Dziś jest
PL EN DE UK LT

IX Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej
reklama

IX Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej

 

 

 

Mecze

Pkt.

G+

G-

Bilans

1

OSK PN & Orkan Drygały

9

25

52

19

33

2

Promil

9

22

47

17

30

3

Bomir Orzysz              

9

21

42

22

20

4

15 Batalion Saperów

9

16

30

15

15

5

Makro Team

9

15

45

42

3

6

Gaudyniaki

9

13

28

37

-9

7

DS Beniaminek

9

12

32

21

11

8

Dekada 70

9

6

22

47

-25

-

Pat-Rol Biała Piska*

9

3

9

39

-30

-

Polonez *

9

0

6

54

-47

 

* drużyna wykluczona z rozgrywek

Król strzelców: Piotr Kowalczyk (Bomir)

Najlepszy zawodnik: Patryk Kleczkowski (Promil)

Najlepszy bramkarz: Adam Radzikowski (OSK PN & Orkan Drygały)

Nagroda Fair Play: Gaudyniaki

Zdobywca Pucharu Ligi: OSK PN & Orkan Drygały

1 kolejka – 26.11.2016 (sobota)

17:00





Gaudyniaki
Radosław Osiecki




1:7





DS Beniaminek
Adrian Żaboklicki 3
Bartłomiej Arnista 2
Maciej Rakowski
Wojciech Modzelewski

17:35




Polonez
Radosław Pieloch
Grzegorz Różnowski
Kamil Minda

3:6




Pat-Rol Biała Piska
Krzysztof Świderski 3
Kamil Makowski 2
Kamil Melka

18:10



15 Batalion Saperów
Wojciech Ślęzak


1:2



Makro Team
Dawid Sawicki
Dawid Cwalina

18:45






Bomir Orzysz
Piotr Kowalczyk
Artur Kropiewnicki
Gabriel Zajkowski
sam.


4:5






OSK PN & Orkan Drygały
Damian Kazimierski 2
Mariusz Niecikowski
Dawid Ekstowicz
Przemysław Niecikowski
ż.k. Dawid Ekstowicz

19:20




Promil
Patryk Sikorski 4
Patryk Kleczkowski 3
Bartosz Tomaszewski 2
Krzysztof Ogórek

10:0




Dekada 70




 

 

 

 

2 kolejka – 10.12.2016 (sobota)

17:00






OSK PN & Orkan Drygały
Dawid Ekstowicz
Przemysław Niecikowski
Daniel Stachelski
Damian Kazimierski
ż.k. Daniel Stachelski

4:3






Promil
Bartłomiej Kubrowski 2
Patryk Kleczkowski




17:35





Makro Team
Dawid Cwalina 5
Arkdiusz Bogdaniuk



6:7





Bomir Orzysz
Piotr Kowalczyk 4
Dawid Grądziel
Piotr Kowalczyk
Piotr Kolator

18:10




Pat-Rol Biała Piska
Mateusz Ruchała 2



2:3




15 Batalion Saperów
Dariusz Jabłoński
Konrad Olszewski
Wojciech Ślęzak

18:45



Gaudyniaki
Radosław Osiecki 4
Łukasz Gajownik

6:2



Polonez
Radosław Pieloch
Dawid Lisowski

19:20


DS Beniaminek
Damian Stachelek 3
Adrian Żaboklicki

4:0


Dekada 70


 

 

 

 

3 kolejka – 11.12.2016 (niedziela)

11:00



15 Batalion Saperów
Dariusz Jabłoński
Wojciech Ślęzak

2:1



Gaudyniaki
Radosław Osiecki


11:35




Bomir Orzysz
Dawid Grądziel
Artur Kropiewnicki
sam.

