Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu » Kształcenie na odległość [SP] » Biblioteka

Biblioteka w Internecie

Zapraszamy do cyfrowej biblioteki, którą można znaleźć na stronach internetowych:
Wioletta Bałdyga 2020-03-26 20:05
więcej

Seria książek dla młodszych czytelników

Polecając książki na wakacje, nie zapominamy o najmłodszych czytelnikach. Zachęcamy do poznania serii o przygodach dwójki przyjaciół, Lassego i Mai. "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" Martina Widmarka to aż 30 książek, w których bohaterowie dzięki swojej dociekliwości, wnikliwości i radości życia rozwiązują zagadki kryminalne.
Agnieszka Chaberska 2020-06-15 14:01
więcej

Książka na wakacje - kolejna odsłona

Dziś polecamy kolejną lekturę na wakacje. Zachęcamy do sięgnięcia po książkę Ransom Riggs „Osobliwy dom Pani Peregrine”. To wywołująca dreszcz emocji opowieść o domu sierot znajdującym się na tajemniczej wyspie.
Agnieszka Chaberska 2020-06-10 15:23
więcej

Wędrówki Skrzata Borówki

Zapraszamy najmłodszych czytelników naszej biblioteki na wędrówkę z pewnym skrzatem. Dobrze znacie Borówkę. To właśnie on zabiera nas dziś w niezwykłą podróż - podróż edukacyjną do ogrodu i do lasu. Klikajcie i wędrujcie!
Agnieszka Chaberska 2020-06-09 11:31
więcej

Książka na wakacje - pierwsza odsłona

Zbliżają się wakacje. Co jakiś czas będziemy podpowiadać Wam, co można przeczytać w wolnym czasie. Pamiętajcie, czytanie, to wspaniała forma relaksu - także w wakacje. Czytanie to nie tylko sięganie po lektury z kanonu, jakie omawiacie na lekcjach języka polskiego.
Agnieszka Chaberska 2020-06-05 08:06
więcej

Uwaga ósmoklasiści!

Do egzaminu zostało niewiele czasu. Zapraszamy do bardzo wymagającego escape roomu. Będziecie mogli sprawdzić, czy dobrze znacie lektury z podstawy programowej do egzaminu z języka polskiego! Przygotujcie się na ekscytującą podróż. Warto na chwilę przed ważnym dniem przypomnieć to i owo! Wchodźcie w poniższy link i bawcie się, ucząc przy okazji.
Agnieszka Chaberska 2020-06-04 08:55
więcej

Przed egzaminem

Wszystkich ósmoklasistów zapraszamy do powtarzania swojej wiedzy. W bardzo przyjaznej formie dziś można przypomnieć motywy literackie. Zapraszamy. Klikamy i powtarzamy!
Agnieszka Chaberska 2020-06-03 10:27
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too