Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Intensywne przygotowania programu artystycznego

Drużynowe drużyn harcerskich w gminie Orzysz rozpoczęły intensywne przygotowania programu artystycznego w ramach 2 projektów - „Bo harcerz taki gapa, że aż na scenę wlazł” i „Płonie ognisko i szumią knieje” .

Wilki i Wilczki Piskie 2017

10 października w Piskim Domu Kultury odbyła się 13. Edycja Gali Wilka i Wilczka Piskiego. Podczas uroczystości uhonorowane zostały osoby oraz instytucje, za szczególną działalność na rzecz Powiatu Piskiego i jego mieszkańców.

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

1 października 2017r. w Orzyszu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych.

Słoneczne zdrowo i na sportowo!

Kolejny projekt na Osiedlu Słonecznym ze środków Programu Działaj Lokalnie X 2017 r. zrealizowany! Plac zabaw, który w poprzednim roku powstał dzięki zaangażowaniu mieszkańców wzbogacony został o nowe urządzenie: zewnętrzny stół do gry w tenisa stołowego wraz z akcesoriami.

Zapraszamy do sauny

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu zaprasza miłośników kąpieli w gorącym powietrzu do korzystania z sauny w Sali widowiskowo-sportowej.

Delegacja z Orzysza na Święcie Plonów Rejonu Wileńskiego 2017

"Dzielimy się chlebem, kulturą i tradycją" to hasło tegorocznych dożynek Rejonu Wileńskiego, które odbyły się w Pikieliszkach 30 września. Gminę Orzysz reprezentowała delegacja z Domu Kultury.

Oferta zajęć Domu Kultury w Orzyszu na rok 2017/2018

Tych najmłodszych i tych starszych, tych spokojnych i tych zwariowanych, uzdolnionych artystycznie i intelektualnie ZAPRASZAMY do Domu Kultury!

Jacek Trzcinka zwycięzcą jesiennego spinningu

21 wędkarzy stanęło do walki w ostatnich w tym roku zawodach wędkarskich przygotowanych przez orzyski MOSiR. Najlepszy w rywalizacji w Jesiennych Zawodach Wędkarskich, rozegranych 1 października na jeziorze Orzysz, okazał się Jacek Trzcinka.

Męskie Bieganie czyli bezpłatne treningi biegowe

Chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem, zadbać o własną kondycję, a może po prostu aktywnie spędzić wolny czas? Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie choć na jedno z tych pytań mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Wraz z początkiem października ruszają w Orzyszu treningi biegowe.

Orzyszanie koncertowo otwierają ełcki sezon artystyczny

14 września b.r. w sali koncertowej ełckiej Szkoły Artystycznej, jako rozpoczęcie sezonu kulturalnego 2017/ 2018 wybrzmiał koncert kompozycji Joanny Kamienieckiej z towarzyszeniem pięcioosobowego zespołu: Lidia Graczyk - wokal, Emil Mankiewicz - fortepian, Krzysztof Roszko - perkusja, Grzegorz Zakrzewski - kontrabas oraz Kamil Przekop - akordeon.

Zaproszenie wolontariuszy

Serdecznie zapraszamy chętnych wolontariuszy do współpracy przy realizacji trzech projektów pod nazwą: "Mali i duzi sygnaliści", "Bo harcerz taki gapa, że aż na scenę wlazł...", "Płonie ognisko i szumią knieje..."

Opis pierwszego spotkania roboczego

Dnia 13 września 2017 roku odbyło się pierwsze spotkanie robocze.

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24