Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Przedszkole Miejskie "Niezapominajka" w Orzyszu
reklama

Ogłoszenie

Informujemy, że placówka Przedszkola Miejskiego Niezapominajka w Orzyszu i Żłobka Miejskiego, 24 grudnia 2019 r. (wtorek) i 31 grudnia 2019 r. (wtorek) będą nieczynne.
Agnieszka Chaberska 2019-12-09 10:58
więcej

Pamiętamy o najmłodszych

W ramach Rządowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat - „Maluch+” , finansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, trwa rozbudowa placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim Niezapominajka w Orzyszu.
Agnieszka Chaberska 2019-12-04 20:21
więcej

„Hokus pokus- czary mary...”

28 listopada dzieci z grupy 3-4 latków, 5-latków i „0c” świętowały andrzejki. Każda z grup w sposób wyjątkowy przygotowała się do tego magicznego dnia. Tajemnicze dekoracje sal, panie przebrane za wróżki sprawiły, że przedszkolaki przeniosły się w krainę czarów i wróżb. Poprzez zabawę miały również okazję przybliżyć się do tradycji i obrzędów ludowych. W grupie 3-4 latków swoje umiejętności czarowania doskonaliły wróżki- harcerki z 2. WDH Leśne Bractwo. Przyszłość przepowiadana była na wiele sposobów: losowanie karteczek z zawodami, przekłuwanie serc z imionami przyszłych sympatii, „magiczne zwierzęta”, „wędrówka butów”. Po zakończonych wróżbach przyszedł czas na wspólną zabawę i poczęstunek. Wychowawczynie: Patrycja Jach, Agata Narucka, Dominika Sierzputowska
Bogdan Kraszewski 2019-12-02 08:55
więcej

„Do przedszkola idzie maluch…”

W piątek 22 listopada odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci z grupy „Biedroneczki”. Z tej okazji maluszki przedstawiły krótki program artystyczny. Był to ich pierwszy publiczny występ, więc towarzyszyły im duże emocje. Udało się, o czym świadczyły gromkie brawa zaproszonych gości. Pan dyrektor Bogdan Kraszewski „niezapominajkowym ołówkiem” pasował każde z dzieci na przedszkolaka. „Biedroneczki” otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki, słodkości, soki oraz klocki i puzzle do wspólnej zabawy. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tej miłej uroczystości. Wychowawczynie i dzieci z grupy „Biedroneczki
Bogdan Kraszewski 2019-11-26 09:27
więcej

Przedszkolaki z wizytą w Muzeum

Dbając o wszechstronny rozwój dzieci wychowawczynie grup 0a, 0b i 4-5-latków Przedszkola Miejskiego Niezapominajka w Orzyszu zorganizowały wycieczkę do pobliskiego Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej.
Agnieszka Chaberska 2019-11-25 20:58
więcej

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

W związku z przypadającym 20 listopada Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka przedszkolaki z grup: 0a, 0b oraz 4-5 latki Przedszkola Miejskiego Niezapominajka w Orzyszu uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez pedagoga szkolnego panią Alicję Owczarek.
Agnieszka Chaberska 2019-11-25 17:45
więcej

Ścieżka dydaktyczna „Krętą ścieżką - w świecie przyrody”

Przedszkole Miejskie „Niezapominajka” w Orzyszu współpracuje z Fundacją Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku. W ramach współdziałania udało się stworzyć ścieżkę dydaktyczną, która stała się miejscem edukacji przyrodniczo-edukacyjnej.
Agnieszka Chaberska 2019-11-25 17:11
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too