Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Zafunduj sobie prezent…

Pod takich hasłem odbyła się akcja zdrowotna organizowana dla mieszkanek z terenu gminy Orzysz. Burmistrz Orzysza już po raz trzeci zaprosił z okazji Dnia Kobiet panie z terenu gminy Orzysz, do uczestnictwa w wyjazdowej akcji bezpłatnych badań mammograficznych i cytologicznych do Szpitala MSW w Olsztynie w dniu 9 marca br.

Emeljot – KOBIETOM

Dzień Kobiet świętowaliśmy w wyjątkowej atmosferze i w bardzo gościnnych progach.

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 2/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (31 stycznia 2013 - 26 lutego 2013)

Orlik powraca po zimowej przerwie

Za pasem wiosna więc i Boisko Orlik budzi się z zimowego snu. Już od najbliższej środy 6 marca br. mieszkańcy Orzysza ponownie będą mogli korzystać z obiektu.

Karetki na nowych zasadach.

Dzwoniąc na numer alarmowy pogotowia ratunkowego 999 na terenie województwa warmińsko-mazurskiego połączymy się z dyspozytornią w Olsztynie, ale do zdarzenia wyjedzie karetka znajdująca się najbliżej miejsca wezwania.

STRAŻACY PODSUMOWALI SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

W sobotę, 2 marca odbyło się w orzyskiej OSP Walne Zebranie Sprawozdawcze, na którym dokonano podsumowania działalności w roku 2012 oraz omówiono plany na rok bieżący. Oprócz członków zwyczajnych, honorowych oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przybyli przedstawiciele władz Orzysza: Tomasz Jakub Sulima - Burmistrz, Ewa Polkowska Krupa - Zastępca Burmistrza, przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP Pan Józef Baranowski, Prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP Jan Aleszczyk, Komendant Komisariatu Policji Pani Wioletta Potaś, przedstawiciele Wojskowych Straży Pożarnych: Daniel Stańczak - WSP Orzysz, Krzysztof Karczmarczyk - WSP Bemowo Piskie, Pani Katarzyna Owczarek z Urzędu Miejskiego w Orzyszu, oraz przedstawiciele zarządu zaprzyjaźnionego klubu sportowego Śniardwy: Agnieszka Górecka i Łukasz Nikołajuk.

Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu 27.02.2013r.

W dniu 27.02.2013r. w sali widowiskowo-sportowej odbyła się Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu. Zapraszamy do obejrzenia video relacji.

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Orzysz pamięta o Żołnierzach Wyklętych. Dziś (1 marca) podczas narodowego dnia ich pamięci w Orzyszu o godz. 10.00 pod „Pomnikiem 1920” władze Orzysza złożyły kwiaty w dowód pamięci o żołnierzach.

Dzień Myśli Braterskiej

Każdego roku 22 lutego skauci na całym świecie obchodzą Dzień Myśli Braterskiej. W Orzyszu harcerze z tej okazji również zorganizowali specjalną imprezę tzw. świeczkowisko. W dniu 26.02.2013r. do Burmistrza Orzysza przybyli harcerze, aby wręczyć upominek, który był dowodem wdzięczności za możliwość zorganizowania takiego Rajdu.

Świętujemy Dzień Kobiet

Drogie Panie! Zapraszamy na „babskie spotkanie” w dniu 10 marca 2013r. o godz.18:00 w Domu Św. Rodziny Caritas w Orzyszu. Specjalnie dla Was zaśpiewa filipiński piosenkarz CONRADO YANEZ, laureat programu MUST BE THE MUSIC.

Bomir obronił mistrzowski tytuł

Do ostatniej ligowej kolejki trzeba było czekać na wyłonienie mistrza V Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. O tytule zadecydował dopiero kończący rozgrywki mecz, w którym Bomir zmierzył się w piątkowy wieczór z Orkanem Drygały.

Sople już niegroźne

Na prośbę zarządcy budynku przy ul. Rynek 5 strażacy usuwali sople zwisające nad ciągami pieszymi oraz wejściami do MOPS oraz Centrum Informacji Turystycznej. Niektóre miały długość ok 2 metrów i ważyły kilkadziesiąt kilogramów. Stanowiły więc realne niebezpieczeństwo dla przechodzących w pobliżu budynku osób. Trzech strażaków przy pomocy podnośnika hydraulicznego skutecznie usunęło zagrożenie.

« · «« · 148 · 149 · 150 · 151 · 152 · 153 · 154 · 155 · 156 · 157 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24