marcinkiewicz, 9. Tomasz Jarosz, 10. Andrzej Kulesza, 11. Szymon Rzodkiewicz, 12. Filip Tomaszewski

Dekada 70: 1. Marek Bączek, 2. Przemysław Cyran, 3. Piotr Deptuła, 4. Zbigniew Koszycki, 5. Artur Kosiński, 6. Dariusz Klimaszewski, 7. Krzysztof Kozicki, 8. Tomasz Licki, 9. Tomasz Plebański, 10. Tomasz Zezula, 11. Andrzej Mandrek, 12. Łukasz Lubelski,  13. Paweł Bogdanowicz, 14. Marek Makarewicz, 15. Rafał Gogołowski

Bomir: 1. Adrian Kobryński, 2. Adam Sztachański, 3. Kamil Radzikowski, 4. Artur Kropiewnicki, 5. Aleksander Lipowski (Z), 6. Piotr Kowalczyk, 7. Jacek Szulc, 8. Robert Maniurski, 9. Karol Rubin, 10. Paweł Adamiec (Z), 11. Jan Sidorowicz, 12. Łukasz Ormanowski

Orkan Drygały: 1. Radosław Laszkowski, 2. Karol Szymanowski, 3. Krzysztof Szymanowski, 4. Konrad Olszewski, 5.Paweł Kolator, 6. Adam Radzikowski (Z), 7. Jakub Giza (Z), 8. Mateusz Jakubowski, 9. Piotr Karwowski, 10. Mariusz Szymanowski, 11. Marek Randzio, 12. Krystian Wojsław, 13. Robert Jabłoński, 14. Dariusz Jabłoński

Bomirzercy: 1. Jarosław Gacioch, 2. Daniel Golon, 3. Patryk Klecz, 4. Mirosław Grądziel, 5. Adam Rusielewicz, 6. Bogdan Golonka, 7. Zbigniew Kramkowski, 8. Dominik Lipiński, 9. Wiesław Kosiorek, 10. Łukasz Duchnowski, 11. Łukasz Nikołajuk, 12. Nikodem Kutnik, 13. Marcin Zych, 14. Ryszard Lisowski, 15. Hubert Lotko

Śniardwy Vision art: 1. Paweł Kubrowski, 2. Bartłomiej Kubrowski, 3. Patryk Koszycki (Z), 4. Dawid Doroszko, 5. Łukasz Rzodkiewicz, 6. Krzysztof Ogórek, 7. Damian Stachelek, 8. Adrian Żaboklicki, 9. Jacek Modzelewski, 10. Wojciech Modzelewski, 11. Michał Oleksiński, 12. Dawid Bogdański, 13. Kamil Dubliński, 14. Bartłomiej Arnista, 15. Wojciech Strychalski

Gaudynki: 1. Radosław Osiecki, 2. Rafał Sawicz, 3. Adrian Sawicz, 4. Michał Wójcik, 5. Grzegorz Wereszczyński, 6. Kamil Konert, 7. Marek Osiecki, 8. Tomasz Najda, 9. Grzegorz Zadroga, 10. Mateusz Borzymowski, 11. Arkadiusz Osiecki, 12. Patryk Kulesza, 13. Damian Konert

Załączniki

  1. Lista zawodników
  2. Regulamin
Drukuj | Wyślij znajomym | 2014-11-26 09:22 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too