Dziś jest
PL EN DE UK LT

XII Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej

XII Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej

 

TABELA

M

P

G+

G-

G +/-

1

15 Batalion Saperów

13

37

79

15

+64

2

Aviva-Adamiec Team

13

31

101

32

+69

3

Orkan Drygały

13

30

76

18

+58

4

Storm

13

28

67

25

+42

5

Makro Team

13

27

81

57

+24

6

Black Bats Team

13

25

53

39

+14

7

Promil

13

23

71

33

+38

8

HMWO

13

20

53

31

+22

9

Gaudynki

13

11

32

63

-31

10

2115 Genk

13

10

38

102

-64

11

OSP Orzysz

13

5

30

83

-53

12

Dekada 70

13

4

14

74

-60

13

Podwórkowcy FC

13

4

24

100

-76

14

Balaklava*

13

9

23

70

-47

 

  * zespół wykluczony z rozgrywek

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

33

Konrad Radzikowski (Orkan Drygały)

21

Michał Świderski (Aviva-Adamiec Team), Arkadiusz Bogdaniuk (Makro Team)

18

Dariusz Kaźmierczyk (Makro Team)

17

Kamil Stankiewicz (15 Batalion Saperów)

16

Karol Szymanowski (Aviva-Adamiec Team), Mateusz Kalinowski (HMWO)

15

Dawid Grądziel (OSP Orzysz)

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK

 

Jan Sidorowicz (15 Batalion Saperów)

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ

 

Rafał Sosnowski (15 Batalion Saperów)

 

NAGRODA FAIR PLAY

 

HMWO

1 KOLEJKA / 16.11.2019 (SOBOTA)

15:00





Dekada 70

żk. Klaudiusz Górecki




0:4

OSP Orzysz
Daniel Oleksiński
Michał Dubliński
Dawid Grądziel

sam.

 

15:35





2115 Genk
Bartosz Żmuda




1:5

Storm
Mihael Šoštar 2

Alen Grivić

Darko Marić

Vendelin Jekić

 

16:10




HMWO
Mateusz Kalinowski
Daniel Turżonek


2:3

Black Bats Team
Ionut Alexandru Gulie
Adrian Medelcu
Eugen Carol Vita

16:45







Orkan Drygały
Konrad Radzikowski 5
Przemysław Niecikowski 3
Krystian Kondracki
Damian Kazimierski

Robert Jabłoński

żk. Sebastian Świderski

11:0

Podwórkowcy FC







17:20







Promil
Bartosz Tomaszewski

Patryk Kleczkowski

Krzysztof Czaplicki

Krzysztof Ogórek

Szymon Rzodkiewicz

Patryk Hałaburda

 

7:0

Gaudynki







17:55





Aviva-Adamiec Team
Patryk Gondek 4
Michał Świderski 4
Maciej Kierznowski
Karol Szymanowski
żk. Maciej Kierznowski

10:2

Balaklava
Lewis George
William McCormick

żk. Jake Boutell
czk. Jamie Abley

 

 

 

 

2 KOLEJKA / 23.11.2019 (SOBOTA)

15:00






2115 Genk
Adam Kęszczyk
Gabriel Wasilewski




2:20

Aviva-Adamiec Team
Karol Szymanowski 7
Maciej Kierznowski 7
Michał Świderski 4
Miłosz Sztachański
sam.

15:35





Storm
Alen Grivić
Darko Marić
Ivan Mihoković
żk.
Matija Kuča

3:1

Gaudynki
Marek Osiecki

16:10





Makro Team
Arkadiusz Bogdaniuk
żk. Dariusz Kaźmierczyk



1:5

Orkan Drygały
Przemysław Niecikowski 2
Konrad Radzikowski
Damian Kazimierski
Tomasz Jarosz

16:45



HMWO
Kamil Żyliński 2
Bartłomiej Pawłowski

3:2

Promil
Patryk Kleczkowski
Krzysztof Czaplicki

17:20




Dekada 70
Klaudiusz Górecki
żk. Paweł Pszczółkowski


1:4

Balaklava
Craig Massey 2
Jack Richardson
Craig Brown

17:55








Black Bats Team
Ionut Alexandru Gulie 3
Eugen Carol Vita 2
Alex Florin Meiu
Adrian Medelcu
Cristian Mituleci
Florian Negoita
żk. Alex Florin Meiu

