Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Gimnazjum w Orzyszu
reklama

GIMNAZJALIŚCI UWAGA KONKURS

Liderzy projektu ”Bezpieczna +” oddziałów gimnazjalnych ZS-P w Orzyszu ogłaszają konkurs na projekt koszulki promującej międzypokoleniową współpracę (senior- gimnazjalista) p.h.,, Doświadczenie + zapał" Prace (indywidualne i podpisane!) należy dostarczyć do sekretariatu szkoły do 19.10.2017 r. Najlepsze projekty zostaną nagrodzone. Organizatorzy
Agnieszka Chaberska 2017-10-10 13:15
więcej

Zdobyliśmy 12 medali w XIII Jesiennych Biegach Przełajowych w Okartowie

29 września 2017r. uczniowie klas gimnazjalnych ZS-P w Orzyszu uczestniczyli w XIII Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego. W Jesiennych Biegach Przełajowych w Okartowie wzięło udział 30 chłopców i dziewcząt z klas II i III gimnazjum. Jak co roku nasi reprezentanci zajęli wiele czołowych miejsc. Oto medaliści:
Agnieszka Chaberska 2017-10-06 21:05
więcej

Wybory Samorządu Uczniowskiego – ZSP w Orzyszu

26 września 2017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Orzyszu przeprowadzono wybory do Samorządu Uczniowskiego. Tak ważne wybory poprzedziła kampania, którą kandydaci przygotowali wraz ze swoimi sztabami wyborczymi. Na szkolnych korytarzach pojawiły się plakaty i hasła wyborcze. Głosowanie było namiastką prawdziwych wyborów. Odbyło się w 3 obwodach wyborczych. Każdy uczeń odbierał kartę, na której stawiał znak X przy nazwisku wybranego kandydata i wrzucał swój głos do urny wyborczej.
Agnieszka Chaberska 2017-10-04 10:54
więcej

UWAGA GIMNAZJALIŚCI ! DYKTANDO

Drodzy uczniowie oddziałów gimnazjalnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. W ramach realizacji projektu prezentujemy pierwsze po wakacjach dyktando. Życzymy samych dobrych ocen.
Agnieszka Chaberska 2017-10-04 10:08
więcej

Dzień Chłopaka w oddziałach gimnazjalnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu

Co roku świętujemy Dzień Chłopaka. Tak było również teraz. Dziewczęta z Samorządu Szkolnego przygotowały szereg atrakcji w ramach obchodów tego święta. Na pierwszej godzinie lekcyjnej częstowały Naszych Panów słodkimi batonikami. Na trzeciej godzinie lekcyjnej, podczas apelu poświeconego naszym panom, oficjalnie ogłosiły wyniki wcześniej przeprowadzonego plebiscytu na ,,Naj…” w trzech kategoriach.
Agnieszka Chaberska 2017-10-03 10:01
więcej

CHŁOPCY Z IIB NA MEDAL

Zgodnie ze zwyczajem, corocznie, 30 września obchodzimy DZIEŃ CHŁOPAKA. W klasie II B orzyskich oddziałów gimnazjalnych świętowaliśmy go już w środę. Wspaniałą zabawę na sportowo przygotowała żeńska część klasy.
Agnieszka Chaberska 2017-10-02 19:31
więcej

,,Spotkania z ludźmi z pasją"

Kolejny rok szkolny ruszył już na dobre, wróciły również cykliczne ,,Spotkania z ludźmi z pasją" w oddziałach gimnazjalnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Tym razem młodzież podziwiała twórczość mieszkającego w Wierzbinach artysty malarza Henryka Wysmułka.
Agnieszka Chaberska 2017-10-01 10:43
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24