Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Przedszkole Miejskie "Niezapominajka" w Orzyszu » Kształcenie na odległość [PM] » Logopeda

Zaproszenie

Serdecznie zapraszam do dołączenia do założonej przeze mnie grupy na Facebook: logopedia zsp orzysz oraz do skorzystania ze strony www.mimowa.pl, na której znajdują się zadania i interaktywne gry logopedyczne, utrwalające wymowę poszczególnych głosek. Zapraszam także do strony www.yummy.pl, na której można znaleźć gry i zabawy językowe. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tam materiały potrzebne do pracy z własnym dzieckiem. Bożena Stankiewicz
Agnieszka Chaberska 2020-03-26 14:45
więcej

Adam i Ala - nauka budowania zdań

Zapraszam najmłodszych do pracy z rodzicami nad sztuką budowania zdań, rozwijania słownictwa czynnego i biernego i odmiany rzeczowników.
Agnieszka Chaberska 2020-06-01 14:36
więcej

Głoska „t” w nagłosie, śródgłosie i wygłosie

Sposób przeprowadzenia ćwiczenia: Tomek fascynuje się wielkimi podróżnikami i wyprawami. Sam postanawia wyruszyć w daleką podróż i już zaczął pakować swoje rzeczy. Pomóż Tomkowi zabrać najbardziej potrzebne przedmioty. Zadaniem dziecka jest nazwanie i spakowanie (np. do koszyczka) wszystkich zaproponowanych przedmiotów.
Agnieszka Chaberska 2020-06-01 12:54
więcej

Głoski „sz”, „ ż”, „cz”, „dż”

Drogie Dzieci. Na karcie znajdują się kwiaty i listki, na których zapisane są sylaby. Zadaniem dziecka jest odszukanie i połączenie w pary takich samych sylab.W wersji do samodzielnego uzupełnienia można wpisać aktualnie utrwalane z dzieckiem wyrazy.
Agnieszka Chaberska 2020-05-27 13:13
więcej

WIOSENNY SPACER. Różnicowanie głosek „t” i „k”

Ćwiczenie to wspiera rozwój mowy, a w szczególności prawidłową artykulację głosek oraz doskonali słuch fonemowy.
Agnieszka Chaberska 2020-05-25 09:24
więcej

Głoski "C", "CZ"

Prezentowana pomoc logopedyczna wspomoże rozróżniać głoski /cz/ i /c/. Ćwiczenie to wspiera rozwój mowy, a w szczególności prawidłową artykulację głosek oraz doskonali słuch fonemowy. Sposób przeprowadzenia ćwiczenia: Celinka i Czarek mają zamiar zrobić w swoich pokojach porządki. Co znajdą w pokojach?
Agnieszka Chaberska 2020-05-21 20:53
więcej

Utrwalmy głoskę "Z"

Kochani, dziś utrwalamy głoskę "Z" w wyrazach. Wybierzcie te, które najbardziej Wam odpowiadają.
Agnieszka Chaberska 2020-05-14 14:34
więcej

« · 1 · 2 · 3 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too