Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Zapraszamy Państwa na jubileuszową piątą edycję imprezy Myśliwskie Smaki!

Rozpoczęcie imprezy poprzedzi odsłonięcie w Niedźwiedzim Rogu pomnika upamiętniającego postać leśnika Maska Klinge oraz Msza Święta w Kościele św. Jana Chrzciciela z okazji 90-lecia Polskiego Związku Łowieckiego.

Letnie Kino Plenerowe

Dom Kultury w Orzyszu zaprasza na Letnie Kino Plenerowe, które odbywa się we wszystkie środy wakacji w Ogródku Jordanowskim w Orzyszu. Seanse filmowe w lipcu rozpoczynają się o godz. 21.30

III Orzyska Watra Poetycko-Muzyczna

Watra, z języka rumuńskiego, oznacza „ognisko”. I to właśnie wokół ogniska ,21 lipca o godz. 20.00. na Plaży Miejskiej w Orzyszu zgromadzili się miłośnicy piosenki poetyckiej, turystycznej, żeglarskiej i nie tylko…

Cezary Stanisławajtys liderem cyklu Grand Prix

Cezary Stanisławajtys triumfując w parze z Tomaszem Kakowskim w niedzielnym turnieju zaliczanym do cyklu IV Grand Prix Orzysza w Siatkówce Plażowej został samodzielnym liderem klasyfikacji generalnej. Siatkarz, który w minionym sezonie w tradycyjnej odmianie siatkówki reprezentował barwy I ligowego Pekpolu Ostrołęką, skorzystał z nieobecności dotychczasowego lidera Jędrzeja Jasnosa.

W kajakach przemierzyli Orzyszę

27 kajaków przemierzyło w minioną sobotę rzekę Orzyszę w corocznie organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu spływie kajakowym szlakiem im. Michała Kajki. Po ubiegłorocznym spływie, którego trasa wiodła z Ogródka na Plażę Miejską, tym razem organizatorzy postanowili zapoznać uczestników z odcinkiem prowadzącym rzeką Orzyszą do jeziora Tyrkło.

Mikosze i Bomir na czele ligowej stawki

Dwie kolejki mają za sobą zespoły uczestniczące w X Orzyskiej Lidze Piłki Nożnej. Do tej pory na orzyskim Orliku najlepiej radziły sobie Mikosze oraz Bomir, które jako jedyne wygrały oba swoje mecze.

KREW MA ZAWSZE KOLOR DOBROCI SERCA

W dniu 16 lipca 2013 roku, z inicjatywy Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Ziemi Orzyskiej „Kropla Życia”, odbyła się akcja poboru krwi na terenie gminy Orzysz. Akcję przeprowadziła obsługa Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie. Po raz pierwszy krew można było oddać w Mobilnym Punkcie Poboru Krwi, czyli popularnym „wampirku”. Autobus zaparkowany był przy budynku Spółdzielni Mieszkaniowej.

Płetwonurkowie rywalizowali nad jeziorem Orzysz

Ponad 70 zawodników z 11 klubów zawitało w miniony weekend na Plażę Miejską w Orzyszu, gdzie rozgrywane były Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym.

III Orzyska Watra Poetycko-Muzyczna

Dom Kultury w Orzyszu serdecznie zaprasza miłośników piosenki literackiej i turystycznej do wspólnego śpiewania z gitarą przy ognisku, na Plażę Miejską w Orzyszu w dniu 21 lipca (niedziela) o godz. 20:00, gdzie odbędzie się III Orzyska Watra Poetycko-Muzyczna

Dni Orzysza 2013

Prezentujemy Państwu video relację z Dni Orzysza 2013.

„Niech stal przemówi”

W dniach 12 – 14 lipca 2013 roku Dom Kultury w Orzyszu miał okazję gościć w Wojciechowie na ziemi lubelskiej na XIX Ogólnopolskich Targach Sztuki Kowalskiej . W sobotę 13 lipca odbył się konkurs kucia artystycznego w którym, wraz z innymi 20 kowalami z całej Polski udział wziął pan Andrzej Karpiński – kowal z Orzysza.

Pomóż Śniardwom zagrać w V lidze

Po 13 latach Śniardwy wywalczyły upragniony awans. W rozpoczynającym się na początku sierpnia sezonie, drużyna seniorów orzyskiego klubu występować będzie w rozgrywkach V Ligi.

« · «« · 146 · 147 · 148 · 149 · 150 · 151 · 152 · 153 · 154 · 155 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24