9:3

Podwórkowcy FC
Kamil Kumkowski 2

sam.

czk. Norbert Wyrwicz





18:30




15 Batalion Saperów
Paweł Owczarczyk 2
Kamil Stankiewicz 2
Artur Kropiewnnicki
Radosław Zienda

6:4

OSP Orzysz
Dawid Grądziel 2
Daniel Oleksiński
Bartłomiej Arnista

 

 

 

 

3 KOLEJKA / 30.11.2019 (SOBOTA)

15:00








Dekada 70
Klaudiusz Górecki
Wojciech Górecki

żk. Paweł Pszczółkowski

2:12

Makro Team
Kacper Koniecko 3

Arkadiusz Bogdaniuk 3
Dariusz Kaźmierczyk 2

Hubert Masiewicz
Kacper Kościuk

Cezary Zalewski

Bartosz Iżbicki

15:35


Podwórkowcy FC


0:2

15 Batalion Saperów
Paweł Owczarczyk 2

16:10





Gaudynki
Radosław Osiecki




1:4

Black Bats Team
Alex Florin Meiu
Adrian Medelcu
Eugen Carol Vita

Florian Negoita

16:45




Aviva-Adamiec Team
Michał Świderski 2

Patryk Gondek
Maciej Kierznowski

4:3

Storm
Mihael Šoštar 2
Frane Milutin
czk. Frane Milutin

17:20







Promil
Piotr Kowalczyk 7
Wojciech Ślęzak 2
Patryk Kleczkowski
Filip Tomaszewski
Patryk Hałaburda
sam.

13:1

2115 Genk
Dominik Walędzik

żk. Paweł Gurski





17:55




Orkan Drygały
Damian Kazimierski
Krystian Kondracki
Marcin Czajkowski

3:1

HMWO
Damian Nikicionek



18:30







Balaklava
Craig Massey 3
Jack Richardson
Calvin Brown
Craig Brown

Chrissy McQuarrie
żk. Jack Richardson

7:4

OSP Orzysz
Dawid Grądziel 2
Bartłomiej Arnista
Jacek Modzelewski
żk. Kamil Dubliński
żk. Jacek Modzelewski
czk. Bartłomiej Arnista

19:05




Makro Team
Arkadiusz Bogdaniuk 2



2:6

15 Batalion Saperów
Radosław Zienda 2
Artur Kropiewnicki 2
Michał Urbański
Jan Sidorowicz

 

 

 

 

4 KOLEJKA / 06.12.2019 (PIĄTEK)

18:00






2115 Genk
Dominik Walędzik





1:10

Orkan Drygały
Konrad Radzikowski 5
Przemysław Niecikowski 2
Damian Kazimierski
Mariusz Niecikowski
Konrad Olszewski

18:35







Makro Team
Bartosz Iżbicki 3
Arkadiusz Bogdaniuk 2

Dariusz Kaźmierczyk
Kacper Koniecko
Jakub Szmigiel
Krystian Piotrowski

9:3

Balaklava
Jamie Abley 2
Marcis Spurling





19:10






HMWO
Mateusz Kalinowski 2
Daniel Turżonek
Damian Nikocionek
Bartłomiej Pawłowski
Jacek Laskowski

6:0

Dekada 70

19:45





OSP Orzysz
Dawid Grądziel 4




4:4

Podwórkowcy FC
Kacper Romotowski
Jakub Adamski
Przemysław Głowacki
Kamil Kumkowski

20:20



Storm
Darko Marić
Ivan Mihoković

2:2

Promil
Wojciech Ślęzak
Krystian Chudzik

20:55



Black Bats Team
Eugen Carol Vita 3
Cosmin Ionescu

4:8

Aviva-Adamiec Team
Patryk Gondek 3
Michał Świderski 3
Marcin Denert 2

21:30





15 Batalion Saperów
Jan Sidorowicz 2
Paweł Owczarczyk

Kamil Lubelski
Artur Kropiewnicki
Kamil Stankiewicz

6:1

Gaudynki
Radosław Osiecki




 

 

 

 

