Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Żołnierze NATO zapolowali na szczupaka

Wody jeziora Orzysz były w sobotę 15 września areną międzynarodowej rywalizacji w wędkarstwie spinningowym, w której udział wzięli stacjonujący w okolicach Orzysza żołnierze wojsk NATO.

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 17 września do 31 grudnia br.

Wiadomości z Gminy Orzysz - sierpień 2018

Wiadomości z Gminy Orzysz – Wojskowej Stolicy Polski 1. 74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego 2. Literacka Gala w Ogródku 3. Kolejny remont budynków Domu Kultury 4. Kolejne wspólnoty skorzystały z mini grantów 5. Koncert zespołu Whitestock w Wierzbinach 6. Orzyskie Dni Wojska Polskiego w programie których była: VIII Edycja Biegu Tygrysa, Msza Św.i defilada Wojsk Polskich oraz przedstawicieli Sił NATO, Festiwal Tytanowy Tygrys, rekonstrukcja historyczna "Orzysz 1920" 7. Obrady Radnych z Sejmiku w Muzeum 8. Nowe Szambo na Ogródkach działkowych Tulipan 9. Śniardwy Orzysz bez porażki 10. Stołecki Festyn Drozdowo - Zastróżne 11. Strażacy z OSP szklą następców 12. LV Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu 13. Gospodarcze spotkanie w Nowych Gutach 14. Relacja z Gminnych Dożynek w Wierzbinach

„Moda na sukces społeczno-zawodowy”

O.K. Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „MODA NA SUKCES SPOŁECZNO-ZAWODOWY” RPWM.11.01.01-28-0008/18. Celem projektu jest podniesienie aktywności społeczno-zawodowej i zdolności do zatrudnienia u 360 osób spełniających kryteria grupy docelowej.

Senior zdrowy w kontakcie czyli sztuka komunikowania się

Warsztaty z zakresu komunikacji interpersonalnej dla seniorów odbyły się 28 sierpnia w Domu Kultury w Orzyszu w ramach projektu "Nie zapomnij o mnie", który gmina Orzysz realizuje z Centrum Rehabilitacji i Sportu w ilitewskim mieście Alytus.

Rozwój Lokalny 2018 - ankieta

Szanowni Państwo, zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej rozwoju Państwa gminy. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane do opracowania Planu Działania dla obszaru ełckiego (obejmującego Ełk i 10 sąsiadujących gmin). Plan ma być częścią realizacji rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju i pozwolić na przełamanie barier rozwojowych tego obszaru. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem EUROREG-u: tel./fax: + 48 (22) 826-21-68, e-mail: euroreg@uw.edu.pl

Dożynki 2018

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się Mszą Świętą, po której odbył się obrzęd dożynkowy w wykonaniu zespołu śpiewaczego ORZYSZANKI. Gości dożynkowych przywitał Burmistrz Orzysza w towarzystwie Wicestarosty Powiatu Piskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Orzyszu.

Po raz dziesiąty zagrali nocą na Orliku

Ełczanie z HWMO wygrali X Nocny Turniej Piłki Nożnej, będący tradycyjnie już ostatnim sportowym wydarzeniem wakacji. W zawodach rozegranych 1 września na Boisku Orlik okazali się lepsi od sześciu innych zespołów.

„Czas na rozwój! – nowe możliwości rozwoju w ramach Funduszy Europejskich.”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Czas na rozwój! – nowe możliwości rozwoju w ramach Funduszy Europejskich.” Spotkanie głównie kierowane jest dla przedsiębiorców i osób, które chcą założyć swoja działalność gospodarczą.

Śpi bezpiecznie, kto ma dobrego sąsiada

Projekt realizowany przez Wspólnotę Mieszkaniową przy ul. Wojska Polskiego 32 przy współpracy z Radną Anną Pilarczyk. Koordynator projektu- Małgorzata Sikora, członkowie grupy nieformalnej- Adam Pogorzelski, Tadeusz Markowicz.

Serdeczne podziękowania

Grupa Projektowa „Wspólnie Silni”, składa serdeczne podziękowania za okazanie bezinteresownej pomocy - zarówno rzeczowej jak i w formie fizycznej pracy podczas realizacji projektu „Wspólnie Silni” (finansowanego z Funduszy Europejskich) na terenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Orzyszu.

Radni Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego z wizytą w orzyskim muzeum

W dniu 23 sierpnia 2018 r. w Muzeum odbyły się obrady Komisji Kultury i Edukacji Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, których tematem przewodnim był udział jednostek samorządu terytorialnego i podległych im placówek w działaniach na rzecz kultury wpisanych w założenia "Programu wsparcia rozwoju kultury województwa warmińsko-mazurskiego"- realizacja projektów ze środków samorządu województwa na przykładzie Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu. Radni Sejmiku Warmińsko -Mazurskiego bardzo wysoko ocenili działalność merytoryczną, edukacyjną i promocyjną naszego Muzeum.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" mazurskiwedkarz.pl" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24