Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Mamy nową Radę Seniorów

Mamy już skład Rady Seniorów Gminy Orzysz II kadencji, która będzie funkcjonować od 1 lutego 2019r. do 31 stycznia 2024r., w następującym składzie:

Oświadczenie

Przekazujemy Państwu do wiadomości Oświadczenie Rady Miejskiej w Orzyszu z dnia 30 stycznia 2019 r. zawierające stanowisko w sprawie realizacji planowanej inwestycji pn. "Budowa sześciu budynków inwentarskich - kurników o łącznej maksymalnej obsadzie 1320 DJP wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce o numerze ewidencyjnym nr 200/1 w miejscowości Sumki gmina Orzysz.

Pociąg na peronie w Orzyszu już 8 lutego

W ramach projektu „Kolej w krajobrazie Mazur” pilotowanego przez pana Patryka Skopca właściciela firmy turystycznej TURKOL, po 11 latach na stacji kolejowej w Orzyszu zawita pociąg. Działania te mają na celu promocję zapomnianych ale bardzo atrakcyjnie turystycznie tras kolejowych. Trasa nr 223: Ełk – Orzysz – Mikołajki – Czerwonka uznana została za jedną z najpiękniejszych tras kolejowych po ziemi mazurskiej.

NIE JESTEM STATYSTYCZNYM POLAKIEM LUBIĘ CZYTAĆ KSIĄŻKI

Zima, śnieg za oknem- idealna aura do czytania, więc wykonujemy kolejne zdjęcie sleeveface i zachęcamy do lektury. Tym razem proponujemy "Miłość w spadku" Agnieszki Rusin. ( pod okiem p.Krystyny Ziólkowskiej pracowała Wiktoria Swęder)

Kosmetyki naturalne, bogactwo z łąk i pól...

to temat naszych warsztatów na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Orzyszu, w ramach projektu "Jesień życia bezśmieciowa". W tajniki produkcji naturalnych kosmetyków wprowadziła nas Pani Anna Baranowska z Mazurskiego Międzygminnego Związku Gospodarka Odpadami.

Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie piskim

Celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób młodych do 29 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim.

Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie piskim

Celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób młodych do 29 roku życia pozostających bez pracy w powiecie piskim.

"O królestwie i złocie". Ferie w Bibliotece!

To tytuł baśni, która powstała z obrazków na warsztatach teatralnych w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej. Wyobraźnia dzieci nie ma granic, dlatego też w baśni było wszystko co możliwe.

Ferie spędzili szlifując sporty zimowe

Blisko siedemdziesiąt dzieci skorzystało z przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oferty zajęć w trakcie ferii zimowych. Na uczestników czekały sportowe zajęcia animacyjne oraz wyjazdy na lodowisko, stok narciarski i basen.

Klub Młodego Modelarza

Sklejanie modeli uczy precyzji, cierpliwości, sprawności manualnej a często zachęca również do poznania chociaż odrobiny historii. Przekonali się o tym uczestnicy dzisiejszych zajęć w muzeum, którzy pod czujnym okiem Panów Mariusza Wawierni, Zbigniewa Włodkowskiego i Huberta Makowskiego samodzielnie stworzyli swoje modele samolotów🙂✈️

"Średniowiecze na wesoło" - ferie w muzeum

Kolejny dzień ferii w muzeum spędziliśmy w towarzystwie rycerzy z Bractwa Rycerskiego w Mrągowie ☃️☃️🙂


« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24