Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Szkolenie pt: „Nowoczesne techniki informacji turystycznej”

W dn. 29-30.10.2013 r. reprezentanci Urzędu Miejskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej w Orzyszu wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizację Turystyczną oraz Urząd Miasta Iławy pt: „Nowoczesne techniki informacji turystycznej”.

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Grzegorze zakończona

W dniu 15 października 2013 r. Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM z siedzibą w Ełku zakończyło budowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Grzegorze, gmina Orzysz.

Zakończono prace odwodnienia terenu przy ul. Ełckiej 28 A i 28 B

Zostały zakończone prace związane z izolacją fundamentów budynków wielorodzinnych przy ulicy Ełckiej nr 28A i 28B w Orzyszu. Prace wykonywała wyłoniona w drodze procedury przetargowej Spółdzielnia Wielobranżowa „NIEGOCIN” z siedzibą w Giżycku.

Inwestycje w Szkole Podstawowej w Orzyszu

W miesiącu październiku zakończyliśmy inwestycje realizowane w naszej szkole. Całkowity koszt zrealizowanych inwestycji wyniósł 38 tysięcy złotych. W ramach tych środków wykonaliśmy: montaż 4 hydrantów wewnętrznych w budynku szkoły, wymianę lamp oświetleniowych w klasach i modernizację oświetlenia awaryjnego, remont pracowni komputerowej oraz nową wewnętrzną linię zasilającą (WLZ) – linię elektryczną zlokalizowaną w gruncie służącą do przesyłu energii elektrycznej.

Czterdziestolatkowie zagrają pod siatką

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu serdecznie zaprasza drużyny męskie do udziału w Turnieju Siatkówki "40 plus" o Puchar Burmistrza Orzysza. Zawody odbędą się w sobotę 16 listopada w Sali widowiskowo-sportowej. Początek turnieju o godz. 11

Gala poetów

W sobotni wieczór, 26 października 2013r., tym razem w Domu Św. Rodziny w Orzyszu zgromadzili się miłośnicy poezji współczesnej oraz poezji śpiewanej, aby uczestniczyć w niezwykłej wagi wydarzeniu. Już po raz dziewiąty poeci z całego kraju przybyli do Orzysza, aby odebrać laury zdobyte w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Michała Kajki.

Za rok będzie lepiej

Nie udał się start w VII Turnieju Gmin Powiatu Piskiego reprezentantom Gminy Orzysz. Choć do Rucianego-Nidy orzyszanie jechali z zamiarem odniesienia pierwszego w historii zawodów triumfu, swoje plany będą musieli odłożyć przynajmniej o rok. Turniej Gmin zakończyli bowiem na czwartej lokacie.

Kolejna przebudowana droga w Gminie Orzysz

Przedstawiciele władz Powiatu Piskiego oraz Gminy Orzysz w dniu 23 października 2013 roku uroczyście przekazali na ręce Sołtysa Sołectwa Pianki p. Marzeny Kacprowskiej akt zakończenia II etapu przebudowy drogi powiatowej Nr 1700 N.

Targi w Poznaniu

LOT MP promuje nasz region na Międzynarodowych Targach Turystycznych Tour Salon Poznań 2013.

Sesja Rady Miejskiej w Orzyszu 23.10.2013r

Prezentujemy Państwu video relację z Sesji Rady Miejskiej w Orzyszu z dnia 23.10.2013r.

Informacja Burmistrza

Informacja Nr 10/2013 z działalności Burmistrza Orzysza za okres pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Orzyszu (od 25 września 2013 r. do 22 października 2013 r.)

Orzysz ma nowe boisko!

Od środy 23 października Orzysz może pochwalić się kolejnym nowoczesnym obiektem sportowym oddanym do dyspozycji mieszkańców. W dniu dzisiejszym przedstawiciele władz miejskich na czele z Burmistrzem Orzysza Tomaszem Jakubem Sulimą oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej w Orzyszu Wiesławem Wasilewskim, dokonali uroczystego otwarcia boiska wielofunkcyjnego mieszczącego się przy Sali widowiskowo-sportowej.

« · «« · 141 · 142 · 143 · 144 · 145 · 146 · 147 · 148 · 149 · 150 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24