Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz Solidarny z Gdańskiem

Przed budynkiem Ratusza przy wystawionym zdjęciu ś.p. Pawła Adamowicza Prezydenta Miasta Gdańska zapłonęły znicze. Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Orzyszu Anna Pilarczyk, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Książek oraz pracownicy Urzędu Miejskiego zapalili światełko pamięci dla zamordowanego tragicznie Prezydenta Gdańska. W środę 16 stycznia o godz. 20.00 na znak solidarności z Gdańskiem spotkajmy się w tym miejscu i chwilą zadumy, refleksji, milczenia uczcijmy pamięć Pawła Adamowicza. Flagi przed budynkiem Ratusza zostały opuszczone, a flaga Orzysza okryła się kirem.

Na mammografię czas...

Serdecznie zapraszamy w dniu 18 lutego 2019r. na bezpłatne badania mammograficzne Panie w wieku 50 – 69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały takich badań. Mammografię można będzie wykonać w mammobusie przy Ośrodku Zdrowia w Orzyszu ul. Ogrodowa 12. Zapisy pod nr tel. 42 254 6410 lub 517 544 004.

Ogłoszenie

Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski, Stowarzyszenie Kobieta na PLUS wraz Partnerem Piska Spółdzielnią Socjalna DIAROZ, rozpoczyna od miesiąca lutego do marca 2019 r. nabór uczestniczek i uczestników do udziału w projekcie "Akademia dobrej zmiany - aktywizujemy siebie"

Już wkrótce ferie zimowe⛄️

Zachęcamy do udziału w zajęciach w niezwykłym otoczeniu, gdzie historia, tradycja łączy się ze współczesnością. W tym roku odwiedzą nas rycerze z Bractwa Rycerskiego, którzy dokonają prezentacji rynsztunku rycerskiego , zademonstrują pokaz walki i poprowadzą średniowieczne zabawy, a więc zapraszamy na spotkanie ze średniowieczem na wesoło.

Informacja

Zapraszam na posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Orzyszu , gdzie będzie miała miejsce otwarta debata nt.,, Rolnictwo zrównoważone a przemysłowe fermy hodowlane". Spotkanie odbędzie się 22 stycznia 2019 r. o godz. 14:00 sali 113 Urzędu Miejskiego w Orzyszu przy ul. Rynek 3. Przewodniczący Komisji: /-/ Dariusz Kizling

OKARTOWSKI FINAŁ WOŚP

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Okartowie granie z WOŚP rozpoczął już w czwartek. Tego dnia rodzice z Rady Rodziców zorganizowali kawiarenkę, w której można było skosztować świeżo upieczonych gofrów. Najważniejsze wydarzenie odbyło się w piątek 11 stycznia. Na szkolnej Sali gimnastycznej zorganizowaliśmy okartowski finał WOŚP a koordynatorem działań był nauczyciel Hubert Makowski.

Walentynkowy Bal Karnawałowy

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić już po raz drugi na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 16 lutego 2019 r. Zapraszamy na szaleństwo Karnawałowej Nocy z DJ Rawa & Violino, który wprowadzi nas w ten nastrój począwszy od muzyki klasycznej aż po najnowsze hity. Podczas imprezy gwarantujemy super zabawę!

Orzyskie Ferie Zimowe

Od 21 stycznia rozpoczynają się dwutygodniowe ferie zimowe. Zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z bogatej, przygotowanej specjalnie dla nich oferty spędzenia wolnego czasu.

Uwaga krwiodawcy!

Zbliża się pierwszy w tym roku pobór krwi. Już 19 stycznia br. o godz. 8:30 w Hali Widowiskowo- Sportowej w Orzyszu przy ul. Osiedle Robotnicze 11a przeprowadzona będzie akcja poboru krwi. Serdecznie zapraszamy. Zarząd Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Ziemi Orzyskiej „Kropla Życia”

Ogłoszenie XV OKP im. Michała Kajki

Dom Kultury w Orzyszu i Muzeum Michała Kajki w Ogródku – Oddział Muzeum K.I. Gałczyńskiego w Praniu ogłaszają XV Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Michała Kajki pod patronatem Burmistrza Orzysza Dwumiesięcznika Literackiego „Topos” „Gazety Olsztyńskiej”

Podziękowania

Na ręce Pana Sylwestra Giszczaka Prezesa Wojskowego Koła Łowieckiego nr 135 "Cyranka" w Orzyszu Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej składa serdeczne podziękowania za okazane serce i zorganizowanie paczek świątecznych rodzinom w trudnej sytuacji.

Ogłoszenie o wynikach otwartego konkursu ofert

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu rozwoju sportu w Gminie Orzysz w 2019 roku. W tegorocznej edycji konkursu o przyznanie środków na realizację projektów ubiegało się 5 organizacji. W wyniku rozstrzygnięć konkursowych z puli 120.000 zł przeznaczonych na zadanie, wsparcie finansowe otrzyma 4 beneficjentów. Urozmaicone propozycje skierowane do mieszkańców Gminy Orzysz, z pewnością wpłyną na rozwój ich umiejętności sportowych, poziom wyszkolenia oraz zagwarantują możliwość atrakcyjnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu. Szczegóły podziału środków w treści zarządzenia.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24