Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Ogłoszenie o konkursie ofert

KIEROWNIK SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA ZDROWIA W ORZYSZU działając na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (j.t. Dz. U. Nr 217 z 2013r.) oraz art. 146 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz.U. z 2008 r. Nr 164 poz. 1027, z późn. zm.) ogłasza konkurs ofert dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą na świadczenia zdrowotne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej - w warunkach ambulatoryjnych i domowych, udzielane przez: 1) 3 pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej, 2) 1 położną podstawowej opieki zdrowotnej, zgodnie ze „Szczegółowymi warunkami konkursu ofert”. Szczegóły w załączniku.

Łasica dobiegła końca

W kompleksie koszarowym 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w Orzyszu zakończyło się ćwiczenie dowódczo sztabowe pk. Łasica 13.

Mikołajki w Gminie Orzysz

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z dnia Mikołajek.

„Kochany Święty Mikołaju…”, czyli Mikołajki w gminie Orzysz

Dzisiejszy śnieżny poranek ( 06.12.2013 r.) bardzo miło zaskoczył najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Odwiedził ich bowiem Święty Mikołaj w asyście dwóch Śnieżynek, którzy sypali jak z rękawa drobnymi łakociami.

" Podziel się zabawką"

Dom Kultury w Orzyszu zaprasza do włączenia się w akcję „Podziel się zabawką”. W dniach 17-31 grudnia 2013r. odbędzie się zbiórka gier, zabawek i książek, które zostaną przekazane na potrzeby świetlic wiejskich z terenu Gminy Orzysz. Do udziału w akcji zapraszamy...

22.Finał WOŚP . Na Ratunek

Miło nam poinformować Państwa ,że jak co roku jesteśmy zwarci do działania . Sztab został zarejestrowany w Domu Kultury w Orzyszu przy ul. Giżyckiej 9. Obowiązki Szefa Sztabu przyjęła na siebie Beata Szymankiewicz. Liczymy na Was , na Wasze nieocenione pomysły oraz nieodzowne zaangażowanie w przebieg akcji. Zbiórka pieniędzy zostanie przeprowadzona w dniu 12 stycznia 2014 r. celem zakupu specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Jeżeli masz pomysł na przebieg 22.Finału WOŚP w Orzyszu, chcesz ofiarować przedmiot na licytację, gadżet na loterię fantową , chcesz w jakikolwiek sposób wspomóc nas w działaniach , koniecznie zgłoś się do Sztabu WOŚP w Orzyszu ul. Giżycka 9, tel. 87 4237010, e-mail:dom.kultury@orzysz.pl.

Zarządzenie w sprawie odwołania konkursu ofert

W załączeniu Zarządzenie nr 2/2013 Kierownika Samodzielnego Publicznego Miejsko Gminnego Ośrodka Zdrowia w Orzyszu z dnia 05 grudnia 2013 r. w sprawie odwołania konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych.

Łasica nabiera rozpędu

W kompleksie koszarowym 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w Orzyszu trwa ćwiczenie dowódczo sztabowe pk. Łasica 13.

Jarmark Bożonarodzeniowy 2013

Burmistrz Orzysza Tomasz Jakub Sulima serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Orzysz do wspólnego kolędowania i podzielenia się opłatkiem podczas Gminnej Wigilii połączonej z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. Jarmark odbędzie się w sobotę 14 grudnia 2013r. o godz. 15.00 w Ogródku Jordanowskim.

OGÓLNOPOLSKA ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Świąteczna Zbiórka Żywności to projekt realizowany przez Banki Żywności, które współpracują z Federacją Polskich Banków Żywności. Celem akcji jest zebranie jak największej ilości żywności, która zostaje przekazana osobom zagrożonym niedożywieniem. Dodatkowym elementem projektu jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem ubóstwa i niedożywienia w Polsce.

Druga kolejka bez niespodzianek

Pod dyktando faworytów przebiegała 2. kolejka spotkań Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Na fotel lidera wskoczył Secure Serwis ESM Pato Team, który dzięki wysokiej wygranej nad KS Afera Cierzpięty (8:1), wśród pięciu zespołów mających komplet punktów, może pochwalić się najlepszym bilansem bramkowym.

Mrągowo - musical

9 sierpnia b.r. w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbyła się prapremiera musicalu „ Kochanie bez granic” z udziałem śpiewającej młodzieży z kilku miast województwa warmińsko-mazurskiego również z Orzysza.

« · «« · 129 · 130 · 131 · 132 · 133 · 134 · 135 · 136 · 137 · 138 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24