5 KOLEJKA / 14.12.2019 (SOBOTA)

15:00




Aviva-Adamiec Team
Michał Świderski 2
żk. Gabriel Zajkowski


2:3

15 Batalion Saperów
Jan Sidorowicz
Paweł Owczarczyk
Kamil Stankiewicz

15:35




Gaudynki
Marek Osiecki
Paweł Sawicki
żk. Adrian Sawicz

2:2

OSP Orzysz
Jacek Modzelewski
sam.
żk. Michał Domusiewicz

16:10





Promil
Patryk Hałaburda 2
Piotr Kowalczyk 2
Krystian Chudzik
Patryk Kleczkowski

6:0

Black Bats Team
żk. Cosmin Ionescu
żk. Eugen Carol Vita



16:45




Orkan Drygały

Konrad Radzikowski 2
Przemysław Niecikowski
Damian Kazimierski

4:2

Storm
Frane Milutin
Stjepan
Štetić


17:20




Balaklava
Jamie Abley 2
żk. Cameron Hendry
żk. Jamie Abley

2:0

Podwórkowcy FC
żk. Norbert Wyrwicz
żk. Piotr Bańkowski


17:55




Dekada 70
Dariusz Klimaszewski



1:4

2115 Genk
Dominik Walędzik 2
Piotr Neumann
Arkadiusz Dziczek

18:30




Makro Team
Dariusz Kaźmierczyk 3
Bartosz Iżbicki 2
sam.
żk. Dariusz Kaźmierczyk

6:5

HMWO
Kamil Żyliński 2
Mateusz Kalinowski 2
Damian Nikicionek

 

 

 

 

6 KOLEJKA / 27.12.2019 (PIĄTEK)

18:00





HMWO
Kamil Żyliński 3
Damian Nikicionek
Mateusz Kalinowski
sam.

6:3

Balaklava
Craig Massey
Calvin Brown

Craig Brown


18:35






2115 Genk
Jakub Perkowski
Dominik Walędzik
Arkadiusz Dziczek



3:12

Makro Team
Akradiusz Bogdaniuk 6
Kacper Kościuk 3
Kacper Koniecko 2
Krystian Piotrowski
żk. Arkadiusz Bogdaniuk

19:10



Storm
Frane Milutin
żk. Matija
Kuča

1:0

Dekada 70
żk. Klaudiusz Górecki
żk. Mateusz Karwowski

19:45



Black Bats Team
Ionut Alexandru Gulie
żk. Eugen Carol Vita

1:1

Orkan Drygały
Konrad Radzikowski
żk. Konrad Radzikowski

20:20




15 Batalion Saperów
Radosław Zienda
Kamil Stankiewicz
Artur Kropiewnicki

3:0

Promil
żk. Adrian Kobryński

20:55

OSP Orzysz

0:5 wo.

Aviva-Adamiec Team

21:30





Podwórkowcy FC





0:8

Gaudynki
Radosław Osiecki 4
Sławomir Parzych 2
Piotr Dach

sam.
żk. Sławomir Parzych

 

 

 

 

7 KOLEJKA / 28.12.2019 (SOBOTA)

15:00






Aviva-Adamiec Team
Paweł Adamiec 7
Gabriel Zajkowski 3
Karol Szymanowski 3
Miłosz Sztachański
Paweł Kubrowski

15:2

Podwórkowcy FC
Krzysztof Jabłoński
Przemysław Głowacki




15:35







Promil
Bartłomiej Kubrowski
Paweł Dymiński
Krzysztof Ogórek
Wojciech Ślęzak
Patryk Hałaburda
sam.

6:0

OSP Orzysz







16:10





Orkan Drygały
Konrad Radzikowski 2
Damian Kazimierski
żk. Adam Radzikowski


3:3

15 Batalion Saperów
Jan Sidorowicz
Paweł Owczarczyk
Kamil Stankiewicz
żk. Radosław Zienda

16:45






Dekada 70
Marek Bączek





1:6

Black Bats Team
Florian Negoita 2
Adam Moronescu
Alex Florin Meiu
Adrian Medelcu
sam.