3:1




Pat-Rol Biała Piska
Kamil Makowski



12:10





Promil
Patryk Kleczkowski 3
Bartosz Tomaszewski 3
Michał Maciorowski 2
Bartłomiej Kubrowski

9:5





Makro Team
Dawid Cwalina 2
Paweł Witkowski 2
Arkadiusz Bogdaniuk


12:45





Polonez
Łukasz Gutowski




1:7





DS Beniaminek
Damian Stachelek 3
Bartłomiej Arnista 2
Dawid Bogdański
Maciej Rakowski

13:20






Dekada 70
Łukasz Lubelski 2
Adam Pogorzelski




3:7






OSK PN & Orkan Drygały
Dawid Ekstowicz 2
Przemysław Niecikowski
Daniel Stachelski
Mariusz Niecikowski
Damian Kazimierski
Marcin Czajkowski

 

 

 

 

4 kolejka – 07.01.2017 (sobota)

17:00




DS Beniaminek




0:3




OSK PN & Orkan Drygały
Przemysław Niecikowski
Daniel Stachelski
Mariusz Niecikowski

17:35





Makro Team
Hubert Kalicki 2
Paweł Witkowski 2
Dawid Cwalina
Patryk Łatacz

6:4





Dekada 70
Łukasz Lubelski 3
Paweł Kubrowski



18:10

Pat-Rol Biała Piska

0:5 wo

Promil

18:45




Gaudyniaki




0:8




Bomir Orzysz

Piotr Kowalczyk 4
Gabriel Zajkowski 2
Miłosz Sztachański 2

19:20





Polonez





0:10





15 Batalion Saperów
Adam Wielowiejski 4
Krzysztof Szymanowski 2
Marcin Dąbrowski 2
Konrad Olszewski
Piotr Kalinowski

 

 

 

 

5 kolejka – 14.01.2017 (sobota)

17:00

Bomir Orzysz

5:0 wo

Polonez

17:35




Promil
Patryk Sikorski 2
Bartłomiej Kubrowski
ż.k. Patryk Sikorski

3:3




Gaudyniaki
Radosław Osiecki 2
Jacek Skrzypek


18:10



15 Batalion Saperów
Adam Wielowiejski 2
Marcin Dąbrowski

3:1



DS Beniaminek
Adrian Żaboklicki


18:45

Dekada 70

5:0 wo

Pat-Rol Biała Piska

19:20

OSK PN & Orkan Drygały
Damian Kazimierski 4
Mariusz Niecikowski 3
Dawid Ekstowicz 2
Przemysław Niecikowski
sam.

11:5





Makro Team
Dariusz Kazimierczyk 4

sam.



 

 

 

 

6 kolejka – 21.01.2017 (sobota)

 

Pat-Rol Biała Piska

0:5 wo

OSK PN & Orkan Drygały

17:00




DS Beniaminek
Konrad Oleksiński 2
Wojciech Modzelewski
Adrian Żaboklicki

4:6




Makro Team
Dawid Cwalina 4
Dariusz Kazimierczyk 2
ż.k. Dawid Cwalina

17:35





Gaudyniaki
Marek Osiecki 2
Gabriel Wójcik
Tomasz Rudnik
Radosław Osiecki

5:1





Dekada 70
Łukasz Lubelski




18:10

Polonez

0:5 wo

Promil

18:45



15 Batalion Saperów
cz.k. Dariusz Jabłoński


0:4



Bomir Orzysz
Piotr Kowalczyk 2
Dawid Grądziel
Adam Sztachański

 

 

 

 

7 kolejka – 04.02.2017 (sobota)

 

Makro Team

5:0 wo

Pat-Rol Biała Piska

 

Dekada 70

5:0 wo

Polonez

17:00




Promil
Patryk Kleczkowski
Bartłomiej Kubrowski
Patryk Sikorski

3:2




15 Batalion Saperów
Adam Wielowiejski 2



17:35







OSK PN & Orkan Drygały
Dawid Ekstowicz 3
Mariusz Niecikowski 2
Przemysław Niecikowski
Damian Kurasz
Damian Kazimierski
Daniel Stachelski

