Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury
reklama

Ostatnie lokalne spotkanie Seniorów w ramach realizacji projektu „Forget me not” za nami.

Październikowe warsztaty poprowadziła Psycholog – P. Karolina Duchnowska, a temat brzmiał: „z dala od depresji-pora dla Seniora”. Prowadząca uczuliła seniorów, jakie symptomy mogą świadczyć o depresji, a także w jaki sposób pomóc osobie starszej , cierpiącej na tę chorobę. W depresji ogromne znaczenie ma kontakt chorego z otoczeniem: zabierzmy Seniora na spacer, zakupy, pomóżmy w porządkach. Cierpliwie wysłuchajmy tego, co ma do powiedzenia, okażmy empatię. To niby niewiele, a czasem tak wiele.
Joanna Kamieniecka 2018-11-08 11:04
więcej

Orzyscy Seniorzy na międzynarodowej konferencji naukowej na Litwie

23 października odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Forget me not” PL–LT–2S-116 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Litwa 2014-2020 Konferencja odbyła się w mieście Alytus, uczestniczyło w niej 30 orzyskich Seniorów, dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy - Kamila Sokołowska oraz pracownik Domu Kultury w Orzyszu – Maja Rostkowska.
Joanna Kamieniecka 2018-11-07 22:04
więcej

Piknik Wolności

Orzysz dla NIEPODLEGŁEJ! Członkowie Stowarzyszenia SQUAD Inicjatyw Polany Kultury ZAPRASZAJĄ!
Iwona Borzymowska 2018-11-06 09:39
więcej

Zaduszki Artystyczne czyli koncert gitarowy Piotra Krępecia w Domu Kultury

Spotkaliśmy się 3 listopada w Domu Kultury, żeby zatrzymać się wspólnie przy dźwiękach niezaprzeczalnie wyjątkowych kompozycji Piotra Krępecia, określanego jako "objawienie polskiej gitary". Był to koncert promujący płytę "Movement in silence" a Orzysz znalazł się na liście 40 miast polskich, obejmujących trasę koncertową 2018.
Joanna Kamieniecka 2018-11-04 14:23
więcej

Wieczór autorski z Grażyną Ochenkowską

Sukces debiutującej pisarki, wielowymiarowość jej zainteresowań oraz pozytywne usposobienie sprawiły, że wieczór autorski, który odbył się 30 października 2018 r. w Domu Kultury w Orzyszu był inspirującym wydarzeniem.
Joanna Kamieniecka 2018-10-30 21:05
więcej

Zapraszamy na Wieczór Autorski z Grażyną Ochenkowską

Koniecznie przeczytaj „Zapach czerwonych róż”, jeśli brakuje Ci wiary w siebie, jeśli potrzebujesz motywacji, jeśli chcesz sięgnąć w życiu po więcej… To książka od kobiety dla kobiet. Dzięki niej poznasz drogę – jedną z wielu – do szczęścia, ale także do sprawności. Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak cennym darem jest zdrowie. Chcę Ci to pokazać i nauczyć Cię, jak w prosty i przyjemny sposób możesz poprawić jakość swojego życia. Nieważne ile masz lat, gdzie mieszkasz, co robisz. Poczuj zapach czerwonych róż i natchnij się do zmiany.
Joanna Kamieniecka 2018-10-20 12:23
więcej

Uroczyste otwarcie Trasy Quadowej dla Młodzików w Orzyszu

Otwarcie trasy quadowej dla dzieci i młodzieży, które miało miejsce w niedzielę 14 października 2018 r., było okazją do świętowania sukcesu inicjatywy społecznej pasjonatów quadów i crossów, którzy w błyskawicznym tempie wprowadzili w życie swoje marzenia. Było to możliwe dzięki przychylności Burmistrza Orzysza oraz jego bezpośredniemu zaangażowaniu w sprawy tej grupy.
Joanna Kamieniecka 2018-10-14 21:34
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24