Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu
reklama

O szkolnictwie wojskowym...

9 stycznia 2019 roku uczniowie ZSO w Orzyszu uczestniczyli w spotkaniu z p.majorem Janem Suwarą- szefem wydziału rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ełku.Tematem spotkania była charakterystyka szkolnictwa wojskowego-jego rodzajów oraz zasad rekrutacji.
Jacek Foszczyński 2019-01-10 23:29
więcej

LUBIĘ CZYTAĆ

Po raz ostatni w tym roku biblioteka orzyskiego LO zachęca do lektury wykorzystując SLEEVEFACE (ten rodzaj zdjęć promujemy już od dawna). Na zimowe wieczory polecamy książkę Katarzyny Bereniki Miszczuk - SZEPTUCHA. Tym razem pod opieką p.Krystyny Ziółkowskiej pracowały: Julka Modzelewska i Gabrysia Arnista
Krystyna Ziółkowska 2018-12-20 08:23
więcej

Źródło: eKAI.pl

Na Boże Narodzenie 2018...

Dobrych, spokojnych, rodzinnych - słowem przecudownych- świąt Bożego Narodzenia życzą nauczyciele, uczniowie, pracownicy oraz dyrekcja ZSO w Orzyszu.
Jacek Foszczyński 2018-12-16 19:35
więcej

Doradztwo zawodowe-warsztaty

W dniach 13-14 grudnia 2018 roku w ZSO w Orzyszu odbyły się warsztaty dla uczniów klas I-III LO związane z tematyką doradztwa zawodowego.Warsztaty przeprowadziły Panie: Żaneta Sarnecka-Roch oraz Paulina Syrowatka z Giżyckiej Filii Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.Spotkanie zorganizowała p.Dorota Foszczyńska- doradca zawodowy w ZSO w Orzyszu.
Jacek Foszczyński 2018-12-16 19:21
więcej

Straż Graniczna w szkole.

12 grudnia 2018 roku w ZSO w Orzyszu odbyło się spotkanie uczniów klasy IIIa z przedstawicielkami Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie. Spotkanie dotyczyło zasad ubiegania się o przyjęcie do służby, specyfiki pracy w tej formacji oraz codziennych obowiązków.Elementy wystąpienia dotyczyły udziału żołnierzy Straży Granicznej w misjach zagranicznych,czyli problematyki globalnej przez pryzmat służby w opisywanej formacji.Z uczniami spotkały się panie:sierż. sztab. SG Anna Kaszyńska oraz sierż. SG Katarzyna Pietrzyńska.Spotkanie zorganizowała p.Dorota Foszczyńska.
Jacek Foszczyński 2018-12-12 21:55
więcej

LUBIĘ CZYTAĆ KSIĄŻKI

O tym, że licealiści nie są statystycznymi polakami i lubią czytać książki wiedzą chyba wszyscy. Postanowiliśmy zarazić tą pasją jak najwięcej osób. W naszym orzyskim liceum kolejna burza mózgów zakończona warsztatami i proszę efekty na zdjęciach. Sleeveface wykonali pod okiem bibliotekarki p.Krystyny Ziółkowskiej uczniowie klasy II: Paweł Wykowski i Ola Patyniuk.
Krystyna Ziółkowska 2018-12-10 08:44
więcej

Wycieczka edukacyjna koła robotyki i automatyki

Najpierw nauka, później rozrywka - tak przebiegła wycieczka koła robotyki i automatyki na którą zaprosiliśmy uczniów ZSP w Orzyszu i ZSP w Okartowie. Na inspirujące prezentacje i pokazy naukowe zaprosił nas Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej, rozrywkę zapewnił salon wirtualnej rzeczywistości. Duża dawka niezapomnianych wrażeń.
Jacek Góralczyk 2018-12-07 13:05
więcej

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too