Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 4/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (od 27 marca 2013 r. do 23 kwietnia 2013 r.)

Zaproszenie na spotkanie otwarte z zespołem EMELJOT!

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Orzysza i okolic na spotkanie otwarte z zespołem EMELJOT. Będzie to pierwsze wydarzenie z cyklu "Orzyszanie znani i lubiani". Jako uczestnicy projektu "Równać szanse" chcielibyśmy bliżej poznać osoby z naszego otoczenia, które odniosły sukces.

Niedzielę spędzili przy kartach

Blisko dwudziestu zawodników z Orzysza, Drygał i Pisza przystąpiło w minioną niedzielę (21 kwietnia br.) do rywalizacji w VII Otwartych Mistrzostwach Orzysza w 3-5-8. Turniej w popularną grę karcianą, którego głównym trofeum był Puchar Burmistrza Orzysza, rozegrany został w Sali widowiskowo-sportowej w Orzyszu.

Wierszowisko 2013

Dom Kultury w Orzyszu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Konkursie Recytatorskim „XVII Wierszowisko”. Reprezentantów wszystkich placówek naszej gminy, wyłonionych w eliminacjach szkolnych, zapraszamy do udziału w przesłuchaniach miejsko-gminnych, które odbędą się w dniu 10 maja 2013r. o godz. 9.00 w Domu Kultury w Orzyszu przy ul. Giżyckiej 9.

Ogłoszenie

Informacja Urzędu Stanu Cywilnego

Dzień Sapera w Orzyszu

Z okazji Dnia Sapera w dniu 15 kwietnia 2013r. w kościele wojskowym pw. Św. Kazimierza w Orzyszu została odprawiona Msza św. z okazji święta 15 Mazurskiego Batalionu Saperów.

Zespół zagrał w pomniejszonym składzie. Wokale: Małgorzata Bańkowska i Lidia Graczyk, gitara: Joanna Kamieniecka

Emeljot świętuje razem z orzyskimi SAPERAMI

15 kwietnia to dzień obchodów Święta 15 Mazurskiego Batalionu Saperów w Orzyszu, czyli Dzień Sapera.

VIII Orzyski Przegląd Młodych Talentów - zmiana terminu !!!

Po raz kolejny otwieramy scenę dla utalentowanej młodzieży. Dom Kultury w Orzyszu zaprasza gorąco wszystkich chętnych, pragnących zaprezentować swój talent i umiejętności muzyczne, wokalne, taneczne, recytatorskie czy aktorskie do Ogródka Jordanowskiego w Orzyszu w dniu 3 maja o godz. 14.00

ZAPROSZENIE

Na podstawie Statutu Gminnej Spółki Wodnej Orzysz, Zarząd Spółki zwołuje III Walne Zebranie Członków Gminnej Spółki Wodnej Orzysz.

Msza św. w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej oraz pomordowanych na wschodzie

W dniu 12.04.2013r. w trzecią rocznicę katastrofy smoleńskiej oraz 73. rocznicę zbrodni katyńskiej w Kościele Garnizonowym pw. Św. Kazimierza Królewicza o godz. 10.00 została odprawiona msza św. w ww. intencji.

Rajd rowerowy - "Majowa wyprawa po słońce"

Dom Kultury w Orzyszu serdecznie zaprasza amatorów turystyki rowerowej do wzięcia udziału w tegorocznej wyprawie w dniu 4 maja /sobota/. Tym razem zapraszamy na "Szlak Rodzinny" - trasę o długości ok.22 km. Startujemy z Orzysza o godz. 10.00 . Zbiórka na parkingu przy Hotelu Mazury w Orzyszu. W programie: wycieczka bardzo atrakcyjną, urozmaiconą trasą , pozwalającą na zapoznanie się z ciekawostkami przyrodniczymi i różnorodnym ukształtowaniem terenu najbliższych okolic Orzysza; wspólne śpiewanie piosenek turystycznych przy ognisku, gorący posiłek.

Szkolenie DRAGON - 13

Dnia 09.04.2013r. w Sali Widowiskowo Sportowej w Orzyszu Dowódca 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej gen. dyw. Janusz BRONOWICZ przeprowadził szkolenie z podległymi dowódcami związane z przygotowaniem do ćwiczenia taktycznego z wojskami pk. DRAGON – 13.

« · «« · 163 · 164 · 165 · 166 · 167 · 168 · 169 · 170 · 171 · 172 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24