9:1







Gaudyniaki
Gabriel Wójcik






18:10

Bomir Orzysz
Dawid Grądziel 2

2:1

DS Beniaminek
Maciej Rakowski

 

 

 

 

8 kolejka – 11.02.2017 (sobota)

 

Pat-Rol Biała Piska

0:5 wo

Gaudyniaki

 

Makro Team

5:0 wo

Polonez

17:00



OSK PN & Orkan Drygały
Dawid Ekstowicz 2
Damian Kazimierski

3:3



15 Batalion Saperów
Wojciech Ślęzak 3
ż.k. Konrad Olszewski

17:35




Promil
Patryk Sikorski 3
Bartłomiej Kubrowski 2


5:3




DS Beniaminek
Adrian Żaboklicki
Damian Stachelek
Konrad Oleksiński

18:10



Dekada 70
Łukasz Lubelski 2
Dariusz Klimaszewski
Tomasz Zezula

4:8



Bomir Orzysz
Piotr Kowalczyk 5
Aleksander Lipowski 2
Mirosław Grądziel

 

 

 

 

9 kolejka – 18.02.2017 (sobota)

 

DS Beniaminek

5:0 wo

Pat-Rol Biała Piska

 

Polonez

0:5 wo

OSK PN & Orkan Drygały

17:00





Gaudyniaki
Radosław Osiecki 3
Tomasz Rudnik
Łukasz Gajownik
Marek Osieckie

6:5





Makro Team
Dariusz Kazimierczyk 3
Hubert Kalicki
Dawid Cwalina
ż.k. Hubert Kalicki

17:35



Bomir Orzysz
Piotr Kowalczyk


1:5

Promil
Patryk Kleczkowski 4
Szymon Rzodkiewicz

18:10





15 Batalion Saperów
Wojciech Ślęzak 3
Dariusz Jabłoński 2
Krzysztof Szymanowski
Piotr Kalinowski

7:0





Dekada 70

cz.k. Dariusz Klimaszewski




Puchar Ligi – 25.02.2017 (sobota)

1 ćw.

OSK PN & Orkan Drygały

4:1

Dekada 70

2 ćw.

15 Batalion Saperów

3:3 k. 6:5

Makro Team

3 ćw.

Bomir Orzysz

2:1

Gaudyniaki

4 ćw.

Promil

5:2

DS. Beniaminek

1 pół.

OSK PN & Orkan Drygały

2:2 k. 4:3

15 Batalion Saperów

2 pół.

Bomir Orzysz

0:0 k. 2:1

Promil

7-8

Dekada 70

3:1

DS Beniaminek

5-6

Makro Team

2:2 k. 2:4

Gaudyniaki

3-4

15 Batalion Saperów

2:2 k. 4:5

Promil

1-2

OSK PN & Orkan Drygały

2:1

Bomir Orzysz

         

Składy drużyn

Polonez: 1. Michał Kowalewski, 2. Radosław Pieloch, 3. Zbigniew Łabanowski, 4. Daniel Pieloch, 5. Grzegorz Różnowski, 6. Kamil Minda, 7. Jakub Gąsowski, 8. Łukasz Grycmacher, 9. Łukasz Gutowski, 10. Dawid Lisowski, 11. Bogusław Suchorski

Dekada 70: 1. Marek Bączek, 2. Przemysław Cyran, 3. Dariusz Klimaszewski, 4. Artur Kosiński, 5. Paweł Kubrowski, 6. Łukasz Lubelski, 7. Marek Makarewicz, 8. Andrzej Mandrek, 9. Krystian Michalak, 10. Adam Pogorzelski, 11. Krzysztof Śliwka, 12. Piotr Urbański, 13. Tomasz Zezula, 14. Damian Mazurowski, 15. Piotr Drężek

