Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orkan Drygały pierwszym liderem orzyskiej halówki

Orkan Drygały został pierwszym liderem Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Szóstą edycje rozgrywek, w których udział bierze 12 zespołów, zainaugurowano w sobotę 23 listopada w Sali widowiskowo-sportowej.

Książka na Święta

Szanowni Państwo, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czas magiczny, pachnący, rodzinny… My, pracownicy Biblioteki Miejskiej, oprócz najlepszych życzeń świątecznych, mamy dla Państwa pakiet nowości wydawniczych, w sam raz do czytania pod pachnącą choinką.

Kurs szkoleniowo metodyczny

Żołnierze 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej prezentowali swe umiejętności podczas kursu szkoleniowo metodycznego dowódcy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

Wywiad w Polskim Radio oraz transmisja TV z Sejmu

Przedstawiamy Państwu wywiad w Polskim Radio oraz transmisję TV z Sejmu dotyczące narastającego konfliktu między Polskim Związkiem Wędkarskim a wędkarzami, którzy wspierani są przez samorządowców, chcą radykalnego ograniczenia połowów ryb na Mazurach przy pomocy sieci.

Kolejne działania w kierunku zmiany profilu użytkowania Jeziora Orzysz

W dniu 19 listopada 2013 r. odbyło się posiedzenie Podkomisji do spraw przygotowania propozycji zmian ustawy o rybactwie śródlądowym. W posiedzeniu uczestniczył Pan Kazimierz Plocke- Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi, Pan Krzysztof Jurgiel- Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Pan Marek Sawicki – Przewodniczący Podkomisji, parlamentarzyści z województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, Pan Jan Alicki - Burmistrz Pisza, przedstawiciele gospodarstw rybackich. W posiedzeniu uczestniczyła delegacja z naszej gminy – Zastępca Burmistrza Ewa Polkowska- Krupa i Prezes PZW Okręg Olsztyn Pan Arkadiusz Siemieniuk.

Zapraszamy na Andrzejki

Wszystkich uczniów, pracowników naszej szkoły oraz mieszkańców Orzysza zapraszamy do Gimnazjum im. Adama Mickiewicza na zabawę andrzejkową. Liczne atrakcje związane w wróżbami będą czekały na chętnych 27 listopada (środa) w godzinach 13:45 – 14:30 w świetlicy szkolnej. Serdecznie zapraszamy! E. Jędrych, K. Kordaszewska, Gimnazjaliści

Zabawa Andrzejkowa w Klubie Seniora

Klub Seniora przy Domu Kultury w Orzyszu zaprasza seniorów do udziału w zabawie andrzejkowej 28 listopada br. od godz. 18.00

Czterdziestolatkowie walczyli pod siatką

Choć pierwszą młodość mają już za sobą, pokazali że w sporcie i dobrej zabawie wiek nie ma znaczenia. Mowa tu o uczestnikach Turnieju Siatkówki 40 plus, którzy w minioną sobotę rywalizowali na parkiecie Sali widowiskowo-sportowej.

Koło Gospodyń w Okartowie

18 listopada 2013r. w Remizie Strażackiej w Okartowie odbyło się zebranie założycielskie Koła Gospodyń Wiejskich. Jest to już dziewiąte KGW działające na terenie Gminy Orzysz! W spotkaniu zainicjowanym przez 14 Pań z Okartowa udział wzięli: Pani Ewa Polkowska – Krupa Zastępca Burmistrza Orzysza, Pani Beata Szymankiewicz Dyrektor Domu Kultury w Orzyszu, Pan Antoni Włodkowski Sołtys Okartowa, Pan Krzysztof Wyrwa Komendant OSP w Okartowie .

Ogłoszenie

Szanowni mieszkańcy miast i gmin, w związku z zakończeniem procesu rejestracji, od 1 grudnia 2013 opłaty za zagospodarowanie odpadów prosimy wnosić wyłącznie na indywidualne numery rachunku bankowego otrzymane pocztą. Więcej informacji w załączniku.

Wyniki castingu!

Po przesłuchaniach , które odbyły się w dniu 12 listopada 2013r. w Domu Kultury w Orzyszu do grupy wokalnej Sukces zostały przyjęte następujące osoby: Hukaluk Ola, Minkiewicz Karolina, Jarosz Zuzanna, Bałazy Patrycja. Gratulujemy! Zapraszamy na zajęcia we wtorki w godz. 18.30 – 20.30.

W sobotę początek halówki

W najbliższą sobotę, 23 listopada, wystartuje kolejna edycja Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tegoroczne rozgrywki toczyć się będą z udziałem 12 zespołów.

« · «« · 149 · 150 · 151 · 152 · 153 · 154 · 155 · 156 · 157 · 158 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24