Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

STRONG Dożynki w rytmie silników traktorów płynące miodem, mlekiem i mnóstwem atrakcji

Dożynki Powiatowo-Gminne pod hasłem "Święto chleba - mlekiem i miodem płynące" wzbudziły wiele pozytywnych emocji i przebiegły w atmosferze międzypokoleniowej zabawy i zdrowej rywalizacji.

Wspólne Podwórko 2017

W ubiegły piątek ( 01.09.2017 r.) miało miejsce otwarcie kolejnego placu, który dzięki inicjatywie Radnej Anny Pilarczyk powstał na Osiedlu Słonecznym.

Kolejna akcja poboru krwi

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Ziemi Orzyskiej"Kropla Życia" informuje o akcji poboru krwi. Akcja odbędzie się 9 września br. od godz. 8:30 w Orzyszu przy ul. Osiedle Robotnicze 11a w Hali Widowiskowo-Sportowej.Serdecznie zapraszamy do udziału krwiodawców oraz tych, którzy chcieliby również oddać krew. Tadeusz Bałazy

78 rocznica wybuchu II wojny światowej

W piątek 1 września 2017 r. o godz.4.47 Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski, radni Rady Miejskiej w Orzyszu na czele z przewodniczącym Adamem Myka oraz mieszkańcy Orzysza spotkali się pod Pomnikiem 1920 w Orzyszu,by uczcić pamięć i oddać hołd ofiarom II wojny światowej , żołnierzom polskim walczącym o wolność i niepodległość naszej ojczyzny. Złożono kwiaty i zapalono symboliczny znicz.

O G Ł O S Z E N I E

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części gminy Orzysz w obrębie geodezyjnym Ogródek wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

O G Ł O S Z E N I E

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Orzysz wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Nabór wniosków na korzystanie z Sali widowiskowo-sportowej

Informujemy, że rozpoczął się nowy nabór wniosków na korzystanie z areny głównej Sali widowiskowo-sportowej na okres wrzesień-grudzień br.

W świetle jupiterów najjaśniej błyszczał ESM Pato Team

ESM Pato Team wygrał IX Nocny Turniej Piłki Nożnej, który zgodnie z coroczną tradycją zwieńczył wakacyjny blok imprez sportowych organizowanych przez orzyski MOSiR. W sobotnią noc (26 sierpnia) na Boisku Orlik o Puchar Burmistrza Orzysza rywalizowało osiem zespołów.

Kolejne unijne pieniądze na Orzyskie inwestycje

Trzy miliony dwieście tys. złotych na inwestycje wodno - kanalizacyjne w naszej gminie. Jeszcze w tym roku zostanie wyłonimy wykonawca, by wczesną wiosną zacząć budowę wodociągu i kanalizacji na ulicy Leśnej do domków letniskowych Irys, we wsi Mikosze i Grądy. To zadanie burmistrz zlecił Zakładowi Usług Komunalnych, który w imieniu gminy złożył wniosek i realizuje zadanie. Gratulujemy kolejnego sukcesu prezesowi Grzegorzowi Sobotko i kierownictwu ZUK.

Orzyskie Słoneczniki znowu w akcji!

SŁONECZNIKI to nieformalna grupa mieszkańców, w skład której wchodzą : Edward Minkiewicz, Anna Zduńczyk, Elżbieta Mielniczuk, Waldemar Wróblewski. Grupa ta przy wsparciu Radnej Rady Miejskiej Pani Anny Pilarczyk podjęła inicjatywę utworzenia miejsca spotkań mieszkańców przy ul. Wojska Polskiego 72.

Inscenizacja historyczna ORZYSZ 1920

20 sierpnia b.r. na placu muzealnym odbyła się niezwykle barwna, żywa lekcja historii, która przeniosła na moment widzów do Orzysza z początku XX wieku.

Sołectwo Gaudynki ma nowego Sołtysa

W dniu 23 sierpnia 2017 r. odbyło się spotkanie wiejskie na, którym mieszkańcy sołectwa Gaudynki wybrali nowego sołtysa. Został nim Pan Marek Osiecki. Gratulujemy wyboru i życzymy skutecznego działania na rzecz i dobra tej pięknej miejscowości.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24