Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

reklama

Szczepienie lisów przeciwko wściekliźnie

Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „OGRÓD NATURĄ MALOWANY”

W czasie obchodów powiatowo-gminnych dożynek w Grzegorzach odbyło wręczenie nagród laureatom konkursu „Ogród Naturą Malowany”. W konkursie udział wzięło 21 uczestników w trzech kategoriach. Poniżej prezentujemy galerię nagrodzonych nieruchomości w poszczególnych kategoriach. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Harmonogram zajęć w Sali widowiskowo-sportowej

Przedstawiamy harmonogram korzystania z areny głównej w Sali widowiskowo-sportowej, obowiązujący w okresie od 11 września do 31 grudnia br. Kolorem zielonym zaznaczone zostały terminy, na które nadal można składać wnioski.

fot. Beata Smaka

Konkursowo na Dożynkach Powiatowo-Gminnych w Grzegorzach

Tegoroczne dożynki to czas tradycyjnych konkursów, które w tym roku tematycznie związane były z hasłem wiodącym święta plonów - „Święto chleba, mlekiem i miodem płynące”. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a uczestnicy prześcigali się w pomysłowości wyrobów konkursowych. Członkowie komisji degustowali serniki, domowe chleby, nalewki na miodzie, oglądali stoiska wystawiennicze oraz przepiękne wieńce dożynkowe.

Wspólne Podwórko 2017

W ubiegły piątek ( 01.09.2017 r.) miało miejsce otwarcie kolejnego placu, który dzięki inicjatywie Radnej Anny Pilarczyk powstał na Osiedlu Słonecznym.

Kolejna akcja poboru krwi

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Ziemi Orzyskiej"Kropla Życia" informuje o akcji poboru krwi. Akcja odbędzie się 9 września br. od godz. 8:30 w Orzyszu przy ul. Osiedle Robotnicze 11a w Hali Widowiskowo-Sportowej.Serdecznie zapraszamy do udziału krwiodawców oraz tych, którzy chcieliby również oddać krew. Tadeusz Bałazy

78 rocznica wybuchu II wojny światowej

W piątek 1 września 2017 r. o godz.4.47 Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski, radni Rady Miejskiej w Orzyszu na czele z przewodniczącym Adamem Myka oraz mieszkańcy Orzysza spotkali się pod Pomnikiem 1920 w Orzyszu,by uczcić pamięć i oddać hołd ofiarom II wojny światowej , żołnierzom polskim walczącym o wolność i niepodległość naszej ojczyzny. Złożono kwiaty i zapalono symboliczny znicz.

O G Ł O S Z E N I E

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części gminy Orzysz w obrębie geodezyjnym Ogródek wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

O G Ł O S Z E N I E

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Orzysz wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Nabór wniosków na korzystanie z Sali widowiskowo-sportowej

Informujemy, że rozpoczął się nowy nabór wniosków na korzystanie z areny głównej Sali widowiskowo-sportowej na okres wrzesień-grudzień br.

W świetle jupiterów najjaśniej błyszczał ESM Pato Team

ESM Pato Team wygrał IX Nocny Turniej Piłki Nożnej, który zgodnie z coroczną tradycją zwieńczył wakacyjny blok imprez sportowych organizowanych przez orzyski MOSiR. W sobotnią noc (26 sierpnia) na Boisku Orlik o Puchar Burmistrza Orzysza rywalizowało osiem zespołów.

Kolejne unijne pieniądze na Orzyskie inwestycje

Trzy miliony dwieście tys. złotych na inwestycje wodno - kanalizacyjne w naszej gminie. Jeszcze w tym roku zostanie wyłonimy wykonawca, by wczesną wiosną zacząć budowę wodociągu i kanalizacji na ulicy Leśnej do domków letniskowych Irys, we wsi Mikosze i Grądy. To zadanie burmistrz zlecił Zakładowi Usług Komunalnych, który w imieniu gminy złożył wniosek i realizuje zadanie. Gratulujemy kolejnego sukcesu prezesowi Grzegorzowi Sobotko i kierownictwu ZUK.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
HYMN ORZYSZA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

edukacja, emeljot, foto, gospodarka, inwestycje, kajka, konkursy, kultura, miss warmii i mazur, muzeum, ogólnopolski plener malarskorzeźbiarski w orzyszu, ogródek muzyki 2008, osp orzysz, parapiknik, piknik militarny, rajd rowerowy, spływ kajakowy, sport, stachurski, taekwondo, turystyka, wojsko, zdrowie
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24