DS Beniaminek: 1. Maciej Rakowski (Z), 2. Adrian Sawicz, 3. Bartłomiej Arnista (Z), 4. Adrian Żaboklicki, 5. Damian Stachelek, 6. Konrad Tyszka, 7. Marcin Blok, 8. Dawid Bogdański (Z), 9. Wojciech Modzelewski, 10. Konrad Oleksiński, 11. Jacek Modzelewski

15 Batalion Saperów: 1. Marcin Dąbrowski, 2. Piotr Kalinowski, 3. Artur Jasiński, 4. Tomasz Borchet,  5. Rafał Pływacz, 6. Dariusz Jabłoński, 7. Konrad Olszewski (Z), 8. Krzysztof Szymanowski, 9. Wojciech Ślęzak (Z), 10. Daniel Romaniuk, 11. Michał Kaszkacha, 12. Adam Wielowiejski, 13. Szymon Mróz, 14. Rafał Połuszańczyk, 15. Nikodem Kutnik (Z)

OKS PN & Orkan Drygały: 1. Dawid Ekstowicz (Z), 2. Przemysław Niecikowski (Z), 3. Mariusz Niecikowski, 4. Robert Jabłoński, 5. Daniel Stachelski, 6. Damian Kazimierski, 7. Michał Mieczkowski, 8. Krystian Kondracki, 9. Marcin Czajkowski, 10. Filip Zarzycki, 11. Adam Radzikowski (Z), 12. Damian Kurasz

Bomir: 1. Dawid Grądziel, 2. Piotr Kowalczyk (Z), 3. Michał Dubliński, 4. Miłosz Sztachański, 5. Aleksander Lipowski (Z), 6. Paweł Dubliński, 7. Kamil Radzikowski, 8. Artur Kropiewnicki (Z), 9. Paweł Kolator, 10. Bogusław Golonka, 11. Piotr Kolator, 12. Mirosław Grądziel, 13. Gabriel Zajkowski, 14. Adrian Kobryński, 15. Adam Sztachański

Pat-Rol Biała Piska: 1. Kamil Melka (Z), 2. Karol Melka, 3. Marek Melka, 4. Radosław Melka, 5. Mateusz Ruchała, 6. Kacper Węglarz 7. Sebastian Siedlecki , 8. Kamil Świderski, 9. Krzysztof Świderski, 10. Maciej Kierznowski, 11. Kamil Makowski, 12. Radosław Grygorowicz, 13. Krystian Siedlecki, 14. Grzegorz Strongowski

Makro Team: 1. Patryk Łatacz, 2. Arkadiusz Bogdaniuk, 3. Mateusz Świderski, 4. Michał Staniszewski, 5. Kamil Oleksiński (Z), 6. Michał Boryczko, 7. Arkadiusz Samosieńko, 8. Dawid Sawicki, 9. Dawid Cwalina, 10. Dariusz Kazimierczyk, 11. Paweł Witkowski, 12. Arkadiusz Szulecki, 13. Hubert Kalicki

Gaudyniaki: 1. Radosław Osiecki (Z), 2. Rafał Sawicz, 3. Marek Osiecki, 4. Paweł Stodulski, 5. Jarosław Osiecki, 6. Adam Rusielewicz, 7. Kamil Kosiński, 8. Tomasz Rudnik, 9. Patryk Kulesza, 10. Michał Wójcik, 11. Bartłomiej Łopuszyński, 12. Gabriel Wójcik, 13. Łukasz Gajownik, 14. Jacek Skrzypek

Promil: 1. Patryk Kleczkowski (Z), 2. Bartłomiej Kubrowski (Z), 3. Szymon Rzodkiewicz, 4. Bartosz Tomaszewski (Z), 5. Michał Maciorowski, 6. Damian Andruszko, 7. Damian Kozicki, 8. Krzysztof Ogórek, 9. Łukasz Ormanowski, 10. Patryk Sikorski, 11. Tomasz Jarosz, 12. Dawid Dorożko

Załączniki

  1. Regulamin - wersja ostateczna
Drukuj | Wyślij znajomym | 2016-11-23 20:41 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24