Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Głosujmy na szkołe w Bemowie Piskim

Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Bemowie Piskim bierze udział w konkursie Empiku „Tysiąc powodów by czytać”, dzięki któremu możemy wygrać 1.000 książek do szkolnej biblioteki. Głównym kryterium jest głosowanie na pracę naszego ucznia za pośrednictwem darmowej aplikacji mobilnej Empik. Jeśli chcesz nam pomóc:

Rusza rywalizacja w Aviva Futsal Lidze

Czternaście zespołów stanie w najbliższą sobotę (16 listoapda) do walki w dwunastej odsłonie Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Po raz drugi zmagania toczyć się będą pod szyldem sponsora tytularnego – jako Aviva Futsal Liga.

Aktywny senior - zajęcia sportowe dla seniorów

Szukasz sposobu na zachowanie kondycji fizycznej oraz poprawę samopoczucia? Chcesz ciekawie spędzić czas? Weź udział w bezpłatnych zajęciach sportowych dla seniorów!

Zapraszamy do sauny

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu zaprasza miłośników kąpieli w gorącym powietrzu do korzystania z sauny w Sali widowiskowo-sportowej.


Niech każdy się dowie jak Orzysz dba o zdrowie:)

Zagłosuj! Głosowanie trwa do 30.11.2019 WAŻNE: Po wprowadzeniu adresu e-mail oraz po kliknięciu w przycisk głosowania należy sprawdzić pocztę oraz potwierdzić oddanie głosu. Pamiętaj, że można oddać 1 głos dziennie z jednego adresu e-mail. https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/394/zespol-szkolno-przedszkolny-w-orzyszu

Hurraaaaa!!!! Mamy to !!!!!

Mamy oficjalne potwierdzenie,że nasza Biblioteka otrzymała 1744 głosy i zdobyła 162 miejsce w konkursie organizowanym przez firmę Kinder. A co za tym idzie? Otrzymamy dwie pufy do wspólnego czytania oraz książki o wartości 300 zł z Wydawnictwa Znak. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na naszą Bibliotekę!!!!!

Zapraszamy na "Białą Sobotę"

Burmistrz Orzysza, Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Samodzielny Publiczny Miejsko - Gminny Ośrodek Zdrowia w Orzyszu serdecznie zapraszają do uczestnictwa w "Białej Sobocie", która odbędzie się 16 listopada br. w Ośrodku Zdrowia w Orzyszu ph. "III Orzyskie Dni Walki z Rakiem". Szczegółowy program w załączniku.

Sezon grzewczy rozpoczęty!

W związku z trwającym sezonem grzewczym oraz wzmożonymi w tym okresie zagrożeniami związanymi z eksploatacją instalacji grzewczych przypominamy o zagrożeniach związanych z eksploatacją instalacji oraz urządzeń centralnego ogrzewania. Ponadto przypominamy o obowiązku przeprowadzania okresowych kontroli stanu technicznego przewodów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych.

Informacja o wyniku naboru

Informuję, że w związku z niespełnieniem wymogów formalnych, niezbędnych do zatrudniania na wolnym kierowniczym stanowisku urzędniczym - Głównego Księgowego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Orzyszu, przez osobę, która złożyła dokumenty aplikacyjne, nabór nie został rozstrzygnięty.

Informacja

Informujemy, że w dniu 4.11.2019 roku o godz. 9 na drodze krajowej nr 16 za miejscowością Baranowo gm. Mikołajki, podczas podróży służbowej do Olsztyna samochodem marki Kia Optima Burmistrz Orzysza uczestniczył w stłuczce drogowej.

Piska Karta Seniora 60 plus

Przypominamy, że każda osoba po 60. roku życia może wyrobić sobie kartę seniora. Dokument ten uprawnia posiadacza karty do szeregu zniżek, rabatów oraz upustów w placówkach oraz podmiotach, które zgłosiły swój akces do programu. Lista podmiotów świadczących zniżki na rzecz seniorów jest dostępna na stronie internetowej www.powiat.pisz.pl. Każdorazowo, przy wydawaniu karty osoby uprawnione otrzymują również ulotkę zawierającą dane podmiotów świadczących w/w usługi.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
Mazury to Biznes
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too