Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Gimnazjum w Orzyszu » Odkrywamy Talenty
reklama

Aby tradycji stało się zadość …

Jak co roku w oddziałach gimnazjalnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu odbył się konkurs na najoryginalniej udekorowaną choinkę i najpiękniej zaśpiewaną kolędę. Jury w składzie: Pani Jolanta Rakowska, Pani Agata Jary, Pani Teresa Kaca, Pani Ewa Kurzela oraz Pani Agnieszka Chaberska miały nie lada rozterki przy przyznawaniu miejsc. Nie jest łatwo oceniać najlepszych z najlepszych.
Agnieszka Chaberska 2018-01-30 18:16
więcej

„W imię miłości zapalmy lampkę solidarności”

13. grudnia w Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej młodzież klas gimnazjalnych ZSP w Orzyszu zaprezentowała mieszkańcom miasta program artystyczny przypominający ten ważny dla ojczyzny dzień z 1981 roku.
Agnieszka Chaberska 2018-01-30 18:13
więcej

Gimnazjum w Orzyszu nagrodzone przez Szkolny Związek Sportowy

Rok 2017 dobiega końca. To zwykle czas rozliczeń i podsumowań. Tak bywa również w przypadku szkół. Mimo że Gimnazjum w Orzyszu jako samodzielna szkoła już nie istnieje, to podsumowanie działań podejmowanych przez szkołę w ciągu roku kalendarzowego dobiega końca. Miło nam poinformować, że Szkolny Związek Sportowy nagrodził naszą szkołę VIII miejscem w województwie w rywalizacji sportowej SZS w kategorii miast i gmin.
Agnieszka Chaberska 2018-01-30 18:12
więcej

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie świąt Bożego Narodzenia bez ozdobionej bombkami choinki czy pachnących lasem stroików. Dlatego od lat w gimnazjum w Orzyszu odbywają sie warsztaty bożonarodzeniowe, w czasie których rodzice, uczniowie oraz wspierające nas panie z Domu Kultury w Orzyszu wykonują ozdoby świąteczne zgodnie z najnowszymi trendami. W tym roku warsztaty odbyły się w ramach programu „Bezpieczna+” współfinansowanego ze środków wojewody warmińsko-mazurskiego p. Artura Chojeckiego i Gminy Orzysz reprezentowanej przez burmistrza Orzysza p. Zbigniewa Włodkowskiego.
Agnieszka Chaberska 2018-01-30 18:10
więcej

„Przepiśnik” dla każdego

W oddziałach gimnazjalnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu w ramach realizacji programu „Bezpieczna+” realizowanego pod hasłem „Dialog międzypokoleniowy = doświadczenie + zapał” współfinansowanego przez wojewodę warmińsko-mazurskiego p. Artura Chojeckiego i i burmistrza Orzysza p. Zbigniewa Włodkowskiego, powstał ciekawy „Przepiśnik”.
Agnieszka Chaberska 2018-01-30 18:06
więcej

„Kurtyna” w górę

W ramach profilaktyki zdrowotnej i bezpieczeństwa w oddziałach gimnazjalnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu gościł krakowski teatr „Kurtyna”, który wystawił spektakl profilaktyczny pt. „Labirynt”. Inscenizacja poruszała problematykę uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Aktorzy ukazali mechanizmy rządzące osobami dotkniętymi nałogiem oraz konsekwencje, jakie należy ponieść, gdy nie zaprzestanie się zażywania. Doskonale też została ukazana rola rodziny w profilaktyce uzależnień
Agnieszka Chaberska 2018-01-30 18:03
więcej

Mikołajki w oddziałach gimnazjalnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu

Tradycyjnie 6 grudnia uczniowie oddziałów gimnazjalnych ZS-P Orzyszu świętowali mikołajki. W dniu tym, z inicjatywy dyrekcji szkoły i Samorządu Szkolnego, przeprowadzono konkurs na najbardziej „mikołajkową” klasę ( klasa miała przygotować przebrania, rekwizyty mikołajkowe). Po ogólnej decyzji najważniejsze były czapki mikołajowe.
Agnieszka Chaberska 2018-01-30 18:01
więcej

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too