Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pluton w obronie

Zawiszacy bronili plutonowego punktu oporu

Dzień Dawcy Szpiku dla Beaty i Innych

Beata ma 45 lat. Jest radosną i pełną życia kobietą Ma wiele planów i marzeń, które chciałaby zrealizować. Niestety zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę szpikową. Jedyną szansą na jej powrót do zdrowia jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego. Przyjdź i zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku. Być może to Ty uratujesz życie Beacie i innym pacjentom w Polsce i na świecie!!

Przeprawa na Rudzie

Żołnierze 15 Brygady Zmechanizowanej intensywnie przygotowują się do poligonu w Drawsku Pomorskim.

Maciej Kosiorek gościem specjalnym II spotkania otwartego

Gość wieczoru, Maciej Kosiorek, określony przez orzyszan mianem „celebryty lokalnego” był miło zaskoczony zaproszeniem uczniów, które przyjął bez wahania.

Nowy wizerunek Urzędu Stanu Cywilnego

Dzięki staraniom Burmistrza Orzysza i Zastępcy Kierownika USC i wsparciu finansowemu Wojewody Warmińsko – Mazurskiego w kwocie 20.000 zł oraz środkom własnym w kwocie ok. 6.000 zł przeprowadzono remont Sali USC Urzędu Miejskiego w Orzyszu. Sala ślubów otrzymała nowy wygląd. Dla porównania publikujemy stare i nowe zdjęcia USC.

Wierszowisko 2013

10 maja, o godz. 10.00. w Domu Kultury w Orzyszu, odbyły się eliminacje miejsko-gminne Konkursu Recytatorskiego „XVII Wierszowisko”. Po wysłuchaniu 22 prezentacji, oceniając dobór repertuaru, kulturę słowa, interpretację, ogólny wyraz artystyczny.

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE OTWARTE Z MACIEJEM KOSIORKIEM

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Orzysza i okolic na spotkanie otwarte z Maćkiem Kosiorkiem. Będzie to drugie wydarzenie z cyklu "Orzyszanie znani i lubiani". Jako realizatorzy projektu "Pomysł na życie – od wizji do działania" , chcielibyśmy bliżej poznać osoby z naszego otoczenia, które odniosły sukces.

Połamania piór!

Drodzy maturzyści, maj jest miesiącem w którym wszystko budzi się do życia. Dla Was jest to czas wytężonej pracy. W związku z tym pragnę złożyć Wam serdeczne życzenia osiągnięcia jak najlepszych wyników, aby stworzyły one możliwość realizacji edukacyjnych i zawodowych ambicji, a także były początkiem pomyślnej przyszłości.
Połamania piór!
Burmistrz Orzysza
Tomasz Jakub Sulima

Majówka 2013

3 maja br. na scenie w Ogródku Jordanowskim młodzi Orzyszanie prezentowali swoje talenty i umiejętności.

Marzenia strażaków z OSP Orzysz o nowym samochodzie ratowniczo - gaśniczym spełniły się.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Orzyszu ma nowy wóz strażacki. Jest to średni samochód ratowniczo – gaśniczy na podwoziu z napędem 4 x 4 marki MERCEDES - BENZ ATEGO 1429 AF. Auto jest w pełni wyposażone zarówno w sprzęt ratowniczo - gaśniczy, specjalne oświetlenie jak i aparaturę łącznościową. Wartość samochodu wraz z wyposażeniem, który trafił do jednostki OSP Orzysz to 711 897,32 zł.

Wędkarze zainaugurowali sezon na szczupaka

Trzy wymiarowe szczupaki padły łupem wędkarzy rywalizujących w Spinningowych Zawodach Wędkarskich, które odbyły się w czwartek 2 maja, na jeziorze Orzysz. W drugiej odsłonie Wędkarskiego Grand Prix Orzysza najlepszy okazał się Adam Leśniczy, ze szczupakiem o wymiarze 52,5 cm.

Majowo u Zawiszaków

Dzień Flagi Narodowej i Rocznica uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja to uroczystości, w których tradycyjnie uczestniczyli żołnierze 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej.

« · «« · 180 · 181 · 182 · 183 · 184 · 185 · 186 · 187 · 188 · 189 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too