Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Mikosze i Bomir na czele ligowej stawki

Dwie kolejki mają za sobą zespoły uczestniczące w X Orzyskiej Lidze Piłki Nożnej. Do tej pory na orzyskim Orliku najlepiej radziły sobie Mikosze oraz Bomir, które jako jedyne wygrały oba swoje mecze.

KREW MA ZAWSZE KOLOR DOBROCI SERCA

W dniu 16 lipca 2013 roku, z inicjatywy Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Ziemi Orzyskiej „Kropla Życia”, odbyła się akcja poboru krwi na terenie gminy Orzysz. Akcję przeprowadziła obsługa Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie. Po raz pierwszy krew można było oddać w Mobilnym Punkcie Poboru Krwi, czyli popularnym „wampirku”. Autobus zaparkowany był przy budynku Spółdzielni Mieszkaniowej.

Płetwonurkowie rywalizowali nad jeziorem Orzysz

Ponad 70 zawodników z 11 klubów zawitało w miniony weekend na Plażę Miejską w Orzyszu, gdzie rozgrywane były Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym.

III Orzyska Watra Poetycko-Muzyczna

Dom Kultury w Orzyszu serdecznie zaprasza miłośników piosenki literackiej i turystycznej do wspólnego śpiewania z gitarą przy ognisku, na Plażę Miejską w Orzyszu w dniu 21 lipca (niedziela) o godz. 20:00, gdzie odbędzie się III Orzyska Watra Poetycko-Muzyczna

Dni Orzysza 2013

Prezentujemy Państwu video relację z Dni Orzysza 2013.

„Niech stal przemówi”

W dniach 12 – 14 lipca 2013 roku Dom Kultury w Orzyszu miał okazję gościć w Wojciechowie na ziemi lubelskiej na XIX Ogólnopolskich Targach Sztuki Kowalskiej . W sobotę 13 lipca odbył się konkurs kucia artystycznego w którym, wraz z innymi 20 kowalami z całej Polski udział wziął pan Andrzej Karpiński – kowal z Orzysza.

Pomóż Śniardwom zagrać w V lidze

Po 13 latach Śniardwy wywalczyły upragniony awans. W rozpoczynającym się na początku sierpnia sezonie, drużyna seniorów orzyskiego klubu występować będzie w rozgrywkach V Ligi.

Obchody 760-lecia Miasta Skuodas na Litwie odbyły się w dniach 12-14 lipca 2013 roku

Piękny jubileusz 760-lecia Miasto Skuodas na Litwie, jego władze i mieszkańcy obchodzili bardzo uroczyście. Na obchody święta przybyły delegacje miast partnerskich z Pucka i Orzysza oraz z Włodarska Wołyńskiego na Ukrainie. Delegacji z Orzysza przewodziła Zastępca Burmistrza Pani Ewa Polkowska-Krupa.

II turniej Grand Prix przełożony na 21 lipca

Pogoda tego lata nie sprzyja organizatorom i zawodnikom rywalizującym w IV Grand Prix Orzysza w Siatkówce Plażowej. O ile przed dwoma tygodniami mimo niesprzyjającej aury udało się rozegrać inauguracyjne zawody, o tyle zaplanowany na minioną niedzielę drugi turniej musiał zostać odwołany.

Kolejna czołówka na 16 - osiem osób odwiezionych do szpitali

W piątek, 12 lipca doszło do kolejnego groźnego wypadku na krajowej 16 - tym razem na trasie Orzysz - Mikołajki. Dwa samochody, w których podróżowało łącznie 8 osób zderzyły się czołowo. Na miejsce zdarzenia zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej ( 2 z Orzysza, 2 z Pisza oraz OSP Okartowo i OSP Góra), trzy karetki (Orzysz, Pisz, Biała Piska), śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz trzy patrole Policji.

PARAPIKNIK 2013

Stowarzyszenie Gekon Glide Club oraz Gmina Orzysz zaprasza na Mazurski Piknik Paralotniowy - Parapiknik 2013.

"Śladem ryby z mazurskich jezior"

Weekend 6-7 lipca br. to także realizacja projektu pn: „ Śladem ryby z mazurskich jezior”, ” realizowanego w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej Osi, objętego PROW 2007-2013.

« · «« · 183 · 184 · 185 · 186 · 187 · 188 · 189 · 190 · 191 · 192 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too