Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Ochotnicze Straże Pożarne » OSP Orzysz » Aktualności

AKTUALNOŚCI

Uprzejmie informujemy, że informacje na temat bieżącej działalności OSP oraz prowadzonych przez nas działań ratowniczych publikowane są na stronie internetowej: Kliknij i wejdź na naszą stronę na Facebooku Serdecznie zapraszamy.
OSP Orzysz 2014-11-09 19:29
więcej

ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE!

W niedzielę 4 czerwca na Stadionie Miejskim w Orzyszu odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze. Główne uroczystości poprzedziła Msza Święta w Kościele p.w. Matki Bożej Szkaplerznej w Orzyszu, w której udziały wzięły poczty sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych, Burmistrz Orzysza, zaproszeni goście, radni, strażacy i mieszkańcy gminy Orzysz.
Izabela Bańkowska 2017-06-07 08:51
więcej

AKTUALIZACJA DANYCH

Poniżej zamieszczam druk do aktualizacji danych niezbednych do wprowadzenia do systemu e-remiza. Proszę o wypełnienie kart i przekazanie oryginałów do remizy OSP, naczelnika lub prezesa. MS
Mariusz Semenowicz 2016-06-03 11:20
więcej

Grafik sprzątania - czerwiec - lipiec

Poniżej podajemy grafik sprzątania pomieszczeń socjalnych w strażnicy OSP.
Mariusz Semenowicz 2016-06-03 10:02
więcej

4 maja - Dzień Strażaka

Mariusz Semenowicz 2016-05-04 08:51
więcej

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turniej wiedzy pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

W dniu 22 marca 2016 r. odbył się konkurs w ramach eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Konkurs odbywa się corocznie, ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Do testu przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Orzysz. Młodzież popisała się szeroką wiedzą na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego a także znajomością przepisów przeciwpożarowych oraz zasad postępowania na wypadek pożaru.
Izabela Bańkowska 2016-03-22 15:09
więcej

Strażacka akcja zakończona. Orzysza rzeczywiście jest czystsza.

W sobotę, 30 maja odbyła się kolejna, czwarta edycja Strażackiej Akcji Porządkowej "Czysta Orzysza 2015". Organizatorami akcji byli: Ochotnicza Straż Pożarna w Orzyszu, Burmistrz Orzysza, Lokalna Grupa Działania Mazurskie Morze, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu, Firma KOMA. Do organizatorów dołączyli: Ochotnicza Straż Pożarna Drozdowo - Zastrużne, Składy Węgla Mateusz Zyzik, Salon Ślubny Kaprys Iwona Zyzik, Ubezpieczenia Zbigniew Jasiński, Introtel - BHP Ochrona Przeciwpożarowa Mariusz Semenowicz.
OSP Orzysz 2015-06-01 22:19
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24