Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Mazurskie Agro Show 2017 w Ostródzie

Ponad 40 osobowa grupa rolników z Gminy Orzysz miała okazję uczestniczyć w największych w północno-wschodniej Polsce targach dedykowanych branży rolniczej – Mazurskich Targach Agro Show, które odbyły się 12 lutego w Ostródzie. Nasi lokalni producenci rolni mieli okazję zapoznać się z ofertą czołowych dystrybutorów z regionu, którzy reprezentują krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń.

Bezcenne znalezisko

Karty Dziennika Szkolnego z 1891 roku zostały znalezione podczas prac remontowych wykonywanych przez aktualnego właściciela w byłym budynku szkolnym w Klusach i przekazane do muzeum.

Wielka Gala na zamku w Olsztynie

W piątek 10 lutego 2017 r. w Olsztynie podczas gali „Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017” zostały wręczone statuetki kosyniera przedsiębiorczości.

Wycieczka do Warszawy uczniów ZSzP w Orzyszu

9 lutego 2017 r. wybraliśmy się na wycieczkę do Warszawy do Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana. Fundatorem biletów był Bank PKO BP.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dom Kultury w Orzyszu zaprasza na 3 miesięczny KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wynikłe z przyjazdu amerykańskich żołnierzy do Orzysza.

Porozmawiajmy o książce

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anetą Zamojską, promujące książkę „Sekundy do szczęścia”. Meeting odbędzie się 20 lutego o godz. 18.00 w Pawilonie Artystycznym, mieszczącym się przy ul. Wojska Polskiego 9 B w Orzyszu.

"Żołnierze Wyklęci-pamiętamy..."

Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu zaprasza na wystawę „Żołnierze Wyklęci – pamiętamy...", przygotowaną przez Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Białymstoku. Otwarcie wystawy odbędzie się w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 1 marca 2017r., o godzinie 11:30, w siedzibie muzeum przy ul. Giżyckiej 9. Wstęp wolny.

Wiadomości z Orzysza - Styczeń 2017

1. Święto Trzech Króli, 2. Zespół ds. reformy oświatowej, 3. Młodzieżowa Rada Gminy, 4. Spotkanie Gen. Jarosława Gromadzińskiego z przedsiębiorcami, 5. WOŚP w Szkole w Okartowie, 6. Umowa Gminy z Fundacją Combat Alert, 7. Finał WOŚP w Orzyszu, 8. Dzień Babci i Dziadka w Odojach, 9. Koncert kolęd Klubu Spotkań Artystycznych, 10. Fragmenty Sesji Rady Miejskiej, 11. Erasmus + w Orzyszu.

Zapraszamy na WARSZTATY STYLU z Moniką Niemotko!

Wszystkie zainteresowane Panie prosimy o kontakt z Domem Kultury.

Godziny zwiedzania muzeum

Uprzejmie informujemy, że muzeum można zwiedzać w dniach: wtorek, czwartek, piątek w godzinach 10:00-16:00, w środę w godzinach 10:00-18:00. Serdecznie zapraszamy!

Startują halowe mistrzostwa LZS

W piątek 17 lutego (początek o godz. 9) w Sali widowiskowo-sportowej rozegrany zostanie turniej Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej.

Nasze Ferie Zimowe 2017

Od 23 stycznia do 5 lutego w naszej Placówce przy Ul.Wojska Polskiego 9c odbywały się zajęcia wedle bogatego harmonogramu przygotowanego specjalnie na te ferie. Zajęcia, które odbywały się miały na celu zorganizowanie czasu wolnego dzieciom podczas tegorocznej przerwy zimowej od szkoły. Pomimo braku śniegu bawiliśmy się bardzo dobrze.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24