Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Konkursy

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie. Szczegóły w załączeniu.

Planowanie miejskiego obszaru funkcjonalnego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich

W dniach 14-30 października br. na terenie Giżycka oraz okolicznych gmin (Gmina Miejska Giżycko, Gmina Giżycko (gmina wiejska), Gmina Mrągowo ( gmina wiejska), Gmina Miasto Mrągowo ( gmina miejska), Gmina Pisz ( gmina miejsko – wiejska), Miasto i Gmina Ruciane – Nida ( gmina miejsko – wiejska), Gmina Mikołajki ( gmina miejsko – wiejska), Gmina Ryn ( gmina miejsko – wiejska), Miasto i Gmina Węgorzewo ( gmina miejsko – wiejska), Miasto i Gmina Orzysz ( gmina miejsko – wiejska), Gmina Miłki ( gmina wiejska), Gmina Pozezdrze ( gmina wiejska) realizowane będą badania ankietowe dot. kwestii społeczno-gospodarczych. Celem badania jest określenie m.in. zasięgu i skali problemów występujących na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu 25.09.2013 r.

Prezentujemy Państwu video relację z Sesji Rady Miejskiej w Orzyszu z dnia 25.09.2013

Przed rokiem orzyszanie zajęli 3. miejsce

Reprezentanci pilnie poszukiwani!

W sobotę, 26 października w Rucianem-Nidzie odbędzie się VII Turniej Gmin Powiatu Piskiego. W jednej z największych sportowych imprez w powiecie, o miano najlepszej rywalizować będą reprezentacje czterech gmin: Białej Piskiej, Pisza, Rucianego Nida i Orzysza.

Wycieczka Klubu Seniora

W dniu 3.10.2013r. z okazji Dnia Seniora odbyła się bardzo atrakcyjna wycieczka do niezwykłych miejscowości na Mazurach.

Dzień Seniora w Orzyszu

Czwartkowe spotkania seniorów w Domu Kultury w Orzyszu cieszą się coraz to większym zainteresowaniem . Po przerwie wakacyjnej , spotkaniem w ramach obchodów" Dnia Seniora " zainaugurowano działalność Klubu Seniora w roku 2013/2014. Życzenia zebranym złożyła Zastępca Burmistrza P. Ewa Polkowska-Krupa oraz Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu Beata Szymankiewicz. Młodzież oraz Klub Spotkań Artystycznych przygotował muzyczny upominek.

Pierwszy start mają już za sobą

Ponad 200 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie Jesiennych Biegów Przełajowych, które odbyły się w czwartek 26 września w Okartowie. W ten sposób uczniowie ze szkół z Gminy Orzysz zainaugurowali sportową rywalizacje w nowym roku szkolnym.

Sportowy weekend z Radiem Olsztyn!

Serdecznie zapraszamy Państwa do posłuchania audycji radiowej Radia Olsztyn nagrywanej podczas sierpniowego weekendu w naszej gminie.

04-05 października 2013 r. Jesienna Zbiórka Żywności "Podziel się Posiłkiem"

W dniach 04-05 października 2013 r. Szkoła Podstawowa w Orzyszu kolejny raz włącza się w coroczną, ogólnopolską Zbiórkę Żywności "Podziel się posiłkiem” organizowaną na terenie województwa warmińsko-mazurskiego przez Bank Żywności w Olsztynie. Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Orzyszu przeprowadzą zbiórkę w dwóch orzyskich sklepach: Biedronce i Polo. Zebrana żywność zostanie przekazana do Świetlicy Środowiskowej ,,Kajak” w Orzyszu oraz Szkoły Podstawowej w Orzyszu.

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 9/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (27 sierpnia 2013 – 24 września 2013)

WIZYTA ORZYSKICH GIMNAZJALISTÓW W KROPP

Od 16 do 20 września 2013r. grupa orzyskich gimnazjalistów przebywała w niemieckim mieście partnerskim Kropp. Wyjazd ten był integralną częścią trwającej od 9 lat współpracy pomiędzy Orzyszem i Kropp.

Zapraszamy Państwa do udziału w III Edycji akcji promocyjnej „Mazury za pół ceny”!

Do udziału w przedsięwzięciu zachęcamy przedstawicieli: - branży turystycznej (właścicieli hoteli, pensjonatów, agroturystyki, gastronomii, usług turystycznych np. wypożyczalnie sprzętu, organizacja imprez turystycznych, itp.), - branży okołoturystycznej (instytucje kulturalne, naukowe, rozrywkowe, sportowe, sklepy, usługi transportowe, salony odnowy biologicznej, itp.)

« · «« · 147 · 148 · 149 · 150 · 151 · 152 · 153 · 154 · 155 · 156 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" mazurskiwedkarz.pl" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24