Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Informacja o konsultacjach społecznych

Zakończyły się prace nad aktualizacją Strategii dla Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Projekt Strategii powstał w wyniku współpracy samorządów lokalnych skupionych wokół idei rozwoju i promocji Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W pracach nad dokumentem brali udział przedstawiciele: Miasta Giżycko, Gminy Giżycko, Gminy Kruklanki, Gminy Mikołajki, Gminy Miłki, Miasta Mrągowo, Gminy Mrągowo, Gminy Orzysz, Gminy Piecki, Gminy Pisz, Gminy Pozezdrze, Gminy Ruciane-Nida, Gminy Ryn, Gminy Sorkwity i Gminy Węgorzewo.
Agata Borchet 2020-09-24 10:47
więcej

Z klasyką przez Polskę

Zapraszamy na koncertu, który odbędzie się w kościele Niepokalanego Serca NMP w Okartowie, 4 października 2020 roku (niedziela), zaraz po nabożeństwie, o godzinie 13.00. Koncert odbędzie się w ramach wędrującego po całej Polsce cyklu „Z klasyką przez Polskę".
Agata Borchet 2020-09-23 12:37
więcej

Powszechny spis rolny 2020

Spis rolny przeprowadzany będzie na terytorium RP w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r. Spis obejmie zasięgiem równocześnie cały kraj. Spisywane będą gospodarstwa, które 1 czerwca br. prowadziły działalność rolniczą i według stanu na ten dzień.
Agata Krasińska 2020-09-22 10:06
więcej

Muzyczna magia

Zapraszamy do wysłuchania magicznego koncertu skrzypcowego w wykonaniu YLO Violin. Ilona Perz - Golka czyli YLO Violin to uzdolniona skrzypaczka, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii.
Jadwiga Gryncewicz 2020-09-17 14:14
więcej

Mamy nowe boisko wielofunkcyjne w Okartowie

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Okartowie. Z boiska może korzystać każdy amator sportu, obiekt umożliwia uprawianie takich sportów jak gra w siatkówkę, piłkę nożną oraz piłkę ręczną. W ramach inwestycji powstało również miejsce do uprawiania skoku w dal. Nawierzchnia na obiekcie wykonana jest z poliuretanu dlatego osoby korzystające z niego powinny pamiętać, że obowiązuje tutaj całkowity zakaz używania butów piłkarskich na wysokich i metalowych korkach. Inwestycja wykonana została przez firmę ELSIK z Żukowa w ramach Programu Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej dofinansowanego z Ministerstwa Sportu.
Agata Krasińska 2020-09-16 12:33
więcej

Wojewódzka Inauguracja Europejskie Dni Dziedzictwa w Orzyszu

Europejskie Dni Dziedzictwa to największy w Europie projekt społeczno-edukacyjny, który odbywa się przez cały wrzesień w wybranych obiektach w całej Polsce, w tym również w województwie warmińsko – mazurskim. Inauguracja wojewódzkich obchodów, z udziałem Marszałka Gustawa Marka Brzezina odbyła się 11 września br. w Ratuszu Urzędu Miejskiego w Orzyszu. Licznie przybyłych zaproszonych gości na tę uroczystość powitał Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski, który przypomniał o przypadającej 295 Rocznicy Nadania Praw Miejskich Orzyszowi
Agata Borchet 2020-09-15 11:57
więcej

Burmistrz Orzysza uzyskał absolutorium

Radni po przeanalizowaniu materiałów z wykonania budżetu, zapoznaniu się z pozytywną opinią Komisji Rewizyjnej oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej w Olsztynie jednogłośnie udzielili absolutorium dla Burmistrza Orzysza
Agata Borchet 2020-09-10 10:46
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too