Dziś jest
PL EN DE UK LT

Połowiczny sukces młodzików - Zielonka 18.01.2014 r. - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu
reklama

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Połowiczny sukces młodzików - Zielonka 18.01.2014 r.

Młodzicy UKS „Jedynka” Orzysz, uczniowie Szkoły Podstawowej w Orzyszu, jechali na drugi turniej eliminacyjny do Zielonki jako lider grupy B i faworyt zawodów.

Rzeczywistość okazała się jednak nieco inna. Gospodarze turnieju UKS Bankówka  znacząco poprawili grę po ostatniej porażce. Pozwoliło im to pokonać Orzyszan 5 : 3. Porażka ta nie załamała, a wręcz przeciwnie zmobilizowała młodych zawodników JEDYNKI. Przekonali się o tym młodzicy UKS Olimpii Łochów. Zespół ten w drugim meczu turnieju zremisował z Bankówką 2 : 2 i do meczu z JEDYNKĄ przystępował z szansą na kolejny sukces. W pierwszej tercji meczu JEDYNKA strzeliła przeciwnikowi 6 bramek tracąc 2. Wydawało się, że w kolejnych minutach przewaga ta zostanie powiększona. Niestety w ciągu 5 kolejnych minut drugiej tercji przeciwnicy doprowadzili do remisu 6: 6 strzelając kolejno cztery bramki. Widmo drugiej porażki zmobilizowało chłopców JEDYNKI i na przerwę po drugiej tercji schodzili z przewagą 3 bramek. Kolejne 3 gole strzelone w trzeciej tercji meczu rozstrzygnęły losy spotkania. Ostatecznie „Jedynka” pokonała swoich rywali 13 : 8 i zajęła II miejsce w turnieju. Po dwóch turniejach zawodnicy UKS „Jedynka” Orzysz prowadzą w grupie B z przewagą dwóch punktów nad zespołem UKS Bankówka Zielonka. Ostatni turniej eliminacyjny młodzików grupy B zostanie rozegrany na początku marca w Orzyszu.

Wyniki turnieju młodzików w Zielonce:

UKS Bankówka Zielonka – UKS „Jedynka” Orzysz         5  :  3

ULKS Olimpia Łochów   -  UKS Bankówka Zielonka       2  :  2

UKS „Jedynka Orzysz” -  ULKS Olimpia Łochów          13  :  8

Zespół UKS „Jedynka” Orzysz wystąpił w składzie: Miłosz Sztachański, Michał Nikiel, Gabriel Zajkowski, Jakub Ośka, Łukasz Kosakowski, Dawid Grądziel, Mateusz Błachowicz, Michał Sznip, Igor Chaberski, Konrad Sokólski, Jakub Kosiński. 
Prowadzący: Marek Dancewicz. 

Marek Dancewicz 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2014-01-19 20:51 | Wioletta Bałdyga
Pokrewne (tag): edukacja

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too