 

17:20




Gaudynki
Marek Osiecki 2
Mateusz Borzymowski
żk. Marek Osiecki

3:2

Balaklava
Craig Massey 2
żk. Craig Massey
czk. Calvin Brown

17:55






Makro Team
Kacper Kościuk 2
Arkadiusz Bogdaniuk
Bartosz Iżbicki

sam.
żk. Bartosz Iżbicki

5:11

Storm
Alen Grivić 5
Frane Milutin 3
Darko Marić 3
żk. Mihael
Šoštar


18:30


HMWO
Kamil Żyliński
Mateusz Kalinowski

2:2

2115 Genk
Jakub Perkowski
Dominik Walędzik

 

 

 

 

8 KOLEJKA / 04.01.2020 (SOBOTA)

15:00







15 Batalion Saperów
Kamil Stankiewicz 3
Michał Urbański 2
Marcin Dąbrowski 2

Robert Maniurski
Bartosz Szaraniec
Kamil Lubelski

10:1

Dekada 70
Dariusz Klimaszewski






15:35




Storm

Darko Marić 2
Željko Marinić
żk. Matej Tolić

 

3:2

HMWO
Kamil Żyliński
Mateusz Kalinowski
żk. Szymon Pogorzelski

16:10





Black Bats Team
Eugen Carol Vita 2
Ionut Alexandru Gulie
Cristian Mituleci
żk. Alex Florin Meiu

4:0

Makro Team
żk. Krystian Piotrowski




16:45








OSP Orzysz

0:15

Orkan Drygały
Konrad Radzikowski 7
Przemysław Niecikowski 3
Mariusz Niecikowski 2
Krystian Kondracki
Robert Jabłoński
sam.

żk. Przemysław Niecikowski

17:20

Balaklava

0:5 wo.

2115 Genk

17:55






Podwórkowcy FC
Bartosz Kossowski
żk. Kamil Kumkowski




1:8

Promil
Piotr Kowalczyk 3
Paweł Dymiński 2
Bartłomiej Kubrowski
Damian Andruszko
sam.

18:30






Gaudynki
Rafał Sawicz
Paweł Sawicki




2:13

Aviva-Adamiec Team
Michał Świderski 4
Marcin Denert 3
Paweł Adamiec 2
Miłosz Sztachański 2
Gabriel Zajkowski
Karol Szymanowski

 

 

 

 

9 KOLEJKA / 11.01.2020 (SOBOTA)

15:00







Gaudynki
Rafał Sawicz 3
Marek Osiecki 2
Sławomir Parzych
Julian Ostrowski
Piotr Dach
sam.

9:6

2115 Genk
Jakub Perkowski 3
Dominik Walędzik 2
Arkadiusz Dziczek
żk. Wiktor Serowik



15:35







OSP Orzysz







0:8

Black Bats Team
Adrian Oncescu 2
Ionut Alexandru Gulie 2 
Eugen Carol Vita
Zsolt Barta
Cosmin Ionescu
Florian Negoita

16:10


Podwórkowcy FC

0:15

Storm
Frane Milutin 4
Alen Grivić 3
Mihael Šoštar 2
Branko Bedeković
Darko Marić
Vendelin Jekić
Matej Tolić
Ivan Špoljarić
sam.

16:45




Aviva-Adamiec Team
Maciej Kierznowski 2
Karol Szymanowski
żk. Gabriel Zajkowski

3:3

HMWO
Bartłomiej Pawłowski 2
Kamil Żyliński


17:20





Promil
Paweł Dymiński 2
Damian Andruszko
żk. Paweł Dymiński


3:9

Makro Team
Dariusz Kaźmierczyk 3
Kacper Kościuk 3
Simon Czupryński 2
Krystian Piotrowski

17:55







Balaklava
żk. Jake Boutell






0:12

15 Batalion Saperów
Radosław Zienda 3
Marcin Dąbrowski 2
Arkadiusz Kacprzyk 2
Kamil Stankiewicz 2
Artur Kropiewnicki 2
Kamil Lubelski

18:30





Orkan Drygały
Konrad Radzikowski 4
Tomasz Jarosz
Przemysław Niecikowski
Mariusz Niecikowski
żk. Krystian Kondracki

7:0

Dekada 70





 

 

 

 

10 KOLEJKA / 17.01.2020 (PIĄTEK)

18:00

Black Bats Team

5:0 wo.

