Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Dożynki w nowym terminie

Dożynki to święto wsi. Od kilku lat sołtysi i rolnicy z naszej gminy, sugerowali potrzebę zmiany dnia uroczystości dożynkowych.

Społecznicy z ulicy

Informacja o realizowanym przez grupę nieformalną „Społecznicy z ulicy” projektu pt. „Zdrowo bo sportowo” I Integracyjny Orzyski Turniej BOCCE. Zapraszamy do udziału.

Bieg Tygrysa, czyli przezwyciężyć swoje słabości...

Ponad 300 osób wystartowało w ósmej edycji Biegu Tygrysa, uchodzącego za jeden z najtrudniejszych w Polsce. Na czterech dystansach, zróżnicowanych pod względem długości i skali trudności, oprócz krajowej obsady rywalizowali także żołnierze z USA i Rumunii.

Tytanowe Tygrysy 2018 rozdane! Relacja z finału III Przeglądu Pios. Żołnierskiej i Patriotycznej

Po raz trzeci do wojskowej Stolicy Polski przyjechali utalentowani wokaliści, aby zawalczyć o statuetkę Tytanowego Tygrysa. W tym roku Jury w składzie: kpt. Marcin Grzywacz, Małgorzata Kalinowska oraz Kamil Szejda po przesłuchaniu 34 wykonawców zadecydowało o podziale nagród w następujący sposób:

Śpi bezpiecznie, kto ma dobrego sąsiada

Projekt realizowany przez mieszkańców Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Wojska Polskiego 32 w Orzyszu.

Święto Wojska Polskiego

Z okazji Święta Wojska Polskiego składamy słowa uznania żołnierzom zawodowym, kombatantom, weteranom oraz pracownikom cywilnym wojska.

ORZYSKIE DNI ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

Serdecznie zapraszamy 19 sierpnia b.r. !!!

Wystawa „Paderewski – Ikona Niepodległości" w Orzyszu

Dla uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości podczas tegorocznego Święta Wojska Polskiego w Orzyszu zaprezentowana zostanie wystawa planszowa poświęcona Ignacemu Janowi Paderewskiemu, wybitnemu polskiemu pianiście i kompozytorowi, filantropowi, dyplomacie, mężowi stanu i politykowi. Ignacy Jan Paderewski to ikona polskiej kultury narodowej, a także jeden z ojców polskiej niepodległości.

Budujemy dla wspólnego dobra

Wspólnota mieszkaniowa przy ul. Wojska Polskiego 72 przy wsparciu Radnej Rady Miejskiej Anny Pilarczyk, która po raz kolejny mobilizuje do działania sięgnęła po minigranty, na które środki przeznaczyła gmina Orzysz.

Nowy Dowódca 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im Zawiszy Czarnego

W dniu 9 sierpnia powitaliśmy nowego dowódcę 15 Brygady Zmechanizowanej płk Norberta lwanowskiego. Pan pułkownik podkreślił, że jednym z jego celów jest dobra współpraca z lokalnymi samorządami i kontynuacja dotychczasowych działań oraz otwartość na nowe wyzwania. W imieniu mieszkańców Orzysza życzę nowemu dowódcy 15 GBZ wiele żołnierskiego szczęścia, szybkiego awansu i samych trafnych decyzji. Burmistrz Orzysza – Zbigniew Włodkowski

Miejsca do kąpieli w Orzyszu

W odpowiedzi na pismo z wnioskiem o przywrócenie strzeżonego ogólnodostępnego kąpieliska przy plaży miejskiej w Orzyszu uprzejmie wyjaśniam, że z dniem 1 stycznia 2018 roku zmieniły się przepisy regulujące funkcjonowanie tego typu miejsc. Od 27.07.2018 roku bezpiecznym, ogólnodostępnym miejscem do kąpieli jest „plaża wojskowa” na terenie ośrodka „Irys”.

Konkurs na „Najładniejsze stoisko dożynkowe Kół Gospodyń Wiejskich 2018”

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w konkursie na „Najładniejsze stoisko dożynkowe Kół Gospodyń Wiejskich 2018” podczas Warmińsko-Mazurskich Dożynek Wojewódzkich. Wydarzenie odbędzie się 16 września 2018 roku w olsztyneckim skansenie.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" mazurskiwedkarz.pl" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24