Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury
reklama
Spektakl teatralny w wykonaniu grupy Druga Odsłona.

Orzyski Tydzień Bibliotek 2018 - podsumowanie

W dniach 8-15 maja 2018 r. Biblioteka Miejska w Orzyszu dla swoich użytkowników przygotowała zróżnicowaną ofertę. W ostatnich latach biblioteki mocno zmieniły swój wizerunek. Z wypożyczalni książek stały się miejscami spotkań, dialogu i integracji różnych środowisk. Biblioteki mają za zadanie inspirować, animować i edukować. Takie też zadanie do zrealizowania postawiła przed sobą kadra Biblioteki w Orzyszu. Stąd pomysł na nietypową ofertę z okazji obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
Joanna Kamieniecka 2018-05-22 09:02
więcej

Spotkanie z Poetką czyli Krystyna Bandera naszym gościem!

Poezja źdźbeł trawy, najzwyklejszej codzienności, ujmująca pozytywnym usposobieniem wobec świata i ludzi, z dystansem do siebie a nawet autoironią. Inspirujące spotkanie z Krystyną Banderą było uwieńczeniem obchodów Orzyskiego Tygodnia Bibliotek. Dziękujemy wspaniałej publiczności i naturalnie zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI!
Joanna Kamieniecka 2018-05-22 08:56
więcej

Piknik z KSIĄŻKĄ sposobem na świętowanie Orzyskiego Tygodnia Bibliotek

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek obchodzimy w Orzyszu tłumnie i radośnie, czego przykładem jest Piknik z Książką, który odbył się na POLANIE KULTURY w sobotnie popołudnie 12 kwietnia. Był doskonałą okazją by spotkać się w rodzinnej, serdecznej i słonecznej atmosferze w otoczeniu książek i postaci bajkowych.
Joanna Kamieniecka 2018-05-13 19:26
więcej

"Kandydatki na żonę" - spektakl teatralny w ramach Orzyskiego Tygodnia Bibliotek

DRUGA ODSŁONA to amatorska grupa teatralna, działająca przy Bibliotece - Centrum Informacji i Kultury w Starych Juchach, która zaprezentowała się orzyskiej publiczności 11 kwietnia w lekkim i pełnym humoru spektaklu pt. "Kandydatki na żonę".
Joanna Kamieniecka 2018-05-13 18:49
więcej

ZAPRASZAMY NA ORZYSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy Orzysz do skorzystania z oferty przygotowanej przez Bibliotekę Miejską z okazji obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Jest to akcja mająca na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.
Joanna Kamieniecka 2018-05-10 09:07
więcej

Rodzinny Piknik Artystyczny - MAJÓWKA 2018 - relacja

Serdeczna i ciepła atmosfera królowała w trakcie orzyskiej majówki, która odbyła się 3 maja na terenie Polany Kultury na nowo wybudowanej Scenie Pasjonatów.
Joanna Kamieniecka 2018-05-08 22:45
więcej

Spotkanie autorskie z Anetą Zamojską

Wydarzeniem, które zainicjowało Orzyski Tydzień Bibliotek - ogólnopolskie święto bibliotekarzy, było spotkanie z Anetą Zamojską - pisarką, dziennikarką, coachem, wykładowcą akademickim i trenerką rozwoju osobistego. Publiczność zapoznała się z kulisami pracy twórczej autorki w trakcie powstawania "Sekund do szczęscia" a potem "Usmiechu J." Obie pozycje dostępne są w orzyskiej Bibliotece. Wszystkich, którzy nie mogli osobiście uczestniczyć w spotkaniu zapraszamy do lektury.
Joanna Kamieniecka 2018-05-08 22:03
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24