2115 Genk

18:30




Podwórkowcy FC
Michał Zawistowski
Norbert Wyrwicz

2:3

Dekada 70
Oliwer Andrasiak
Wojciech Górecki
Marcin Święs

19:05




15 Batalion Saperów
Robert Maniurski
Kamil Stankiewicz
Artur Kropiewnicki

3:0

HMWO

19:40



OSP Orzysz
Dawid Grądziel 4
Michał Domusiewicz

5:9

Makro Team
Dariusz Kaźmierczyk 3
Arkadiusz Bogdaniuk 3
Kacper Koniecko
Krystian Piotrowskki
Simon Czupryński

20:15






Gaudynki

0:6

Orkan Drygały
Konrad Radzikowski 3
Krystian Kondracki
Przemysław Niecikowski
sam.

żk. Sebastian Świderski

20:50

Balaklava

0:5 wo.

Storm

21:25





Aviva-Adamiec Team
Maciej Kierznowski 2
Paweł Adamiec 2
Tomasz Dąbrowski 2
Michał Świderski

7:5

Promil
Paweł Dymiński 3
Patryk Kleczkowski
Patryk Hałaburda

 

 

 

 

11 KOLEJKA / 25.01.2020 (SOBOTA)

pauza

Promil

5:0 wo.

Balaklava

15:00




Dekada 70
Oliwer Andrasiak 2



2:2

Gaudynki
Paweł Sawicki
Radosław Osiecki
żk. Marek Osiecki

15:35




Makro Team
Dariusz Kaźmierczyk 3
Hubert Masiewicz
Szymon Mużyło

5:4

Podwórkowcy FC
Kamil Kumkowski 3
Michał Zawistowski


16:10





HMWO
Mateusz Święconek 2
Mateusz Kalinowski 2
Kamil Żyliński
Arkadiusz Kulbacki

6:2

OSP Orzysz
Hubert Oleksiński 2




16:45









2115 Genk









0:14

15 Batalion Saperów
Kamil Stankiewicz 4
Robert Maniurski 2
Paweł Owczarczyk 2
Artur Kropiewnicki 2
Jan Sidorowicz
Radosław Zienda
Maciej Rakowski
Michał Urbański

17:20


Orkan Drygały
Konrad Radzikowski
Mariusz Niecikowski

2:5

Aviva-Adamiec Team
Karol Szymanowski 2
Michał Świderski
Paweł Adamiec
sam.
czk. Paweł Kolator

17:55

 

 

 

 

 

 

 

 

Storm
Frane Milutin

Franjo Ćurić
Branko Bedeković

Alen Grivić
Darko Marić

Ivan Mihoković
Mihael Šoštar

Matija Kuča

8:2

Black Bats Team
Eugen Carol Vita
Adrian Medelcu
żk. Eugen Carol Vita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 KOLEJKA / 01.02.2020 (SOBOTA)

Pauza

Balaklava

0:5 wo.

Black Bats Team

15:00



15 Batalion Saperów
Paweł Owczarczyk
Bartosz Szaraniec

2:0

Storm



15:35






OSP Orzysz
Hubert Lotko
Dawid Grądziel
Patryk Pilarczyk



3:6

2115 Genk
Dominik Walędzik 2
Jakub Perkowski 2
Piotr Neumann
Wiktor Serowik
żk. Piotr Neumann

16:10





Podwórkowcy FC
Kamil Kumkowski




1:12

HMWO
Mateusz Kalinowski 6
Kamil Żyliński 2
Bartłomiej Pawłowski 2
Mateusz Święconek 2

16:45





Gaudynki
Paweł Sawicki
Julian Ostrowski
Radosław Osiecki


3:7

Makro Team
Dariusz Kaźmierczyk 3
Cezary Zalewski 2
Hubert Masiewicz
Arkadiusz Bogdaniuk

17:20








Aviva-Adamiec Team
Miłosz Sztachański 2
Maciej Kierznowski
Paweł Adamiec
Karol Szymanowski
sam.

żk. Paweł Kubrowski
żk. Miłosz Sztachański

6:0

Dekada 70








17:55

Promil
Patryk Hałaburda 2
Paweł Dymiński
Patryk Kleczkowski

4:4

Orkan Drygały
Konrad Radzikowski 2
Damian Kazimierski
Konrad Olszewski
żk. Konrad Olszewski

 

 

 

 

13 KOLEJKA / 07.02.2020 (PIĄTEK)

pauza

Orkan Drygały

5:0 wo.

Balaklava

pauza

HMWO

5:0 wo.

