Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Zajęcia w jednostce klasy wojskowej

Dnia 6 kwietnia uczniowie doskonalili umiejętności wojskowe w 1 batalionie zmechanizowanym w Orzyszu. Uczniowie strzelali z ASG Beryl. Poznali wyposażenie służące do łączności drużyny zmechanizowanej, ćwiczyli podstawowe działania medyczne, łączność i terenoznawstwo. Zajęcia poszerzyły umiejętności praktyczne uczniów.

"Orzyskie Historie" otwarcie wystawy

7 kwietnia o godz. 17.00 otworzyliśmy w naszym Muzeum wystawę czasową zatytułowaną „Orzyskie historie” prezentującą zbiory pochodzące z darowizn. Niniejsza ekspozycja jest podziękowaniem i ukłonem skierowanym do darczyńców, którzy aktywnie włączyli się w proces tworzenia naszej instytucji.

Jarmark Wielkanocny i XII Gminny Konkurs Palm i Pisanek- relacja

Jarmark Wielkanocny oraz uroczyste ogłoszenie wyników XII Gminnego Konkursu na Najpiękniejszą Palmę i Pisankę Wielkanocną odbyły się w przeddzień Niedzieli Palmowej, 8 kwietnia 2017 r.

Zapraszamy na spotkania informacyjno-szkoleniowe

W związku z rozpoczęciem naboru wniosków w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich „Warmia Mazury Lokalnie 2” serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania informacyjno-szkoleniowe.

"Woda-eliksir życia".

O tym, jak powstała Ziemia i jaką rolę odegrała w tym procesie woda, w barwny i ekspresyjny sposób, na wykładzie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Orzyszu opowiedział dr Jan Olejnik. Wykład odbył się 6 kwietnia w sali konferencyjnej MOSiR.

PTASIA GRYPA

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Konkurs ofert

Burmistrz Orzysza ogłasza konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu rozwoju sportu w Gminie Orzysz w 2017 roku.

Konsultacje społeczne projektu Statutu Gminy Orzysz

W terminie 5.04.2017 - 19.04.2017 trwają konsultacje społeczne projektu dokumentu STATUT GMINY ORZYSZ


Harmonogram zajęć na Boisku Orlik

Przedstawiamy harmonogram korzystania z boiska piłkarskiego na Boisku Orlik 2012, obowiązujący w okresie od 1 do 30 kwietnia br. Kolorem zielonym zaznaczone zostały terminy, na które nadal można składać wnioski.

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca br. Kolorem zielonym zaznaczone zostały terminy, na które nadal można składać wnioski.

Międzynarodowa konferencja prasowa z dziennikarzami NATO

Wraz z kontyngentem żołnierzy NATO przyjechała w marcu do Orzysza międzynarodowa grupa dziennikarzy, dla których dnia 31 marca samorząd lokalny zorganizował konferencję prasową.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24