Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Gimnazjum w Orzyszu » Odkrywamy Talenty
reklama

Finał VI Międzyszkolnego Konkursu Poezji Angielskiej "Word which can change the world"

1 marca w Gimnazjum im. A. Mickiewicza zebrali się uczestnicy VI-tej edycji międzyszkolnych zmagań poetyckich w języku angielskim.
Joanna Zawadzka 2017-03-21 18:40
więcej

"POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI - spędzamy czas tak, jak rodzice w naszym wieku."

Pod takim hasłem w dniach 24 - 25 lutego uczniowie klasy III c wraz z wychowawczynią realizowali projekt edukacyjny. Każdy element spotkania, atrakcje i zadania, były przemyślane i wymyślone przez uczniów.
Joanna Zawadzka 2017-03-21 18:36
więcej

LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ….

24.02.2017r. młodzież z Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Orzyszu uczestniczyła w zajęciach profilaktycznych w ramach programu „ Bezpieczna szkoła” , które poprowadził współpracujący ze szkołą kierownik Ośrodka „ MONAR w Gaudynkach ” Pan Robert Oszczakiewicz- specjalista terapii uzależnień.
Joanna Zawadzka 2017-03-21 18:31
więcej

Nocne warsztaty filmowe orzyskich gimnazjalistów

W piątkowy wieczór klasa IA wraz z wychowawcą postanowiła sprawdzić, czy gimnazjum nocą jest tak samo fajne jak za dnia. Spotkaliśmy się o godzinie 19-tej w budynku naszej szkoły. Zamówiliśmy pizzę, przygotowaliśmy górny hol do naszych potrzeb i rozpoczęliśmy nocne warsztaty filmowe.
Joanna Zawadzka 2017-03-21 18:28
więcej

Sukces gimnazjalistów w eliminacjach Mistrzostw Województwa WMZ LZS Szkół Gminnych w halowej piłce

W piątek 17 lutego reprezentacja naszego Gimnazjum wzięła udział w eliminacjach gminnych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych. W rozgrywkach wzięły również udział drużyny z ZS-P w Dąbrówce oraz ZS-P z Orzysza. Po rozegraniu meczu z drużyną z Dąbrówki nasi gimnazjaliści uzyskali awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym.
Joanna Zawadzka 2017-03-21 18:25
więcej

Saperzy i policjanci w Gimnazjum w Orzyszu

Żołnierze z 12 Patrolu Rozminowania w Orzyszu i policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piszu odwiedzili uczniów Gimnazjum w Orzyszu. Spotkanie to odbyło się na zaproszenie pani dyrektor, która poprosiła, aby porozmawiać z młodzieżą na temat posiadania oraz postępowania z materiałami niebezpiecznymi.
Joanna Zawadzka 2017-03-21 18:21
więcej

Ciekawa inicjatywa Samorządu Szkolnego Gimnazjum

Samorząd Szkolny Gimnazjum w Orzyszu pod przewodnictwem Kasi Ferenc działa bardzo prężnie. Niedawno po spotkaniu z Panią Dyrektor Agnieszką Chaberską i opiekunem samorządu Panem Mirosławem Maik, samorząd podjął decyzję o większym zaangażowaniu się w poprawę efektów kształcenia w szkole. W wyniku ,,burzy mózgów” przedstawiciele klas zadecydowali, aby w ramach dbałości o wyniki w nauce poszczególnych klas przeprowadzić plebiscyt na najlepszą klasę ,, Klasa na 5”.
Joanna Zawadzka 2017-03-21 18:14
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24