Gaudynki

18:00





2115 Genk
Dominik Walędzik 3
Piotr Neumann 2
Bartosz Żmuda


6:7

Podwórkowcy FC
Kamil Kumkowski 3
Przemysław Głowacki 2
Michał Zawistowski
Norbert Wyrwicz

18:35





Dekada 70
Oliwer Andrasiak
Wojciech Górecki
sam.


3:10

Promil
Paweł Dymiński 4
Wojciech Ślęzak 3
Krzysztof Ogórek 2
Filip Tomaszewski

19:10



Makro Team
Arkadiusz Bogdaniuk 3
Krystian Piotrowski

4:3

Aviva-Adamiec Team
Miłosz Sztachański 2
Paweł Kolator

19:45









Black Bats Team
Adrian Medelcu
sam.







2:9

15 Batalion Saperów
Paweł Owczarczyk 2
Marcin Dąbrowski
Arkadiusz Kacprzyk
Radosław Zienda
Michał Urbański
Kamil Lubelski
Kamil Stankiewicz
sam.

20:20









Storm
Frane Milutin 2
Franjo Ćurić
Branko Bedeković
Alen Grivić
Darko Marić
Vendelin Jekić
Stjepan Štetić

Ivan Špoljarić

9:2

OSP Orzysz
Dawid Grądziel
Martyn Potaś







 

15 Batalion Saperów: 1. Rafał Sosnowski, 2. Karol Drobiszewski, 3. Robert Maniurski (Z), 4. Jan Sidorowicz (Z), 5. Marcin Dąbrowski, 6. Arkadiusz Kacprzyk, 7. Radosław Zienda, 8. Paweł Owczarczyk, 9. Maciej Rakowski, 10. Michał Urbański, 11. Bartosz Szaraniec (Z), 12. Kamil Lubelski, 13. Kamil Stankiewicz, 14. Artur Kropiewnicki (Z), 15. Artur Jasiński

2115 Genk: 1. Adam Kęszczyk, 2. Adam Kuźmicki, 3. Piotr Neumann, 4. Bartosz Żmuda, 5. Dominik Walędzik, 6. Gabriel Wasilewski, 7. Paweł Gurski, 8. Paweł Kuźmicki, 9. Wiktor Serowik, 10. Sebastian Kęszczyk, 11. Kacper Kalinowski, 12. Szymon Bogański, 13. Jakub Perkowski (Z), 14. Arkadiusz Dziczek (Z), 15. Kamil Kuźmicki

Aviva-Adamiec Team: 1. Paweł Adamiec (Z), 2. Przemysław Cyran, 3. Paweł Kolator, 4. Piotr Kolator, 5. Paweł Kubrowski, 6. Tomasz Dąbrowski, 7. Marek Randzio, 8. Gabriel Zajkowski, 9. Karol Szymanowski, 10. Miłosz Sztachański (Z), 11. Patryk Gondek (Z), 12. Michał Świderski (Z), 13. Maciej Kierznowski, 14. Janusz Adamiec, 15. Marcin Denert (Z)

Balaklava: 1. Steven Chart, 2. Craig Massey, 3. Jake Boutell, 4. Jamie Abley, 5. Cameron Hendry, 6. Tom Ward, 7. Lewis George, 8. Jack Richardson, 9. Calvin Brown, 10. William McCormick, 11. Marcus Spurling, 12. Paul McGuire, 13. Jonny McGoochan, 14. Craig Brown, 15. Chrissy McQuarrie

Black Bats Team: 1. Adam Moronescu, 2. Alex Florin Meiu, 3. Ionut Alexandru Gulie, 4. Ionut Cocan, 5. Adrian Medelcu, 6. Cristian Mituleci, 7. Gheorghe-Marian Coticiu, 8. Eugen Carol Vita, 9. Zsolt Barta, 10. Cosmin Ionescu, 11. Florian Negoita, 12. Adrian Oncescu

Dekada 70: 1. Oliwer Andrasiak (Z), 2. Marek Bączek, 3. Klaudiusz Górecki, 4. Wojciech Górecki, 5. Dominik Jabłoński, 6. Mateusz Karwowski, 7. Wiesław Kosiorek, 8. Marek Makarewicz, 9. Adam Pogorzelski, 10. Dariusz Klimaszewski, 11. Paweł Pszczółkowski, 12. Krzysztof Śliwka, 13. Marcin Święs, 14. Artur Kosiński, 15. Łukasz Samuś

