Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Dofinansowanie zakupu wyposażenia dla OSP z Ministerstwa Sprawiedliwości

W dniu 5 listopada 2018 r. Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski uroczyście przekazał jednostkom OSP funkcjonującym na terenie naszej Gminy zakupiony sprzęt w postaci defibrylatorów, pił łańcuchowych, butli powietrznych, szyn Kramera, agregatów i latarek akumulatorowych.

Wieczór autorski z Grażyną Ochenkowską

Sukces debiutującej pisarki, wielowymiarowość jej zainteresowań oraz pozytywne usposobienie sprawiły, że wieczór autorski, który odbył się 30 października 2018 r. w Domu Kultury w Orzyszu był inspirującym wydarzeniem.

Dr Jan Olejnik na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Orzyszu.

O sensie istnienia, różnych obliczach nauki, o Wszechświecie... Skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy? O tym dyskutowaliśmy z dr Janem Olejnikiem na wykładzie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Orzyszu. Powitaliśmy w naszych szeregach 5 nowych słuchaczek, którym uroczyście wręczono indeksy. Po wykładzie Przewodniczący Zarządu Mazurskiego Związku Międzygminnego Gospodarki Odpadami Wojciech Ogłuszka oraz Pani Anna Baranowska przedstawili idee oraz zaprosili do udziału w projekcie pn. "Jesień życia bezśmieciowa". Projekt dotyczy edukacji z zakresu racjonalnego gospodarowania odpadami komunalnymi oraz obniżenia ilości produkowanych odpadów, w tym tworzyw sztucznych. Realizacja projektu rozpocznie się w listopadzie. Koordynator UTW Maja Rostkowska

Zapraszamy na Wieczór Autorski z Grażyną Ochenkowską

Koniecznie przeczytaj „Zapach czerwonych róż”, jeśli brakuje Ci wiary w siebie, jeśli potrzebujesz motywacji, jeśli chcesz sięgnąć w życiu po więcej… To książka od kobiety dla kobiet. Dzięki niej poznasz drogę – jedną z wielu – do szczęścia, ale także do sprawności. Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak cennym darem jest zdrowie. Chcę Ci to pokazać i nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób możesz poprawić jakość swojego życia. Nieważne ile masz lat, gdzie mieszkasz, co robisz. Poczuj zapach czerwonych róż i natchnij się do zmiany.

Aviva Futsal Liga - ruszają zapisy do orzyskiej halówki

Ruszają zapisy do jedenastej edycji Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W tym roku dzięki współpracy z firmą Aviva, sponsorem tytularnym rozgrywek, na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe.

Akcja poboru krwi

Sobota 13 października 2018r. była czwartym w tym roku poborem krwi. Ekipa ze Stacji Krwiodawstwa z Giżycka pobrała krew od 15 dawców. Chociaż chętnych było więcej, to z różnych przyczyn nie zostali zakwalifikowani do oddania krwi. Pobór odbył się w Sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu.

Wybory 2018

Harmonogram dojazdów autobusów na wybory samorządowe 21.10.2018r.

Debata kandydatów na burmistrza Orzysza

W piątek 19 października o godz. 18.00 w budynku orzyskiego MOSiR odbędzie się zorganizowana przez Gazetę Piską debata wyborcza. W szranki o głosy mieszkańców staną ubiegający się o reelekcję p. Zbigniew Włodkowski oraz p. Tadeusz Okuniewski. Więcej na stronie: Orzysz.wm.pl

Uroczyste otwarcie Trasy Quadowej dla Młodzików w Orzyszu

Otwarcie trasy quadowej dla dzieci i młodzieży, które miało miejsce w niedzielę 14 października 2018 r., było okazją do świętowania sukcesu inicjatywy społecznej pasjonatów quadów i crossów, którzy w błyskawicznym tempie wprowadzili w życie swoje marzenia. Było to możliwe dzięki przychylności Burmistrza Orzysza oraz jego bezpośredniemu zaangażowaniu w sprawy tej grupy.

Święto Edukacji Narodowej

Szanowni Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składamy Państwu wyrazy uznania i szacunku za trud codziennej pracy pedagogiczno – wychowawczej. Pragniemy Państwu podziękować za wysiłek i oddanie w przekazywaniu wiedzy oraz wartości, które wpływają na rozwój i postawę młodego człowieka. Życzymy wielu chwil radości oraz dużo zdrowia i osobistego szczęścia. Burmistrz Orzysza-Zbigniew Włodkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Orzyszu-Adam Myka

OFERTA ZAJĘĆ DOMU KULTURY W ORZYSZU

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów w roku szkolnym 2018/2019 na zajęcia do Domu Kultury. Zapisy przyjmujemy w sekretariacie (pok. nr 2.) bądź pod numerem telefonu (87) 42 37 010. CZEKAMY NA WAS!

Gaudeamus Igitur!!!

wybrzmiało na Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Orzyszu, która odbyła się 11 października o godz. 14.00.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" mazurskiwedkarz.pl" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24