Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Duże zmiany w Grand Prix po zawodach spławikowych

Jak co roku jedną ze sportowych imprez towarzyszących obchodom Dni Orzysza były spławikowe zawody wędkarskie. W niedzielny poranek 7 lipca, wędkarze stawili się na Kanale Orzyskim nie tylko by walczyć o największy połów, ale także o punkty do klasyfikacji generalnej I Wędkarskiego Grand Prix Orzysza.

EMELJOT otwiera część koncertową Dni Orzysza

Zaszczytne, inauguracyjne miejsce na liście koncertowej przypadło Emeljotowi, za co, jako zespół dziękujemy organizatorom.

Kochanie bez granic

„Musical w wykonaniu młodzieży – efekt warsztatów artystycznych” to projekt wsparty dotacją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży SUKCES w Mrągowie. W projekcie bierze udział śpiewająca młodzież z kilku miast województwa warmińsko-mazurskiego również z Orzysza. Grupa dziewcząt uczestniczących od kilku lat w zajęciach wokalnych w Domu Kultury w Orzyszu zakwalifikowała się na warsztaty musicalowe i ma możliwość rozwijać swoje umiejętności pod kierunkiem ekspertów wokalnych i teatralnych. Projektodawcy przewidzieli możliwość integracji międzypokoleniowej podczas pracy nad musicalem i zaprosili do udziału również zespół śpiewaczy „Orzyszanki”.

6 osób trafiło do szpitali - groźny wypadek pod Wierzbinami

Do bardzo groźnego wypadku doszło dzisiaj przed godziną 17.00 na rasie Orzysz - Ełk w pobliżu miejscowości Wierzbiny. Dwa samochody: osobowy van i dostawczy Fiat zderzyły się czołowo.

Zakończono remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Tuchlin.

Zakres prac obejmował: remont dachu z jego dociepleniem, montaż obróbek blacharskich, docieplenie ścian budynku, wykonanie struktury elewacji, wykucie otworu oraz montaż dodatkowych drzwi wewnętrznych, roboty tynkarskie i malarskie wewnątrz obiektu Wartość wykonanych prac – 26.950 zł

Siatkarze zainaugurowali Grand Prix Orzysza

W niedzielę 30 czerwca zainaugurowana została czwarta edycja cyklu Grand Prix Orzysza w Siatkówce Plażowej. Na orzyskich plażach o punkty do klasyfikacji generalnej postanowiło powalczyć osiem zespołów, z których najlepsi okazali się ełczanie – Jędrzej Jasnos i Krzysztof Modzelewski.

Nowy system gospodarowania odpadami

Od 1 lipca 2013 r. rusza nowy system gospodarowania odpadami. W załączeniu znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat oraz terminu zapłaty.

Gala Finałowa plebiscytu Wychowawca Roku 2013

W środę 26 czerwca 2013r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się gala podsumowująca plebiscyt na Wychowawcę Roku 2013. Nasze województwo reprezentowała laureatka tytułu Pani Ewelina Jędrych, która jest wychowawcą w orzyskim Gimnazjum im. Adama Mickiewicza. Gościem honorowym uroczystości i jednocześnie osobą, która tytuły wręczała, była Pierwsza Dama RP Pani Anna Komorowska.

fot. Archiwum

Dwa medale zawodników MMA Orzysz na zawodach w Ełku

Dwa medale wywalczyli zawodnicy MMA Orzysz w zorganizowanych w sobotę 22 czerwca Mistrzostwach Ełku w grapplingu. Po srebrny medal sięgnął Paweł Graczewski, zaś z brązowym krążkiem na szyi powrócił Łukasz Marczak.

Śpiesz się! Zostało kilka miejsc na kolonie nad morze!

Pozostało jeszcze kilka miejsc na I turnus kolonii letnich do Chłapowa koło Władysławowa w terminie od 1 do 12 lipca 2013 r. Zapisy przyjmowane są w biurze Stowarzyszenia ( Ruciane-Nida, ul. Gałczyńskiego 2 B) oraz telefonicznie ( 510 211 940, 500 227 829).

ISO 9001:2008 w Urzędzie Miejskim w Orzyszu

Dobiega końca zapoczątkowany jeszcze w roku poprzednim proces przygotowania Urzędu Miejskiego w Orzyszu do wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Przez szereg miesięcy pracownicy Urzędu wraz z kadrą zarządzającą uczestniczyli w licznych szkoleniach na temat praktycznego wdrożenia sytemu ISO w jednostce samorządu. Pod okiem i opieką specjalistów przeanalizowali organizację i zasady funkcjonowania Urzędu opisując je stosownymi procedurami.

Puma ruszyła na łowy

Prawie 1300 Zawiszaków i 300 pojazdów. To ostatni etap szkolenia poligonowego żołnierzy 15 Brygady Zmechanizowanej na obiektach drawskiego poligonu. Jest nim ćwiczenie pod kryptonimem „Puma 13”.

« · «« · 168 · 169 · 170 · 171 · 172 · 173 · 174 · 175 · 176 · 177 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too