Gaudynki: 1. Marek Osiecki, 2. Rafał Sawicz, 3. Adrian Sawicz, 4. Mateusz Borzymowski, 5. Paweł Stodulski, 6. Paweł Sawicki, 7. Sławomir Parzych, 8. Karol Hałaburda, 9. Julian Ostrowski, 10. Radosław Osiecki, 11. Patryk Kulesza, 12. Piotr Dach

HMWO: 1. Mateusz Kalinowski, 2.Łukasz Kalinowski, 3. Mateusz Pikora, 4. Daniel Turżonek, 5. Kamil Żyliński, 6. Damian Nikicionek, 7.Bartłomiej Pawłowski, 8. Jacek Laskowski, 9. Arkadiusz Kulbacki, 10. Szymon Pogorzelski, 11. Tomasz Zyskowski, 12. Łukasz Węgliński, 13. Krystian Cymerys, 14. Mateusz Święconek

Makro Team: 1. Dariusz Kaźmierczyk (Z), 2. Kacper Koniecko (Z), 3. Hubert Masiewicz (Z), 4. Arkadiusz Bogdaniuk (Z), 5. Szymon Mużyło, 6. Kacper Kościuk, 7. Jakub Szmigiel, 8. Cezary Zalewski, 9. Adrian Szklanko, 10. Krystian Piotrowski, 11. Simon Czupryński, 12. Kamil Oleksiński, 13. Bartosz Iżbicki, 14. Kamil Pstrągowski

Orkan Drygały: 1. Konrad Radzikowski (Z), 2. Konrad Romachów, 3. Marcin Czajkowski, 4. Tomasz Jarosz, 5. Krystian Kondracki, 6. Daniel Stachelski, 7. Przemysław Niecikowski (Z), 8. Sebastian Świderski, 9. Damian Kazimierski, 10. Dawid Ekstowicz, 11. Adam Radzikowski (Z), 12. Mariusz Niecikowski, 13. Robert Jabłoński, 14. Konrad Olszewski

OSP Orzysz: 1. Jacek Modzelewski, 2. Hubert Oleksiński, 3. Konrad Oleksiński, 4. Michał Domusiewicz, 5. Daniel Oleksiński, 6. Łukasz Skłodowski, 7. Kamil Dubliński (Z), 8. Bartłomiej Arnista, 9. Michał Dubliński, 10. Paweł Dubliński, 11. Hubert Lotko, 12. Łukasz Gajownik, 13. Dawid Grądziel, 14. Patryk Pilarczyk, 15. Martyn Potaś

Podwórkowcy FC: 1. Krzysztof Jabłoński (Z), 2. Michał Nikiel, 3. Artur Poghosyan, 4. Kacper Romotowski, 5. Jakub Adamski, 6. Michał Zawistowski, 7. Przemysław Głowacki, 8. Janusz Limberger, 9. Norbert Wyrwicz, 10. Piotr Bańkowski (Z), 11. Kamil Kumkowski, 12. Bartosz Kossowski, 13. Dominik Narucki (Z), 14. Hubert Żuryński

Promil: 1. Bartłomiej Kubrowski (Z), 2. Bartosz Tomaszewski (Z), 3. Patryk Kleczkowski (Z), 4. Piotr Kowalczyk (Z), 5. Paweł Dymiński (Z), 6. Krzysztof Czaplicki (Z), 7. Krzysztof Ogórek, 8. Filip Tomaszewski, 9. Szymon Rzodkiewicz, 10. Adrian Kobryński, 11. Wojciech Ślęzak, 12. Krystian Chudzik, 13. Damian Andruszko, 14. Mateusz Kowalczyk, 15. Patryk Hałaburda

Storm: 1. Mario Vucikuja, 2. Frane Milutin, 3. Franjo Ćurić, 4. Branko Bedeković, 5. Željko Marinić, 6. Ivan Špoljarić, 7. Alen Grivić, 8. Mihael Šoštar, 9. Darko Marić, 10. Ivan Mihoković, 11. Vendelin Jekić, 12. Matej Tolić, 13. Stjepan Štetić, 14. Matija Kuča, 15. Matej Merkaš

Załączniki

  1. Oświadczenie - zawodnik niepełnoletni
  2. Oświadczenie - zawodnik pełnoletni
  3. Regulamin - wersja ostateczna
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-11-05 16:07 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too