Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Życzenia z Wołodarska-Wołyńskiego

Miło nam poinformować, że nasze miasto partnerskie pamięta o nas w tak ważnym dniu jak 11 listopada, kiedy to Polska odzyskała Niepodległość. W załączeniu przedstawiamy życzenia nadesłane z Rady Rejonu Wołodarska-Wołyńskiego.

Występ Klubu Spotkań Artystycznych przyjęty owacjami na stojąco…

11 listopada b.r. w Święto Niepodległości , Klub Spotkań Artystycznych zaprezentował widzom zgromadzonym w kościele p.w. Matki Boskiej Szkaplerznej program pieśni patriotycznych. Koncert dwudziestoosobowej grupy pod kierunkiem Magdaleny Rydel spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności, która owacjami na stojąco dziękowała wykonawcom za występ.

Inwestycje w gimnazjum w Orzyszu

Bezpieczeństwo uczniów, higieniczne warunki pracy i nauki zawsze stawiano w naszym gimnazjum na pierwszym planie. Dzięki wsparciu władz miasta, radnych Rady Miejskiej w Orzyszu, udało się przeprowadzić inwestycje, które znacząco wpłynęły na warunki pracy, jak również na ogólny estetyczny wygląd naszej szkoły. Ogólna wartość inwestycji wyniosła 33 tys. zł. W ciągu 2 miesięcy wymieniono instalację elektryczną na stołówce szkolnej, w części korytarza dolnego i w bibliotece. Wyremontowano górny hol szkoły, usuwając łatwopalną boazerię. Odnowiono stołówkę szkolną.

Piłkarze SP Orzysz wracają po raz kolejny z „tarczą”

Na boisku „Orlik 2012” w Giżycku w dniu 06 listopada br. rozegrany został półfinał mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego w piłce nożnej szkół podstawowych chłopców. W zawodach zorganizowanych przez Szkolny Związek Sportowy uczestniczyły: SP 7 Giżycko, SP 3 Szczytno, SP 7 Ełk oraz SP Orzysz. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Szkolenie pt: „Nowoczesne techniki informacji turystycznej”

W dn. 29-30.10.2013 r. reprezentanci Urzędu Miejskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej w Orzyszu wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizację Turystyczną oraz Urząd Miasta Iławy pt: „Nowoczesne techniki informacji turystycznej”.

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Grzegorze zakończona

W dniu 15 października 2013 r. Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM z siedzibą w Ełku zakończyło budowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Grzegorze, gmina Orzysz.

Zakończono prace odwodnienia terenu przy ul. Ełckiej 28 A i 28 B

Zostały zakończone prace związane z izolacją fundamentów budynków wielorodzinnych przy ulicy Ełckiej nr 28A i 28B w Orzyszu. Prace wykonywała wyłoniona w drodze procedury przetargowej Spółdzielnia Wielobranżowa „NIEGOCIN” z siedzibą w Giżycku.

Inwestycje w Szkole Podstawowej w Orzyszu

W miesiącu październiku zakończyliśmy inwestycje realizowane w naszej szkole. Całkowity koszt zrealizowanych inwestycji wyniósł 38 tysięcy złotych. W ramach tych środków wykonaliśmy: montaż 4 hydrantów wewnętrznych w budynku szkoły, wymianę lamp oświetleniowych w klasach i modernizację oświetlenia awaryjnego, remont pracowni komputerowej oraz nową wewnętrzną linię zasilającą (WLZ) – linię elektryczną zlokalizowaną w gruncie służącą do przesyłu energii elektrycznej.

Czterdziestolatkowie zagrają pod siatką

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu serdecznie zaprasza drużyny męskie do udziału w Turnieju Siatkówki "40 plus" o Puchar Burmistrza Orzysza. Zawody odbędą się w sobotę 16 listopada w Sali widowiskowo-sportowej. Początek turnieju o godz. 11

Gala poetów

W sobotni wieczór, 26 października 2013r., tym razem w Domu Św. Rodziny w Orzyszu zgromadzili się miłośnicy poezji współczesnej oraz poezji śpiewanej, aby uczestniczyć w niezwykłej wagi wydarzeniu. Już po raz dziewiąty poeci z całego kraju przybyli do Orzysza, aby odebrać laury zdobyte w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Michała Kajki.

Za rok będzie lepiej

Nie udał się start w VII Turnieju Gmin Powiatu Piskiego reprezentantom Gminy Orzysz. Choć do Rucianego-Nidy orzyszanie jechali z zamiarem odniesienia pierwszego w historii zawodów triumfu, swoje plany będą musieli odłożyć przynajmniej o rok. Turniej Gmin zakończyli bowiem na czwartej lokacie.

Kolejna przebudowana droga w Gminie Orzysz

Przedstawiciele władz Powiatu Piskiego oraz Gminy Orzysz w dniu 23 października 2013 roku uroczyście przekazali na ręce Sołtysa Sołectwa Pianki p. Marzeny Kacprowskiej akt zakończenia II etapu przebudowy drogi powiatowej Nr 1700 N.

« · «« · 146 · 147 · 148 · 149 · 150 · 151 · 152 · 153 · 154 · 155 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

INVEST IN ORZYSZ

Burmistrz Orzysza przyjmuje interesantów w sprawach różnych
w każdy wtorek od godz. 10.00 do ostatniego interesanta

Kamery Online
Czyste Środowisko

Czyste Środowisko
W-MSSE
Żłobki MPiPS
PZERI" mazurskiwedkarz.pl" Mazury Cud Natury ekoportal Wrota Warmii i Mazur
Wyszukiwarka grobów
biznes.gov.pl mikroporady.pl mikroporady.pl
edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24